ALBIXON - Pobočka Vlašim - Martina Chvojková

Martina Chvojková

Bazény Vlašim

Pobočka Albixon ve Vlašimi je svou polohou na pomezí Středočeského kraje, Jihočeského kraje a Kraje Vysočina ideální místo pro všechny zájemce o relaxaci v průzračné vodě z celé spádové oblasti. Snadno dostupnou základnu pro kompletní sortiment bazénových technologií najdete v průmyslové zóně tohoto nevelkého, ale příjemného města nedaleko Benešova.

Stejně jako v ostatních pobočkách držíme i zde vysoký standard Albixon co do nabídky výrobků a služeb. I ve Vlašimi tedy pořídíte kvalitní bazény a bazénová zastřešení s odbornou asistencí našich školených prodejců. Ani s výběrem relaxační vířivky na vaši terasu nebude potíž, stejně jako s výběrem nejvhodnější solární sprchy. Vše od bazénových filtrací přes vysavače nečistot po UV lampy a protiproudy vám zde rádi podrobně představíme a doporučíme jejich ideální kombinaci.

Kontakty:

Okružní 1846
Vlašim
258 01

Otevírací doba:

Po: 8:00 - 17:00
Út: po domluvě
St: 8:00 - 17:00
Čt: po domluvě
Pá: 8:00 - 17:00
So: po domluvě
Ne: po domluvě

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro Vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pobočka na mapě

GPS:
N 49° 41' 57.625" E 14° 54' 20.073"

Celková délka:   | Celkový čas:  

 

Jak se k nám dostanete

Směr od Prahy:

Sjezd z dálnice D1 - 49 km Tehov - Zdislavice – Bolina – Bolinka - Vlašim stále po hlavní ul. Lidická, za vlakovým přejezdem na křižovatce vpravo dvě žluté atypické budovy sousedící s benzinovou pumpou KM-PRONA, v pravé budově sídlí zastoupení ALBIXON Vlašim.

Směr od Českých Budějovic:

Tábor - Mladá Vožice - Šebířov - Louňovice pod Blaníkem - Kondrac - Vlašim projet autobusové nádraží, na křižovatce doprava a pod vlakovým přejezdem přes křižovatku rovně, dvě žluté atypické budovy sousedící s benzinovou pumpou KM-PRONA, v pravé budově sídlí zastoupení ALBIXON Vlašim.