Podchozí zastřešení CASABLANCA

Podchozí zastřešení CASABLANCA

Rodina P. již bazén vlastnila. Protože se však chtěli koupat i mimo letní měsíce, rozhodli se bazén doplnit o zastřešení od ALBIXONU. 


Řekli o nás

Produkty jsou kvalitní a spolupráce s firmou je profesionální.

 

Rodina P. již bazén vlastnila. Protože se však chtěli koupat i mimo letní měsíce, rozhodli se bazén doplnit o zastřešení od ALBIXONU. Požadovali zastřešení z kvalitního a na trhu již ověřeného materiálu, který dlouho vydrží a zároveň bude vypadat esteticky dobře. Rodina P. se nakonec rozhodla pro vysoké podchozí zastřešení CASABLANCA na míru, pod které se jim navíc vejde vířivka a lehátko. Díky jeho výšce se pod zastřešením dá pohodlně procházet bez ohýbání. Bazén je navíc přístupný z obou stran. Zastřešení v kombinaci s tepelným čerpadlem umožňuje rodině bazén využít až 7 měsíců v roce.

 

Jak už je zmíněno výše, rodina P. již bazén měla od jiného dodavatele, proč tedy zvolili pro pořízení zastřešení právě ALBIXON? Dle slov pana P. rozhodly především recenze na internetu: „Hledali jsme kvalitního partnera s dlouhou historií.“ 

 

A co by vzkázal všem zájemcům, kteří plánují zastřešení od ALBIXONU? 
„Rozhodně mohu všem doporučit. Produkty jsou kvalitní a spolupráce s firmou ALBIXON je profesionální.“ S údržbou bazénu jsou také velmi spokojeni, zatím se nesetkali s žádným problémem a vše je, jak má být.

 

Bazén využívají od dubna do října téměř každý den. Nemohou si ho vynachválit především děti, které zde v létě tráví i celé dny. Díky zastřešení a tepelnému čerpadlu se mohou koupat nejen v letních měsících a za slunných dní. Jelikož také vlastní vířivku, kombinují přechod z vířivky nebo sauny do bazénu. V létě prokládají koupání grilováním. Pan P. říká: „Velmi relaxační je koupání v době, kdy venku prší. Díky zastřešení můžeme být ve vodě a sledovat venkovní nečas.“