České Budějovice - bazénové centrum České Budějovice - bazénové centrum České Budějovice - bazénové centrum

České Budějovice - bazénové centrum

I na jihu Čech si můžete dopřát kvalitu ALBIXON. Přijďte do naší pobočky v Českých Budějovicích a budeme vaším průvodcem světem bazénů, zastřešení, vířivek, teras i dalšího příslušenství.

Českobudějovická pobočka nabízí vysoký standard odbornosti jako ostatní bazénová centra ALBIXON. Naši specialisté vás provedou krok za krokem nejen výběrem bazénu, ale i veškerého bazénového příslušenství, jejich instalací a servisem. Ať už přemýšlíte o rodinném bazénu či bazénovém zastřešení, najdeme to nejlepší řešení přesně vám na míru. Prodejem to u nás samozřejmě nekončí, a proto se můžete i v Českých Budějovicích spolehnout na náš zkušený servis bazénů.


V showroomu pobočky si můžete prohlédnout, jaký sortiment nabízíme. Na bazénových rozích uvidíte, jaké výhody přináší skimmerový bazén a jaké bazén s přelivem, na vzorku šesti zastřešení zhodnotíte, které bude nejlépe pasovat k vybranému bazénu. Kromě vzorku zastřešení si lze na showroomu prohlédnout také podchozí zastřešení MONACO FUTURE se skimmerovým bazénem a technologickou šachtou. Seznámit se ale můžete i s bazénovými vysavači, solárními sprchami, technologickou stěnou i tepelnými čerpadly pro ohřev vody. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK, vířivku NOVITEK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu.

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s našimi specialisty, kteří pro vás budou mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.