Plzeň Plzeň Plzeň

Plzeň

I v Plzeňském kraji najdete pobočku ALBIXON. A to hned v jeho metropoli. Poradíme vám s výběrem bazénu, jeho zastřešením, vířivkou, terasou i dalším příslušenstvím.

Na pobočce ALBIXON Plzeň na vás čeká kompletní poradenství. Provedeme vás naším sortimentem, který si můžete i na místě prohlédnout a vyzkoušet. Na pobočce jsou vám k dispozici ukázky bazénových rohů, kde uvidíte, jak funguje a vypadá skimmerový bazén a jak bazén přelivový. Kromě toho můžete vidět vzorky šesti zastřešení bazénů, bazénové vysavače, technologickou stěnu, tepelné čerpadlo pro ohřev bazénové vody a další bazénové příslušenství. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu


Pokud jste zrovna na vážkách, jaký bazén vybrat a jakou bazénovou technologií ho vybavit, naši specialisté v Plzni vám ušetří mnoho času i zbytečných investic – ochotně poradí s výběrem přímo vám na míru.
 

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s našimi specialisty, kteří pro vás budou mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.