Pobočka Vlašim

Pobočka ALBIXON ve Vlašimi je svou polohou na pomezí Středočeského kraje, Jihočeského kraje a Kraje Vysočina ideální místo pro všechny zájemce o relaxaci v průzračné vodě z celé spádové oblasti.

Snadno dostupnou základnu pro kompletní sortiment bazénových technologií najdete v průmyslové zóně tohoto nevelkého, ale příjemného města nedaleko Benešova.

Stejně jako v ostatních pobočkách držíme i zde vysoký standard ALBIXON co do nabídky výrobků a služeb. I ve Vlašimi tedy pořídíte kvalitní bazény a bazénová zastřešení s odbornou asistencí našich školených prodejců. Ani s výběrem relaxační vířivky na vaši terasu nebude potíž, stejně jako s výběrem nejvhodnější solární sprchy. Vše od bazénových filtrací přes vysavače nečistot po UV lampy a protiproudy vám zde rádi podrobně představíme a doporučíme jejich ideální kombinaci.

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.