Praha - bazénové centrum Praha - bazénové centrum Praha - bazénové centrum

Praha - bazénové centrum

V hlavním městě najdete jednu z největších poboček ALBIXONU. Bohatý showroom vám představí nejen bazény, zastřešení a bioklimatickou pergolu, ale nově i terasy EXTERPARK. 

 

Pokud uvažujete o novém bazénu a chcete znát veškeré informace nejen o jeho koupi, ale i o instalaci a provozu, je pražské bazénové centrum ideálním místem, kde se vše dozvíte z první ruky. Kromě odborného poradenství si tu můžete „osahat“ téměř veškerý sortiment, který ALBIXON nabízí. 


Na venkovní ploše v Praze Chuchli se nachází čtyři bazény (skimmer i přeliv), různé typy bazénových zastřešení (nízké i podchozí), elektrický posuv zastřešení bazénu MOOVER, bioklimatická pergola SKYTRIUM GARDA, ale i bazénová technologie (technologická šachta k bazénu i stěna s bazénovou technologií). Novinka, kterou můžete na pražském showroomu vidět, je terasa značky EXTERPARK. Vyzkoušet si tu můžete solární sprchy, bazénové vysavače a další bazénové příslušenství. Postará se o vás vyškolený tým odborníků, na který se můžete obrátit s jakoukoliv otázkou.
 

 

varování

Vážení zákazníci, před každou návštěvou pražského showroomu ALBIXON doporučujeme sjednat si schůzku předem. Zajistíte si tím, že nebudete muset čekat a obchodní zástupce se Vám bude moci naplno věnovat po celou dobu Vaší návštěvy. Na Vaší spokojenosti nám záleží! 

Kontakty

Jiří Cimbala
Jiří Cimbala
František Landa
František Landa
albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.