Kvalita na prvním místě

Kvalita na prvním místě

Již přes 30 let přinášíme radost na zahrady našich zákazníků.

Inovace a kvalitní materiály

Díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

Moderní výroba

Kvalitní materiály speciálně vyvinuté pro bazény. V ALBIXONU si zakládáme na výběru vysoce kvalitních materiálů, které zpracováváme pomocí nejnovějších technologií.

Top materiály

Dovážíme pouze materiály nejvyšší kvality z Německa a ze Švédska. Bazény vyrábíme ze špičkových materiálů  ALBISTONE® a POLYSTONE® od německého výrobce Röchling.

Bezpečnost a testování

Všechny výrobky před uvedením na trh důkladně testujeme. Naše bazény a zastřešení bazénů tak pořád zlepšujeme. Samozřejmostí jsou patřičné certifikáty, které jsou pro naše zákazníky zárukou vysoké a dlouhotrvající kvality.

Každý výrobek projde důkladným testováním

Každý náš výrobek nejprve prochází řadou zkoušek. Odolnost materiálů vůči povětrnostním vlivům je dlouhodobě testována pomocí urychlených zkoušek v akcelerovaných podmínkách. Splňujeme certifikované mezinárodní normy GSB INTERNATIONAL, QUALICOAT, NSF a prohlášení o shodě NF.

Udělejte si výlet do našich showroomů

Chcete kvalitní zapuštěný bazén, bazénové zastřešení, technologii, vířivku nebo terasu? Přijďte si k nám sami vybrat, která varianta bude vaší zahradě nejvíc slušet. Těšíme se na vás!