Brno - bazénové centrum Brno - bazénové centrum Brno - bazénové centrum

Brno - bazénové centrum

Zavítejte do naší brněnské pobočky v městské části Slatina. Poradíme vám s výběrem bazénů i dalšího příslušenství.

Bazénové centrum ALBIXON v Brně, které disponuje kompletní nabídkou produktů i služeb, nově najdete vedle administrativní budovy. S čím vám tu odborný personál poradí? S pořízením vhodného bazénu, bioklimatické pergoly, bazénového zastřešení, ale i dalšího příslušenství k bazénům. S jejich instalací, údržbou i servisem.


Prohlédnout si zde můžete dva bazény – přelivový bazén a skimmerový bazén. Tyto bazény ilustrují, jak funguje přelivový žlábek a jak skimmer a jaký je mezi nimi hlavní rozdíl. V showroomu najdete i nízké bazénové zastřešení - DALLAS a CASABLANCA INFINITY a bioklimatickou pergolu SKYTRIUM GARDA PLUS. Kromě toho na vás čekají ukázky dalších šesti typů zastřešení, bazénové vysavače, tepelné čerpadlo pro ohřev vody v bazénu i technologická stěna či šachta. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu.

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s našimi obchodními zástupci, kteří pro vás budou mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.