Technologické stěny

Technologické stěny

Komfort především. Mějte bazénovou technologii vždy po ruce. Nehodí se vám umístění bazénové technologie do šachty? Proto jsme pro vás připravili technologické stěny. Ty můžete umístit třeba do sklepa, garáže nebo zahradního domku. 

Provedení technologie ve stěně

 

Obecně platí, čím vyspělejší technologii vyberete, tím méně toho budete muset řešit. Na výběr máte z 5 typů stěn. V prvé řadě se rozhodujete, kterou zvolíte variantu úpravu vody – slanou či sladkou.Technologickou stěnu stačí pouze připojit k bazénu a ke zdroji elektřiny a vše je připraveno. 
 

 

Pokud budete mít bazén vybaven také protiproudem, jeho čerpadlo musí být uložené v samostatné šachtě umístěné vždy do jednoho metru od masky protiproudu.

 

Nevybrali jste si? Nevadí! Technologickou výbavu vám rádi navrhneme také na míru.

  • Příslušenství

  • Technické údaje

Solnička

Nyní i vy můžete s její pomocí proměnit svůj bazén v exotickou lagunu se slanou vodou. Solnička pomáhá ve vašem bazénu udržovat stále čistou a zdravotně nezávadnou vodu. 

U nás v ALBIXONU si můžete vybrat ze 4 typů solniček:

 

1) Solnička UV SCENIC

2) Solnička OXILIFE

3) Solnička HIDROLIFE

4) Solnička NEOSAL

 

Písková filtrace

Písková bazénová filtrace slouží k zachycení nečistot obsažených v bazénové vodě za použití přírodních principů. Její podstatou je průtok vody přes filtrační náplň, ve které se mechanické nečistoty zachycují, a čistá voda se vrací zpět do bazénu.

 

Náročnost na údržbu pískové bazénové filtrace je minimální: písková náplň se propírá standardně jednou za týden (dle zatížení bazénu), výměna náplně stačí jednou za 2 až 3 roky.

Bazénové čerpadlo

Bazénové čerpadlo je základním prvkem bazénové technologie. Hlavní funkcí je cirkulace (oběh) vody v bazénech. Instaluje se do filtračního okruhu před vlastní filtrační nádobu. Zajišťuje čerpání vody přiváděné do bazénu a odváděné z bazénu. 

Aby zůstala voda v bazénu křišťálově čistá, je nutné, aby se profiltrovala 4x denně. Nabízíme filtrační čerpadla pro všechny velikosti bazénů.