zapuštěný bazén zapuštěný bazén Rodina N.

Rodina N.

Při rozhovoru nám manželé N. prozradili, že pro pořízení bazénu dozráli až postupem času. Dříve nad koupí bazénu vůbec neuvažovali. Svého rozhodnutí ale rozhodně nelitují – bazén se stal oblíbencem celé rodiny.


Řekli o nás

Bazén od ALBIXONU mají moji rodiče i teta se strýcem, takže jsme věděli, do čeho jdeme.

Přáním rodiny N. bylo mít estetický a kvalitní bazén. Díky zkušenostem svých příbuzných zvolili pro realizaci právě ALBIXON. Příbuzní navíc bazén využívají celoročně – v zimě se v něm otužují.

 

Vzhledem k prostornému pozemku se rodina N. rozhodla pro bazén větších rozměrů s rozšířeným vybavením – protiproudem a tepelným čerpadlem. Zastřešení CASABLANCA INFINITY si majitelé vybrali především kvůli tvaru a karbonovému designu. „Hned vedle máme obývák, takže na bazén neustále koukáme,“ dodává paní N. Rodina může navíc bazén díky zastřešení využívat po většinu roku.

 

Ačkoliv jednou z obav rodiny N. byla náročná údržba, nakonec přiznávají, že se není čeho bát. Díky solničce v technologické šachtě v kombinaci s automatickým vysavačem vyžaduje údržba bazénu minimum času. „I přesto, že jsme "nováčci" a obávali jsme se, aby nám voda nezezelenala, tak se nám to zatím ani zdaleka nepřihodilo. Voda zůstává celoročně čistá.“

 

Pořízení bazénu je většinou dlouho promýšleným krokem. Jak to bylo u rodiny N.? „Ještě před 10 lety bychom nad bazénem vůbec neuvažovali, ale nějak jsme k němu postupem času dospěli – dozráli.“ Nyní bazén využívají všichni členové rodiny. Nejvíce si bazén užívá syn, který zve na koupání své kamarády, paní N. a její manžel zase v bazénu relaxují po práci. Bazén již také zažil několik nočních párty. Rodina oceňuje také možnost nekonečného plavání, ale také příjemné „masáže“ svalů díky protiproudu „Připadáme si tak trochu jako ve vířivce“, usmívá se paní N.

Reference zákazníků

Inspirujte se vybranými realizacemi z více než
30 000 instalovaných bazénů a 90 000 zastřešení.

Prohlédnout vše