Technologické stěny

Technologické stěny

Komfort především. Mějte bazénovou technologii vždy po ruce. Nehodí se vám umístění bazénové technologie do šachty? Proto jsme pro vás připravili technologické stěny. Ty můžete umístit třeba do sklepa, garáže nebo zahradního domku. 

Provedení technologie ve stěně

 

Jakými komponenty bude technologická stěna vybavena? To si zvolíte vy sami. Obecně platí, čím vyspělejší technologii vyberete, tím méně toho budete muset řešit. Na výběr máte z 5 typů stěn. V prvé řadě se rozhodujete, kterou zvolíte variantu úpravu vody – slanou či sladkou.Technologickou stěnu stačí pouze připojit k bazénu a ke zdroji elektřiny a vše je připraveno. 
 

 

Pokud budete mít bazén vybaven také protiproudem, jeho čerpadlo musí být uložené v samostatné šachtě umístěné vždy do jednoho metru od masky protiproudu.

 

Nevybrali jste si? Nevadí! Technologickou výbavu vám rádi navrhneme také na míru.

  • Základní popis

  • Technické údaje

Pro výběr správné bazénové technologie je důležitý také způsob úpravy vody. Můžete si vybrat ze tří způsobů: solnička, chlor nebo UV lampa. Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých možností?

Slaná úprava vody

Slaná úprava vody je mezi našimi zákazníky oblíbená. Jemně slaná voda má antiseptické účinky a narozdíl od chloru je mnohem šetrnější k pokožce. Bonusem jsou navíc nízké náklady na provoz.