Vysoká zastřešení bazénu

Vysoká zastřešení bazénu

Podchozí vysoké zastřešení bazénu je nejen majestátním zastřešením bazénu, ale prostorem pro celoroční použití. Užijte si prodlouženou koupací sezónu.

Prodloužená koupací sezóna s vysokým zastřešením bazénu

 

Prostřednictvím vysokého zastřešení bazénu si prodloužíte koupací sezonu a ochráníte bazén před nečistotami i nechtěnými pády domácích mazlíčků či dětí. Oproti nízkému zastřešení bazénu má jednu výhodu: je podchozí. To znamená, že pod ním můžete pohodlně chodit a umožní vám bazén využívat takřka celý rok. Přemýšlíte, která varianta zastřešení bazénu bude pro vás ta nejlepší?

Vybírat můžete z několika provedení vysokého bazénového zastřešení. Chcete využít prostor pod vysokým zastřešením na maximum a vytvořit si u bazénu odpočinkovou zónu? Pak je ideální CASABLANCA. Individuální rozměry i konfiguraci si lze navolit i u zastřešení MONACO FUTURE. Pokud máte bazén umístěný poblíž stěny, řešením je zakázkové zastřešení bazénu DALLAS na zeď. U vysokého zastřešení bazénu si můžete vybrat i barvu konstrukce a typ její výplně. Manipulaci s podchozím zastřešením bazénu vám usnadní elektrický posuv zastřešení bazénu MOOVER.
Projděte si detaily u jednotlivých typů zastřešení, ať se rozhodnete pro variantu přesně na míru vašeho bazénu i stylu.