Bazénový vysavač Dolphin E20

Bazénový vysavač

Aby voda ve vašem bazénu byla průzračně čistá a lákala tak k plavání či relaxaci, jsou tu bazénové vysavače.

Dnes si můžete díky neustále se vyvíjejícím technologiím vybírat hned z několika typů – záleží, zda vašim nárokům a představám bude nejlépe vyhovovat vysavač ruční, poloautomatický či plně automatický. V naší nabídce každopádně naleznete všechny tři uvedené typy. Robotické bazénové vysavače se vyznačují špičkovým výsledkem, a to i u bazénů velkých rozměrů. Skvělého efektu s vlastním přičiněním dosáhnete i za pomoci některého z vysavačů manuálních, které jsou dnes výkonnostně již také na vysoké úrovni.

Výhody bazénových vysavačů

  • Bazénové vysavače jsou nezbytná pomůcka pro čištění dna vašeho bazénu.
  • Zatímco nejlevnější ruční bazénové vysavače vystačí majitelům menších bazénů, u větších bazénů se vyplatí investovat do dražších, poloautomatických či automatických vysavačů s vyšším výkonem.
  • V kategorii najdete rovněž teleskopické tyče, držáky, kartáče a další příslušenství k bazénovým vysavačům.

Robotický vysavač Hayward AquaVac 650

Technologie SpinTech bez filtru s 18 hydrocyklony – vytváří vířivou spirálu sání, která odstraňuje úzká místa, tím je docíleno konstantního výkonu sání. Důkladně čistí dno i stěny technologií HexaDrive pomocí šesti robustních válečků s proměnnou rychlostí. Bezdotykově vyprazdnitelný zásobník odpadu TouchFree s LED signalizací naplnění. Vzdálená správa pomocí smartphonu přes Wifi připojení.

Robotický vysavač Hayward AquaVac 650

Bazénový vysavač DOLPHiN S300i

Řízen mikroprocesorem automaticky čistí dno i stěny bazénu. Možnost ovládání pomocí aplikace do smartphone.

Přejít na E-shop
Bazénový vysavač - S300i

Bazénový vysavač DOLPHiN E20

Plně automatický vysavač řízený mikroprocesorem. Dokonale vyčistí dno i stěny bazénu.

Přejít na E-shop
Bazénový vysavač - DOLPHIN E20

Bazénový vysavač DOLPHiN Spring

Řízen mikroprocesorem, automaticky čistí bazén a filtruje vodu.

Přejít na E-shop
Bazénový vysavač - Spring

Bazénový vysavač Brilix Baracuda

Poloautomatický membránový vysavač k připojení do vysávací trysky či skimmeru.

Přejít na E-shop
Bazénový vysavač - Baracuda
Základní typy bazénových vysavačů a jejich výhody

Kvalitní vysavač je pro majitele bazénu neocenitelnou pomůckou. Protože když chceme udržet náš bazén čistý a zdravotně nezávadný, tak musíme pravidelně poctivě čistit jeho dno i stěny. A právě k tomuto čištění jsou určeny bazénové vysavače. Do našeho sortimentu jsme pro vás připravili výběr nejatraktivnějších modelů.

Typy nabízených přístrojů

V naší nabídce naleznete všechny tři základní typy bazénových vysavačů:

  • Ruční
  • Poloautomatické
  • Plně automatické

Ruční bazénové vysavače reprezentují nejlevnější variantu vysavačů. Jejich výhodou je hlavně jednoduchost a nízká pořizovací cena. Jedná se jen o jakousi nasávací hlavu s kartáči, která se hadicí napojí na sání filtračního okruhu a obsluhuje se pomocí teleskopické tyče. Nevýhoda tohoto řešení spočívá v tom, že proces vysávání musí být proveden pomocí fyzické aktivity uživatele.

Poloautomatické bazénové vysavače také bývají připojeny hadicí na sání filtračního systému, po bazénu se však pohybují samostatně. Pokud nechcete trávit čas nudným luxováním bazénu a hledáte ekonomicky atraktivní řešení, tento typ vysavače pro vás bude dobrou volbou. Některé modely jsou určeny jen pro čištění rovného dna. Ale existují také přístroje, které zvládají i stěny a schody.

Plně automatické bazénové vysavače už dávno nejsou žádným nedosažitelným luxusem a představují nový nastupující standard údržby bazénů. Tyto automatické robotické přístroje mívají vlastní filtrační koš na sběr nečistot a dokáží fungovat naprosto autonomně. Stačí jim zadat pokyny ohledně frekvence vysávání a o zbytek se už postará jejich umělá inteligence. Lepší modely automatických vysavačů si umí poradit s jakkoliv tvarovaným bazénem a ani schůdky či zkosené stěny pro ně nejsou překážkou.

Příslušenství a náhradní díly

Součástí naší nabídky je také sortiment náhradních dílů a příslušenství. Prodáváme například hadice, kartáče, regulátory průtoku, držáky, závaží na hadice či kupříkladu teleskopické tyče.

 

Odeslat poptávku!