Elektrický posuv zastřešení MOOVER

Elektrický posuv zastřešení MOOVER

Vyvinuli jsme pro vás automatický elektroposuv pro bazénová zastřešení se solárním dobíjením. Bazénové zastřešení zvládnete otevřít i zavřít pomocí dálkového ovládání. Rozhýbat bazénové zastřešení tak nebylo nikdy jednodušší! 

MOOVER získal cenu Red Dot Award 2023!

 


S hrdostí oznamujeme, že náš inovativní výrobek MOOVER získal prestižní ocenění Red Dot Award 2023 za produktový design. MOOVER jsme vyvinuli ve spolupráci se společností EDAG, která se specializuje na vývoj v oblasti mobility. Naším cílem bylo vyvinout nejen inovativní a funkční výrobek, ale i designový produkt, který bude ladit s každým bazénovým zastřešením. MOOVER je elektrický posuv pro bazénová zastřešení s možností solárního dobíjení. Solární panely pomohou s dobíjením po celou sezónu, v případě potřeby lze MOOVER dobít z elektrické sítě. Red Dot Design Award je prestižní mezinárodní ocenění za produktový a komunikační design s více než šedesátiletou tradicí.

  • Základní popis

  • Technické údaje

Solární napájení pomůže s dobíjením během sezóny. V případě, že by vám slunečné počasí nepřálo, stačí ho jednoduše dobít z elektrické sítě. Aby si ho užila celá rodina bez zbytečného dohadování, lze s jedním zařízením současně spárovat neomezený počet dálkových ovládání.

MOOVER si snadno nainstalujete sami*. Díky jedinečnému konstrukčnímu řešení lze MOOVER namontovat k novým i stávajícím zastřešením ALBIXON a také ostatních prodejců.**

*V rámci ČR lze za poplatek zajistit odbornou instalaci produktu - pokud máte o službu zájem, kontaktujte nás prostřednictvím naší zákaznické podpory podpora@albixon.cz. Mimo ČR se prosím s dotazem obraťte na svého nejbližšího prodejce.


**Při dodržení délky modulu 219 cm nainstalujete MOOVER k libovolnému typu bazénového zastřešení - a to jak od společnosti ALBIXON, tak i od ostatních prodejců. Produkt není určen pro bezkolejové zastřešení.