Solární sprchy

Solární sprchy

Příjemné osvěžení v horkém letním dni, případně bezplatný a zcela ekologický způsob, jak očistit tělo před vstupem do bazénu - to jsou solární sprchy.

Samonosná konstrukce solárních sprch slouží jako solární kolektor a zároveň zásobník o objemu až 40 l, v němž se voda vlivem energie ze slunečních paprsků ohřeje až na teplotu 60 °C.


Solární sprcha neodmyslitelně patří ke koupání v bazénu. Nejen, že je to příjemné osvěžení za teplých letních dnů, kdy nechcete nebo nemůžete skočit rovnou do bazénu, ale vysprchováním pod sprchou před vstupem do bazénu zamezíte znečištění vody a pH v bazénu. Solární sprcha také nabízí příjemnou teplotu vody, díky solárnímu panelu, pomocí kterého sluneční svit dostatečně zahřeje vodu. Sprchu stačí jednoduše vybalit, postavit, naplnit a slunce se o vše ostatní postará. Vy už si jen užíváte příjemné osvěžení. A jelikož jsme opravdovými specialisty nejen na bazény, ale i na jejich příslušenství, rádi vám také poradíme s výběrem, aby byla maximálně splněna vaše očekávání.