Praha - bazénové centrum Praha - bazénové centrum Praha - bazénové centrum

Praha - bazénové centrum

V hlavním městě najdete jednu z největších poboček ALBIXONU. Bohatý showroom vám představí nejen bazény, zastřešení a příslušenství, ale nově i vířívky NOVITEK a terasy EXTERPARK

 

Pokud uvažujete o novém bazénu a chcete znát veškeré informace nejen o jeho koupi, ale i o instalaci a provozu, je pražské bazénové centrum ideálním místem, kde se vše dozvíte z první ruky. Kromě odborného poradenství si tu můžete „osahat“ téměř veškerý sortiment, který ALBIXON nabízí. 


Na venkovní ploše v Praze Chuchli se nachází čtyři bazény (skimmer i přeliv) ve všech barevných variantách (modrá, bílá a šedá), různé typy bazénových zastřešení (nízké i podchozí), elektrický posuv zastřešení bazénu MOOVER ale i bazénová technologie (technologická šachta k bazénu i stěna s bazénovou technologií). Novinky, které můžete na pražském showroomu vidět, jsou terasy značky EXTERPARK ve dvou barevných provedeních a vířivky NOVITEK. Vyzkoušet si tu můžete solární sprchy, bazénové vysavače a další bazénové příslušenství. Postará se o vás vyškolený tým odborníků, na který se můžete obrátit s jakoukoliv otázkou.
 

 

Kontakty

Jiří Cimbala
Jiří Cimbala
František Landa
František Landa
albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s našimi specialisty, kteří pro vás budou mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.