Pobočka ALBIXON
Ústí nad Labem

Ani severní Čechy nepřicházejí o servis a výrobky ALBIXON. Bazény, bazénové technologie i zastřešení je možné probrat s našimi odbornými prodejci v Ústí nad Labem v městské části Bukov.

I zde vám nabízíme profesionální služby a především kompletní sortiment bazénů a souvisejících technologií. Dopřát si můžete efektní i účelné zastřešení, díky kterému není žádné počasí překážkou pro pohodovou rodinnou koupačku. Pro sportovce máme řešení v podobě protiproudu, který výrazně prodlouží plaveckou dráhu. Zimomřivcům můžeme nabídnout úsporná tepelná čerpadla, která udělají z bazénu jejich nejoblíbenější místo v zahradě. Romantikům doporučíme relaxační solární sprchy.

Všem bez rozdílu jsou pak určené přípravky a příslušenství pro údržbu dokonale průzračné hladiny. S výběrem vám náš ústecký tým ochotně pomůže.

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.