Ústí nad Labem Ústí nad Labem Ústí nad Labem

Ústí nad Labem

I v severních Čechách najdete pobočku ALBIXON. Své sídlo má v Ústí nad Labem v městské části Bukov. Přijďte si prohlédnout sortiment i pro odbornou radu. Nabídnout vám můžeme bazén, zastřešení, vířivku, terasu či další vybavení na zahradu.  

Uvažujete o pořízení bazénu do země? Náš specialista vás provede výběrem bazénu i souvisejících bazénových technologií. Dopřejte si také funkční zastřešení bazénu, díky kterému bazén ochráníte před nečistotami a prodloužíte si koupací sezónu. Pokud chcete bazén využívat nejen pro relaxaci, ale i pro sportování, zvažte protiproud


Představíme vám a ukážeme i úsporná tepelná čerpadla k bazénu, solární sprchy na zahradu, bazénové vysavače či technologickou stěnu. Na pobočce si kromě toho můžete prohlédnout ukázky šesti typů bazénových zastřešení či vzorky přelivového bazénu i skimmerového bazénu. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK, vířivku NOVITEK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu. Svěřte se do rukou ústeckému týmu!

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.