Zapuštěný bazén s nízkým zastřešením

Zapuštěný bazén s nízkým zastřešením

Rodina K. již vlastnila venkovní vířivku. Dlouho si tedy mysleli, že bazén nepotřebují. Vše ale výrazně zkomplikoval začátek doby covidové. "Právě tato skutečnost nás vyburcovala k rozhodnutí o pořízení bazénu."


Řekli o nás

Celý průběh realizace od prvotní nabídky až po uložení bazénu na naší zahradě byl rychlý a bez jakýchkoliv problémů.

Rodina K. již vlastnila venkovní vířivku. Dlouho si tedy mysleli, že bazén nepotřebují. Vše ale výrazně zkomplikoval začátek doby covidové. Pan K. vypráví: „Na jaře jsme se museli předčasně vrátit z dovolené, protože se zavíraly hotely. A právě tato skutečnost a nejasný výhled na letní měsíce nás vyburcoval k rozhodnutí o pořízení bazénu.“ A tak na zahradě rodiny K. kromě vířivky přibyl ještě zapuštěný bazén se zastřešením.

 

Požadavkem při pořizování bazénu byla především kvalita a rychlé dodání. Z těchto důvodů zvolili plastový bazén. Vítězem se stal modrý skimmerový bazén QBIG BENEFIT se zastřešením KLASIK. Zastřešení KLASIK má klasický design, který nikdy neomrzí. „Díky zastřešení a tepelnému čerpadlu se můžeme koupat od dubna do poloviny října bez ohledu na počasí. Zastřešení také pomáhá udržet kvalitní čistou vodu bez náletových nečistot,“ popisuje pan K. své zkušenosti. Pravidelná údržba bazénu je tak mnohem jednodušší. K zazimování a přípravě na koupací sezonu využívá rodina servis od ALBIXON, se kterým je dle jejich slov spokojena.

 

O ALBIXONU se rodina K. dozvěděla z webových stránek a kladných referencí. V rámci poptávky však oslovili více bazénových firem. Proč si tedy pro realizaci bazénu vybrali právě firmu ALBIXON? „Obdrželi jsme pár nabídek, ale právě nabídka od vás nás oslovila nejvíce. Velký vliv na naše rozhodnutí mělo i vstřícné a rychlé jednání vašeho obchodního zástupce pana Nymburského,“ dodává pan K.

 

A jak je rodina K. s bazénem a zastřešením spokojena? 

Celý průběh realizace od prvotní nabídky až po uložení bazénu a zastřešení na naši zahradu byl rychlý a bez jakýchkoliv problémů,“ popisuje pan K. Zájemcům, kteří s pořízením bazénu či zastřešením váhají, by tedy ALBIXON rozhodně doporučil.

 

Rodina K. využívá bazén díky zastřešení a tepelnému čerpadlu od dubna do poloviny října téměř každodenně. Bazén rodině slouží především k plavání, které má blahodárný vliv na svaly a klouby. Pan K. dále vypraví: „Díky návštěvám v našem bazénu se vnoučata naučila velmi brzy plavat.“