Zastřešení na bazén CASABLANCA INFINITY

Zastřešení na bazén CASABLANCA INFINITY

Decentní a rafinovaná zároveň, to je CASABLANCA INFINITY. Nízké zastřešení na bazén, které v zahradě působí na první pohled nenápadně. Lomená čirá krytina, futuristický karbonový vzhled či nízké koleje AIR jsou toho důkazem.

CASABLANCA INFINITY
výhody

  1. široká nabídka rozměrů v sériové výrobě

  2. jednostranná i oboustranná kolej AIR

  3. design, který zapadne do každé zahrady

  4. boční vstup

  5. elegantní průhledná krytina

Základní parametry zastřešení CASABLANCA INFINITY
 

 

 

CASABLANCA INFINITY A 

 CASABLANCA INFINITY B

MAX. PLOCHA

346 x 635 cm

442 x 850 cm

BARVA

Carbon, Antracit DB 703 1)

Carbon, Antracit DB 703 1)

KOLEJIŠTĚ

AIR jednostranné 2) / oboustranné 

AIR jednostranné 2) / oboustranné 

POČET MODULŮ

3

4

KRYTINA MODULŮ

PK4 3)

PK4 3)

 

 
1) Zatřešení vyrábíme jen s průhlednými výplněmi. Varianta s jednostrannou kolejí je vždy v provedení Carbon. Bezkolejová strana je vybavena uzamykatelnými aretacemi. 
2) Poloha kolejiště vlevo/vpravo se určuje při čelním pohledu na největší modul. Kolejiště se nezapouští do terénu. Každý modul má svoji samostatnou kolej. 
3) PK4 = Kompaktní polykarbonát čirý, tloušťka 4 mm s UV ochranou.  
Nevybrali jste si? Nevadí! Zastřešení vám rádi navrhneme také na míru.

Vychutnejte si neomezené potěšení se zastřešením bazénu CASABLANCA INFINITY

 

S nízkým zastřešením bazénu CASABLANCA INFINITY můžete prodloužit svou bazénovou sezónu a užívat si bazénové radovánky po celý rok. Toto inovativní zastřešení bazénu je navrženo tak, aby plně vyhovovalo vašim potřebám a poskytovalo vám mnoho výhod.

S širokou nabídkou rozměrů v sériové výrobě si můžete vybrat zastřešení na bazén, které dokonale odpovídá jeho velikosti. Bez ohledu na to, zda máte foliový bazén do země, přelivový bazén či skimmerový bazén, CASABLANCA INFINITY je vhodná pro všechny typy zapuštěných bazénů.

Jednostranná i oboustranná kolejnice AIR poskytuje jednoduché zacházení se zastřešením bazénu. S touto inovativní kolejnicí můžete snadno otevřít nebo uzavřít zastřešení bazénu dle vašeho přání.

Design zastřešení CASABLANCA INFINITY je elegantní a vkusný, což zajišťuje, že dokonale zapadá do každé zahrady. Nezáleží na tom, zda máte moderní, minimalistickou zahradu nebo romantický ráj, zastřešení na bazén přidá estetiku a styl k vašemu venkovnímu prostoru.

Boční vstup zastřešení bazénu poskytuje pohodlný přístup do bazénu. Tento praktický prvek vám umožňuje snadno a rychle vstoupit do bazénu a užít si osvěžující plavání nebo relaxaci.

Elegantní průhledná krytina zastřešení bazénu CASABLANCA INFINITY vám poskytuje krásný výhled na okolní krajinu a zároveň chrání bazén před nepříznivými vlivy počasí.

Nízké zastřešení bazénu CASABLANCA INFINITY je dokonalou volbou pro ty, kteří chtějí prodloužit svou plaveckou sezónu a zároveň si užívat krásu a pohodlí svého bazénu. S tímto kvalitním zastřešením si můžete být jisti, že váš bazén je v bezpečí a připraven k použití kdykoli budete chtít.
 

Bazén s jednokolejnicovým zastřešením bazénu

Při rozhovoru nám manželé N. prozradili, že pro pořízení bazénu dozráli až postupem času. Dříve nad koupí bazénu vůbec neuvažovali. Svého rozhodnutí ale rozhodně nelitují – bazén se stal oblíbencem celé rodiny.

Bazén

Skimmer QBIG BENEFIT

Zastřešení

CASABLANCA INFINITY

Rok

2019

Místo

Rakovník
Detail realizace