Elektrický posuv zastřešení MOOVER

Elektrický posuv zastřešení MOOVER

Vyvinuli jsme pro vás automatický elektroposuv pro bazénová zastřešení se solárním dobíjením. S MOOVEREM se již nemusíte k zastřešení ohýbat – otevřít i zavřít ho zvládnete pomocí dálkového ovládání. Rozhýbat bazénové zastřešení tak nebylo nikdy jednodušší! 

  • Základní popis

  • Technické údaje

MOOVER si snadno nainstalujete sami*. Díky jedinečnému konstrukčnímu řešení lze MOOVER namontovat k novým i stávajícím zastřešením ALBIXON a také ostatních prodejců.** 

Solární napájení pomůže s dobíjením během sezóny. V případě, že by vám slunečné počasí nepřálo, stačí ho jednoduše dobít z elektrické sítě. Aby si ho užila celá rodina bez zbytečného dohadování, lze s jedním zařízením současně spárovat neomezený počet dálkových ovládání.

*V rámci ČR lze za poplatek zajistit odbornou instalaci produktu - pokud máte o službu zájem, kontaktujte nás prostřednictvím naší zákaznické podpory podpora@albixon.cz. Mimo ČR se prosím s dotazem obraťte na svého nejbližšího prodejce.


**Elektroposuv lze instalovat na všechny typy kolejnicového zastřešení bez záporného dopadového úhlu a na zastřešení s roztečí oblouků 1063 mm. Produkt není určen pro zastřešení na zeď a pro bezkolejové zastřešení.