DALLAS NA ZEĎ DALLAS NA ZEĎ Zastřešení bazénu DALLAS NA ZEĎ

Zastřešení bazénu DALLAS NA ZEĎ

Jak nejlépe zastřešit bazén, který je umístěný blízko stěny vašeho domu? Řešením je zakázkové zastřešení bazénu DALLAS na zeď, který vám na malé ploše nabídne nečekané množství prostoru.

 

DALLAS NA ZEĎ výhody DALLAS NA ZEĎ výhody

DALLAS NA ZEĎ
výhody

  1. propojení bazénové zóny s domem

  2.  možnost plavání či relaxace pod zataženým   zastřešením

  3. design, který zapadne do každé zahrady

  4. možnost dveří v čelech

  5. široká nabídka rozměrů v zakázkové výrobě

Základní parametry zastřešení DALLAS NA ZEĎ

 

 

 

                    ZAKÁZKOVÝ DALLAS NA ZEĎ  

MAX. PLOCHA

                  Individuální rozměry zastřešení

BARVA

               Možnost volby druhu a barvy krytiny 

KOLEJIŠTĚ

          Jednostranné / Kolejiště na zeď s okapnicí

POČET MODULŮ

                             1   2   3   4   5   6   7

KRYTINA MODULŮ

                                  PK 8 1) PK4 2) 

 

 

1) PK8 = Dutinkový polykarbonát čirý, tloušťka 8 mm UV ochranou
2) PK4 = Kompaktní polykarbonát čirý, tloušťka 4 mms UV ochranou
 

Plavte a relaxujte po celý rok se zastřešením bazénu DALLAS


Plavání je jednou z nejlepších forem cvičení a relaxace. Teď si ho můžete užívat po celý rok díky bazénovému zastřešení na zeď. Toto inovativní zastřešení bazénu je navrženo tak, aby dokonale zapadalo do vaší zahrady a místo, aby ho narušilo, naopak ho pozvedne!

Vysoké zastřešení bazénu vám umožňuje plavat v bazénu a relaxovat, i když je venku nepříznivé počasí. S tímto typem zastřešení si můžete užívat bazénovou sezónu i při dešti, sněhu nebo silném slunečním svitu.

Další výhodou bazénového zastřešení ke zdi je jeho schopnost se snadno propojit se stěnou domu. Díky tomu můžete pohodlně přecházet z domu do bazénové zóny a naopak, aniž byste museli venku překonávat nepříznivé počasí. Zastřešení bazénu ke zdi též ocení majitelé svažitého terénu, kdy lze zastřešení připojit na zahradní zídku, která svah dělí a využít tak efektivně prostor.

Design zastřešení bazénu je elegantní a hodí se do každé zahrady. Jeho moderní vzhled přispívá k estetice vašeho venkovního prostoru a zároveň poskytuje praktické využití. Kromě toho máte možnost vybrat si dveře umístěné na čelech zastřešení, které vám umožňují snadný přístup do bazénové zóny.

Bazénové zastřešení na zeď DALLAS je dostupné v široké nabídce rozměrů, které jsou vyráběny na míru. Bez ohledu na velikost vašeho bazénu, můžete si vybrat zastřešení, které bude perfektně odpovídat vašim potřebám.

Využijte výhody vysokého zastřešení bazénu na zeď DALLAS a prodlužte si plaveckou sezónu a pohodlí bazénu i mimo letní měsíce. S tímto kvalitním bazénovým zastřešením si můžete užívat svůj bazén bez ohledu na počasí a využít jeho potenciál po celý rok.