Solární sprcha - Fantasy rain
Solární sprcha - Fantasy rain
Solární sprcha - Big happy
Solární sprcha - Spring

Solární sprchy

Příjemné osvěžení v horkém letním dni, případně bezplatný a zcela ekologický způsob, jak očistit tělo před vstupem do bazénu - to jsou solární sprchy.

Samonosná konstrukce solárních sprch slouží jako solární kolektor a zároveň zásobník o objemu až 40 l, v němž se voda vlivem energie ze slunečních paprsků ohřeje až na teplotu 60 °C. V naší nabídce najdete hned několik typů v nejrůznějších barevných provedeních, jež svým střídmým, ale přesto elegantním designem dokonale splynou s vaší zahradou.

Přejít na E-shop

 

Solární sprcha BRILIX od ALBIXONu

Osvěžte se v horkém letním dni a bezplatně se osprchujte před vstupem do bazénu i po koupání. Podívejte se na naši nabídku!

Solární sprcha

Solární sprcha je věc, která neodmyslitelně ke koupání v bazénu patří. Nejen, že je to příjemné osvěžení za teplých letních dnů, kdy nechcete nebo nemůžete skočit rovnou do bazénu, ale vysprchováním pod sprchou před vstupem do bazénu zamezíte znečištění vody a PH v bazénu. Solární sprcha také nabízí příjemnou teplotu vody, díky solárnímu panelu, na základě kterého sluneční svit dostatečně zahřeje vodu. Solární panel také zamezuje potřebě vodu přídavnými hadicemi ohřívat či upravovat teplotu. Sprchu stačí jednoduše vybalit, postavit, naplnit a slunce se o vše ostatní postará. Vy už si jen užíváte příjemné osvěžení. A jelikož jsme opravdovými specialisty nejen na bazény, ale i na jejich příslušenství, jsme schopni Vám poskytnout širokou nabídku těchto sprch v různých barvách a provedeních. Rádi Vám také poradíme s výběrem, aby bylo maximálně splněno Vaše očekávání.

Zajímají Vás podrobnější informace

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies