Nízká zastřešení bazénu

Nízká zastřešení bazénu

Nechcete-li narušit vzhled vaší zahrady, zvolte designově nízké a elegantní zastřešení bazénu, které vám ladí s architekturou domu. Vyberte si vysněné nízké zastřešení bazénu z několika nabízených typů.

Nenápadné, přesto vysoce funkční nízké bazénové zastřešení

 

Nízké zastřešení bazénu ochrání váš bazén před nečistotami i nebezpečnými pády a udrží vodu v bazénu déle teplou. I proto se stává mezi majiteli bazénů stále oblíbenější. Ploché zastřešení bazénu má navíc tu výhodu, že neruší estetické vyznění vaší zahrady a je zcela nenápadné.

Rovné zastřešení bazénu existuje v různém provedení. Které bude právě pro vás to pravé? Mezi nejnižší zastřešení na trhu patří SYDNEY. Boční vstup i širokou možnost přizpůsobení rozměrů nabízí CASABLANCA INFINITY. Pokud máte rádi oblé tvary, podívejte se na nízké bazénové zastřešení DALLAS. Bazénové zastřešení KLASIK je jednoduše klasika v moderním provedení, která zapadne do každého prostoru. V nabídce najdete i odolnou variantu vůči zátěži KLASIK PRO. Elektrický posuv bazénového zastřešení vám usnadní práci a každé koupání promění v jedinečnou záležitost.

Na menší zahradu, kde není tolik prostoru na terasu i bazén, můžete využít terasové zastřešení bazénu BERGEN. Tento typ bazénového zastřešení je ideální pro posezení s přáteli i pro ochranu vašeho zapuštěného bazénu. V případě, že máte dostatek prostoru na zahradě a přejete si používat váš bazén celoročně, tak skvělou volbou bude vysoké zastřešení bazénu.
Přejete si více informací o bazénových zastřešení? Podívejte se na detaily u jednotlivých typů nízkého bazénového zastřešení.