Tepelné čerpadlo k bazénu

Tepelné čerpadlo k bazénu

Pořídíte-li si svůj vysněný bazén, určitě si jej budete chtít užívat i mimo hlavní letní sezónu. S tepelným čerpadlem, využívajícím přírodní energii z okolního prostředí, to není problém.

  • Základní popis

  • Technické údaje

Buďte pánem svého bazénu a nedovolte počasí, aby vám překazilo plány s přáteli či rodinou. 

 

Tepelná čerpadla

Nejefektivnější způsob jak ohřát vodu v bazénu je použití tepelného čerpadla. To během své činnosti odebírá ze vzduchu energii o nízké teplotě a pomocí komprese ji přeměňuje na teplo, které následně proniká do vody v bazénu a ohřívá ji. Oproti elektrickému ohřevu tak ušetříte až 80 % elektrické energie. Současně je chlad z vody odváděn do okolí. Díky tepelnému čerpadlu si výrazně prodloužíte koupací sezónu. A to není vše. Naše tepelné čerpadlo XHPFD funguje i naopak – v parných letních dnech dokáže vodu také ochladit pro vaše dokonalé osvěžení.

 

Tepelná čerpadla s invertorem

Regulujte výkon svého čerpadla podle momentální potřeby a neutrácejte tak zbytečně peníze. Oproti klasickému tepelnému čerpadlu máte s naším invertorovým tepelným čerpadlem možnost libovolně si nastavit rychlost vyhřátí bazénu. Nebuďte ničím omezováni a nastavte si čerpadlo na vyšší výkon v době, kdy např. potřebujete bazén rychle vyhřát na party či po chladném období, a pak ho kdykoliv přepněte do úsporného režimu a udržujte stálou teplotu vody pomocí nižšího výkonu a s nižší spotřebou energie.

 

Možnost volby programu:

  • ECO - efektivní vyhřátí vody při nižším výkonu a s nízkou spotřebou energie
  • STANDARD - rychlé vyhřátí při přijatelném výkonu a s odpovídající spotřebou
  • BOOST - nejrychlejší vyhřátí při vyšším výkonu a s vyšší spotřebou

Tepelná čerpadla INVERBOOST PX

Modely PX jsou vlajkovou lodí mezi tepelnými čerpadly. Vyznačují se velmi tichým chodem při zachování maximálního výkonu a účinnosti. Ovládají se pomocí dotykového displeje nebo dálkově přes wifi. Pracují ve třech režimech ECO, STANDARD a BOOST, takže si můžete zvolit rychlost ohřevu vody a tím i spotřebu elektrické energie. Použití ekologického chladiva R32 je samozřejmostí.

Tepelná čerpadla XHPFDPLUS

Výkonná tepelná čerpadla XHPFDPLUS jsou stálicemi v naší nabídce. Nyní nově s moderním vzhledem a možností rozšíření o dotykový displej a wifi připojení. Většina variant používá ekologické chladivo R32.