Slaná úprava vody

Slaná úprava vody

Jaké tajemství se ukrývá za křišťálově čistou vodou tropických rájů? Sůl. Nyní i vy můžete s její pomocí proměnit svůj bazén v exotickou lagunu s průzračnou vodní hladinou. Stačí vám k tomu jediné – solnička.

  • Základní popis

  • OXILIFE

  • HIDROLIFE

  • NEOSAL

Solnička pomáhá ve vašem bazénu udržovat stále čistou a zdravotně nezávadnou vodu. Ke všem typům solniček lze navíc připojit až 4 další zařízení. Jejím prostřednictvím tak můžete spouštět filtrační i tepelné čerpadlo, případně rozsvítit osvětlení bazénu.

 

U nás v ALBIXONU si můžete vybrat ze tří typů solniček:

Solnička OXILIFE

Při provozu solničky OXILIFE probíhá kromě elektrolýzy také hydrolýza – tento proces z bazénové vody tvoří oxidanty, které pomáhají ještě kvalitnější dezinfekci bazénu.

 

 

Solnička HIDROLIFE

Solnička HIDROLIFE kontroluje a automaticky upravuje pH bazénové vody na ideální hodnotu. Je možné ji rozšířit o modul Redox. Oblíbené je také doplnění o wi-fi modul, který umožňuje dálkové ovládání solničky přes internet.

 

Solnička NEOSAL

Solnička NEOSAL ovládá intenzitu tvorby volného chlóru vytvářeného v elektrolytické cele na základě manuálního nastavení na displeji. Ovládací dotykový displej je možné umístit odděleně od solničky a vzájemně je propojit kabelem s případným prodloužením přes adaptér.