Skimmerový bazén s nízkým bazénovým zastřešením

Skimmerový bazén s nízkým bazénovým zastřešením

Dle rodiny K. je bazén nutnou součástí každé terasy či zahrady, a tak chtěli mít možnost osvěžení ve vlastním bazénu.


Řekli o nás

O ALBIXONU jsme se dozvěděli na internetu. Pražský showroom máme nedaleko bydliště. Také nás přesvědčil ochotný a schopný obchodník.

Dle rodiny K. je bazén nutnou součástí každé terasy či zahrady, a tak chtěli mít možnost osvěžení ve vlastním bazénu. Vybrali si skimmerový bazén QBIG BENEFIT s nízkým zastřešením CASABLANCA INFINITY. Hlavním požadavkem bylo, aby zastřešení nebránilo výhledu z ložnice na terasu. Zastřešení díky svému jednoduchému, ale zároveň elegantnímu designu skvěle zapadne do okolního prostředí. Bazén měl být v optimálním rozměru pro terasu, aby kolem bylo dostatek prostoru na další aktivity. Proč se rodina K. rozhodla právě pro plastový bazén? Chválí si především snadnou údržbu, dlouhou životnost a poměr cena/výkon.

 

Kde se o nás rodina K. dozvěděla a proč si nás vybrali? „O ALBIXONU jsme se dozvěděli na internetu. Pražský showroom máme nedaleko bydliště. Také nás přesvědčil ochotný a schopný obchodník.“ Rodina K. nevlastní tepelné čerpadlo k bazénu, ale má bazén připojený na centrální tepelné čerpadlo v domě. S teplotou vody jsou spokojení. V kombinaci se zastřešením je voda v bazénu stále teplá, a navíc zastřešení chrání bazén před nečistotami. 

 

Celkovou údržbu bazénu si rodina K. chválí. „Až na výrobní vadu displeje solničky, který byl v rámci reklamace promptně vyměněn, je bazén krásně čistý s minimem námahy.“ Bazén rodina využívá především na osvěžení nejen v horkých letních dnech. Díky stálé teplotě vody se mohou koupat po většinu roku. 

 

Co by rodina K. vzkázala zájemcům o produkty ALBIXON? „Určitě doporučujeme zastavit se na showroomu a podívat se na vlastní oči. Především při volbě správného rozměru nám to velmi pomohlo“, popisuje pan K.