Technologické šachty

Technologické šachty

Technologická šachta je umístěna v blízkosti bazénu pod úrovní terénu. Výhodou šachty je, že mimo bazénové technologie do ní umístíte i pohon protiproudu.

Provedení technologie v šachtě

 

Na výběr máte několik variant technologických šachet. Pokud se o bazén chcete starat co nejméně, pak volte šachtu vybavenou nejvyspělejší technologií. K dispozici máme šachty se slanou i sladkou úpravou vody. Technologickou šachtu stačí pouze připojit k bazénu a ke zdroji elektřiny a vše je připraveno. 


Nevybrali jste si? Nevadí! Technologickou výbavu vám rádi navrhneme také na míru.

  • Příslušenství

  • Technické údaje

Solnička

Nyní i vy můžete s její pomocí proměnit svůj bazén v exotickou lagunu se slanou vodou. Solnička pomáhá ve vašem bazénu udržovat stále čistou a zdravotně nezávadnou vodu. 

U nás v ALBIXONU si můžete vybrat ze 4 typů solniček:

 

1) Solnička UV SCENIC

2) Solnička OXILIFE

3) Solnička HIDROLIFE

4) Solnička NEOSAL

 

Písková filtrace

Písková bazénová filtrace slouží k zachycení nečistot obsažených v bazénové vodě za použití přírodních principů. Její podstatou je průtok vody přes filtrační náplň, ve které se mechanické nečistoty zachycují, a čistá voda se vrací zpět do bazénu.

 

Náročnost na údržbu pískové bazénové filtrace je minimální: písková náplň se propírá standardně jednou za týden (dle zatížení bazénu), výměna náplně stačí jednou za 2 až 3 roky.

Bazénové čerpadlo

Bazénové čerpadlo je základním prvkem bazénové technologie. Hlavní funkcí je cirkulace (oběh) vody v bazénech. Instaluje se do filtračního okruhu před vlastní filtrační nádobu. Zajišťuje čerpání vody přiváděné do bazénu a odváděné z bazénu. 

Aby zůstala voda v bazénu křišťálově čistá, je nutné, aby se profiltrovala 4x denně. Nabízíme filtrační čerpadla pro všechny velikosti bazénů.