Solární sprcha - Fantasy rain
Solární sprcha - Fantasy rain

Solární sprcha

Příjemné osvěžení v horkém letním dni, případně bezplatný a zcela ekologický způsob, jak očistit tělo před vstupem do bazénu - to jsou solární sprchy.

Samonosná konstrukce solárních sprch slouží jako solární kolektor a zároveň zásobník o objemu až 40 l, v němž se voda vlivem energie ze slunečních paprsků ohřeje až na teplotu 60 °C.

Přejít na E-shop

 

Solární sprcha BRILIX od ALBIXONu

Osvěžte se v horkém letním dni a bezplatně se osprchujte před vstupem do bazénu i po koupání. Podívejte se na naši nabídku!

Solární sprcha

Solární sprcha je věc, která neodmyslitelně patří ke koupání v bazénu. Nejen, že je to příjemné osvěžení za teplých letních dnů, kdy nechcete nebo nemůžete skočit rovnou do bazénu, ale vysprchováním pod sprchou před vstupem do bazénu zamezíte znečištění vody a PH v bazénu. Solární sprcha také nabízí příjemnou teplotu vody, díky solárnímu panelu, pomocí kterého sluneční svit dostatečně zahřeje vodu. Sprchu stačí jednoduše vybalit, postavit, naplnit a slunce se o vše ostatní postará. Vy už si jen užíváte příjemné osvěžení. A jelikož jsme opravdovými specialisty nejen na bazény, ale i na jejich příslušenství. Rádi Vám také poradíme s výběrem, aby bylo maximálně splněno Vaše očekávání.

 

Odeslat poptávku!