Vlašim Vlašim Vlašim

Vlašim

Pobočka ALBIXONU ve Vlašimi je svou polohou na pomezí Středočeského kraje, Jihočeského kraje a kraje Vysočina ideálním místem pro všechny, kteří uvažují o bazénu, zastřešení, vířivce, terase či o dalším vybavení zahrady. 

Snadno dostupnou pobočku s kompletním sortimentem bazénových technologií najdete v průmyslové zóně tohoto nevelkého ale příjemného města nedaleko Benešova. Stejně jako v ostatních pobočkách držíme i zde vysoký standard, co se nabídky i služeb týče. I ve Vlašimi tedy pořídíte kvalitní bazény či bazénová zastřešení. Nově také vířívky NOVITEK či terasy EXTERPARK

 

Na naší pobočce si můžete prohlédnout vzorky bazénového zastřešení, poznat výhody přelivových či skimmerových bazénů na ukázce bazénových vzorků, prohlédnout si produktovou stěnu s bazénovým příslušenstvím či příslušenstvím k zastřešení, vyzkoušet bazénové vysavače či vidět tepélné čerpadlo a technologickou stěnu. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu. Ani s výběrem solární sprchy na vaši terasu nebude potíž. Vše od bazénových filtrací, přes vysavače nečistot, po UV lampy k bazénům a protiproudy vám rádi podrobně představíme a doporučíme jejich ideální kombinaci. 

 

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naší specialistkou, která pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.