Bazén ALBIXON - České bazény světové kvality

Kvalitní české bazény

Bazén - bazénové sety

Chci bazén, ale jak vybrat ten správný?

Základní typy bazénů

Přelivové bazény

Přelivový bazén

Voda v bazénu sahá až po samotný horní okraj a tvoří tak s okolním terénem rovinu. Voda je odváděna do přelivového žlabu, který je umístěn po obvodu celého skeletu.

Skimmerové bazény

Skimmerový bazén

Jedná se o bazén zapuštěný do země, navazující na dlažbu nebo částečně vystupující nad terén. Voda je zde odváděna lokálně pomocí tzv. skimmeru.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Bazén vypláštěný těžkou fólií

Vypláštění se používá při realizaci nového bazénu či rekonstrukci stávajících zahradních i interiérových nádrží.

Víte, že bazény QBIG BENEFIT mají patentově chráněnou konstrukci, která významně zrychluje stavební práce a přináší úspory stavebního materiálu?

Jedinečný materiál nejen pro bazény

ALBISTONE®

Věděli jste, že ...
materiál ALBISTONE®
je revoluční typ materiálu s dlouhou životností,
který vyvíjel tým našich technologů
a je ověřený řadou laboratorních zkoušek.

Materiál ALBISTONE – kvalitní materiál pro kvalitní bazén
 • Vysoká životnost
 • Barevná stálost
 • Odolnost vůči chemikáliím

Vyberte tu správnou barvu materiálu ALBISTONE®

ALBISTONE - barva bílá – kvalitní barva pro kvalitní bazén

Bílá

ALBISTONE - barva písková – kvalitní barva pro kvalitní bazén

Písková

ALBISTONE - barva světle modrá – kvalitní barva pro kvalitní bazén

Světle modrá

ALBISTONE - barva světle šedá – kvalitní barva pro kvalitní bazén

Světle šedá

ALBISTONE QBIG BENEFIT,
8 milimetrů výhod

Bazén ALBIXON a 8 mm x 8 výhod

Technologie, harmonie, síla

Technologie, harmonie, spojení jedinečných vlastností materiálu ALBISTONE® 8 mm a stavební thermokonstrukce 25 cm v kombinaci s minimalistickým designem uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. Naším cílem nejsou kompromisní řešení a balancování na hraně kvality a ceny. Naopak vám chceme přinášet co nejvyšší kvalitu za adekvátní cenu. Právě proto vyrábíme bazény z materiálu o síle 8 mm, které se vyznačují dlouhou životností.

Výhody

 

 • Síla stěn 8 mm!
 • Životnost materiálu ALBISTONE®
 • Stavební thermokonstrukce 25 cm
 • Úspora stavebních nákladů až 70 %
 • Zkrácení času stavebních příprav o 50 %
 • Patentovaná technologie ALBIXON®
 • Průmyslová výroba
 • Unikátní spektrum rozměrů a příslušenství

Konstrukce bazénu s technologií ALBISTONE QBIG BENEFIT

Skimerový bazén - ilustrace
 

Chcete se dozvědět více…

 

Nová generace českých bazénů ALBISTONE QBIG BENEFIT přináší na trh skutečnou revoluci. ZTRACENÉ BEDNĚNÍ V CENĚ!


Nová generace bazénů

V našem vývojovém centru se nejen inspirujeme nejnovějšími trendy, ale sami je také udáváme.
Důkazem toho jsou bazény nové generace QBIG BENEFIT se systémem thermokonstrukce 25 cm.

  Bazén ALBISTONE QBIG BENEFIT Bazén ALBISTONE G1 BENEFIT
  ALBISTONE G1 BENEFIT ALBISTONE QBIG BENEFIT
Síla stěn bez příplatku 8 / 6 mm 8 mm
Izolace Polystyren 3-5 cm THERMOKONSTRUKCE 25 cm
Průmyslová výroba
Žebrování ×
Jednodušší stavební příprava ×
Oboustranná izolace ×
Zazimování
Inovované trysky
Úspora vody
Tvary skeletu Obdélník s ostrými rohy Obdélník s ostrými rohy
Barvy skeletu Dle aktuální nabídky Dle aktuální nabídky
Zkrácení času stavby ×
Ušetření za použitý stavební materiál ×
Rozměry Dle aktuální nabídky Dle aktuální nabídky
Výška 120, 150 cm 120, 150 cm

Chci bazén, ale jak vybrat ten správný?

Rozhodli jste se pořídit bazén a nevíte, jak se orientovat v široké nabídce materiálů, tvarů, bazénového příslušenství a doplňků různých značek?

Bazén je záležitost na mnoho dalších let, a proto je třeba vše pečlivě promyslet, naplánovat a navrhnout. Ovšem s naší pomocí to není nic složitého. Odborné rady vám rádi podají naši specialisté na kterékoliv naší pobočce po celé České republice a na Slovensku.

Pokud jste ale již napevno rozhodnuti pořídit si bazén, je nám jasné, že co nejrychleji si chcete projít nabídku a inspirovat se. Proto vám přiblížíme základní parametry a výhody jednotlivých technologií, abychom vám orientaci v oblasti bazénů maximálně usnadnili.

Jelikož jsme opravdovými specialisty v této oblasti a zároveň jako jediní v České republice se zabýváme realizací všech stěžejních bazénových technologií, dokážeme vám poradit se všemi náležitostmi od A po Z. U nás naleznete nejen širokou nabídku technologií a perfektně proškolené odborníky,$ ale i nejpříznivější ceny a kvalitní materiály i samotné zpracování. Poradíme vám, jaká technologie nejlépe splní vaše představy, jak vše správně připravit pro instalaci a poskytneme vám plnou podporu při realizaci vašeho snu.

Výhody bazénů ALBIXON:

 • pocházejí přímo od výrobce,
 • nabízí všechny technologie výroby,
 • přislibují dlouholetou životnost,
 • možnost výběru z celé řady libovolných tvarů a rozměrů,
 • disponují unikátní přelivovou hranou bez vyrovnávacích nádrží,
 • instalují se snadno a bez zbytečně složitých stavebních prací,
 • poskytují široký sortiment doplňků pro snadnou údržbu vody v nádrži,
 • umožňují vybírat ze široké nabídky bazénového příslušenství světové kvality,
 • v případě zájmu lze bazény rovnou zastřešit.

Co jsou vlastně skimmerové bazény?

Jedná se o zapuštěné bazény, které jsou ideální pro venkovní instalaci. Jsou vyráběny z odolného materiálu ALBISTONE®, jehož životnost dosahuje 50 let. Dlouholetá barevná stálost, UV stabilizace a hlavně tvárnost a pevnost materiálu umožňují výrobu nejen typizovaných, ale i jedinečných tvarů dle přání a fantazie zákazníků. A to se týká i schodiště: rozměry, tvary, umístění a typ si rovněž můžete uzpůsobit dle vašeho přání. Blankytně modrá barva materiálu zvýrazňuje krásu a čistotu vody..

V čem se liší laminátové bazény od skimmerových ALBISTONE®?

Oba typy bazénů jsou si podobné ohledně mechanických vlastností a odolnosti materiálů. Laminátové bazény jsou ale vyráběny jako monolitické nádrže na základě typizovaných forem, kvůli čemuž není možné měnit jejich velikost, hloubku, tvar a umístění schodů dle požadavku zákazníka, jako je tomu možné u bazénů ALBISTONE®.

Užívá se fólie na vypláštění bazénu?

Vypláštění za pomoci těžké fólie se provádí v případě, že se klient rozhodne pro zhotovení betonového bazénu. Pokud by se totiž ponechal pouze betonový povrch, mohlo by docházet nejen ke zranění koupajících osob, ale zároveň by v pórech betonu zůstaly i nečistoty a bakterie. Proto se u betonových nádrží přistupuje k vypláštění pomocí fólie. Ta disponuje hladkým povrchem, jenž nezadržuje bakterie a který je mnohem snazší udržovat a čistit.

Další situace, kdy se bazény vyplášťují, je například rekonstrukce starých železných nebo plastových bazénů. Pro oba případy se využívá již zmiňovaná těžká fólie, jež je vyrobena z měkčeného PVC a doplněna výstelkou o síle 1,5 mm.

Přelivové bazény bez akumulační nádrže?

Přelivové bazény jsou absolutní špičkou v bazénové technologii. Ovšem vysoké technické požadavky a stavební náročnost dělaly z těchto bazénů finančně nejnáročnější typ. Tomu je však již konec. Naši technologové totiž dokázali vyvinout přelivové bazény ALBISTONE®, jež spojují komfort přelivových bazénů s dostupností skimmerových bazénů ALBISTONE®, které jsou již více než dvě desítky let nejoblíbenější technologií u nás.

Skimmerové bazény ALBISTONE® jsme osadili technologií přelivových žlábků, které jsou technicky navrženy tak, že současně plní i funkci vyrovnávacích nádrží. Stavební připravenost je tedy zcela minimální a finančně nenáročná jako u skimmerových bazénů ALBISTONE® – a přitom si můžete dopřát komfort, jedinečný design a výhody bazénů přelivových.

Je příslušenství pro všechny typy bazénů stejné?

Do jisté míry ano. Naše společnost nabízí příslušenství BRILIX té nejvyšší kvality. V naší nabídce tak naleznete příslušenství a doplňky pro všechny výše zmiňované technologie – ať už se konkrétně jedná o bazénová světla (LED nebo halogenové reflektory), širokou nabídku filtračních nádob a cirkulačních čerpadel nebo zařízení pro bezchlórovou úpravu vody (UV lampy či solničky). Všechny tyto výrobky dodáváme přímo pro velikost a typ vašeho bazénu.

U nás nebudete doplácet na poddimenzované nebo naopak zbytečně předimenzované příslušenství.

Zároveň u nás naleznete celou řadu doplňků, které vám usnadní údržbu vašeho bazénu. Například širokou nabídku speciálních vysavačů, které se o čistotu nádrže postarají samy. Dále u nás najdete tzv. solničku, jež umožňuje ošetření vody pomocí soli. Pracuje na principu elektrolýzy, při které se uvolňuje volný chlór, který ani nezapáchá, ani nedráždí pokožku. Okamžitě vodu ošetřuje a následně se opět změní v solný roztok. V bazénu se slanou vodou se tak budete cítit podobně jako na dovolené u moře.

K dispozici jsou i tepelná čerpadla, která prodlouží vaši koupací sezónu s minimálním finančním zatížením. U nás ale najdete i mnoho dalších doplňků. Přijďte se přesvědčit!

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies