Olomouc Olomouc Olomouc

Olomouc

Chcete-li nás navštívit v moravské metropoli plné krásné historie, rádi vás přivítáme v našem olomouckém showroomu nacházejícím se v městské části Chválkovice.

Rádi vám poradíme, jaký bazén do země vybrat a co vše k jeho instalaci bude zapotřebí. Na ukázkách bazénových rohů vám přímo předvedeme, jak funguje skimmerový bazén a jak bazén s přelivem. Na vzorku šesti zastřešení bazénu si můžete prohlédnout, jaké zastřešení bude pro váš bazén to pravé.


V showroomu se ale můžete seznámit i s dalším bazénovým příslušenstvím, jako jsou bazénové vysavače, solární sprchy, technologická stěna či tepelná čerpadla k bazénu. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK, vířivku NOVITEK či různé druhy fólií pro vypláštění bazénu. Přijďte se poradit a promyslet si, co vše budete potřebovat k tomu nejpříjemnějšímu koupání na vaší zahradě. 

 

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším obchodním zástupcem, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.