Pobočka ALBIXON
Vlašim

Pobočka ALBIXON ve Vlašimi je svou polohou na pomezí Středočeského kraje, Jihočeského kraje a Kraje Vysočina ideální místo pro všechny zájemce o relaxaci v průzračné vodě z celé spádové oblasti.

Snadno dostupnou základnu pro kompletní sortiment bazénových technologií najdete v průmyslové zóně tohoto nevelkého, ale příjemného města nedaleko Benešova. Stejně jako v ostatních pobočkách držíme i zde vysoký standard ALBIXON co do nabídky výrobků a služeb. I ve Vlašimi tedy pořídíte kvalitní bazény, bazénová zastřešení či bioklimatickou pergolu s odbornou asistencí našich školených prodejců. Ani s výběrem solární sprchy na vaši terasu nebude potíž. Vše od bazénových filtrací přes vysavače nečistot po UV lampy a protiproudy vám zde rádi podrobně představíme a doporučíme jejich ideální kombinaci.

 

OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ: Martina Chvojková, tel. 608 317 665

e-mail: vlasim@albixon.cz

 

ZÁKAZNICKÁ LINKA / SERVIS: tel. 477 07 07 11, e-mail: podpora@albixon.cz

Po-Pá 8:00-16:00 hod

 

NÁHRADNÍ DÍLY: tel. 251 094 140, e-mail: info@bazeny.cz

Po-Pá 8:00-15:00 hod

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.