Jak to probíhá

Jak to probíhá

Jak to všechno bude probíhat? A na co všechno se můžete těšit?

Spojíme se

Nejdřív se potkáme a na všem se domluvíme. Společně projdeme vaše požadavky, rozměry zahrady a zjistíme vaše konkrétní potřeby.

Představíme řešení

Doporučíme vám to nejlepší řešení. Nabídneme konkrétní typ bazénu, technologii a možnost bazénového zastřešení, vysvětlíme si technické detaily i možnosti. Vy si v klidu vše promyslíte a my budeme k dispozici ke konzultaci. 

Navrhneme řešení

Ukážeme vám, jak to bude vypadat. Vypracujeme výkresovou dokumentaci, poskytneme technické podklady pro stavební přípravu a ukážeme vám v případě potřeby rozšířenou realitu - vizualizaci. Návrh dostane jasnější obrysy a vy si tak budete moci vše lépe představit.

Příprava pozemku

Dodáme vám podrobnou stavební přípravu, abyste věděli, jak co vykopat, kde co vybetonovat, čím to podložit a co zarovnat.

realizace bazénu
příprava terénu ke stavbě bazénu

Doprava a montáž

Bazén, zastřešení bazénu, bazénovou technologii i bioklimatickou pergolu vám přivezeme na dané místo. Postaráme se o instalaci, zprovoznění a finální doladění. 

přeprava bazénu

Proškolíme a předáme zákazníkovi

Všechno vás naučíme. Jak se o vše starat, jak to používat, jak čistit, jak filtrovat i jak se radovat.

Elektroinstalace

Zapojíme, vyzkoušíme a zaškolíme pro provoz bazénu, údržbu zastřešení a ovládání bazénové technologie.

Uvedení do provozu a servis

Zajistíme poprodejní servis a nabízíme nadstandardní garanci i veškeré poradenství. Nenecháme vás v tom sami.

Udělejte si výlet do našich showroomů

Chcete kvalitní zapuštěný bazén, bazénové zastřešení, technologii, vířivku nebo terasu? Přijďte si k nám sami vybrat, která varianta bude vaší zahradě nejvíc slušet. Těšíme se na vás!