Jihlava Jihlava Jihlava

Jihlava

Jihlavská pobočka ALBIXON leží v ideální poloze pro všechny, kteří žijí na pomezí Moravy a Čech, případně v jeho blízkém okolí. Nabídnout vám můžeme bazén, zastřešení, vířivku, terasu či další vybavení na zahradu. 

Na jihlavské pobočce najdete kompletní nabídku zapuštěných bazénů a bazénových technologií. Naše specialistka vás provede nejen nákupem, ale i instalací a údržbou – ať už bazénů, bazénového zastřešení, bazénových technologií či ostatního bazénového příslušenství. Dozvíte se zde i všechny potřebné podrobnosti o využití a instalaci zahradních solárních sprch, které výrazně zvýší užitnou hodnotu vaší zahrady.


Na naší pobočce vám předvedeme vzorky šesti zastřešení bazénů, bazénové rohy s prezentací přelivového a skimmerového bazénu. Rádi představíme produktovou stěnu, různé typy bazénových vysavačů, technologickou stěnu či tepelná čerpadla k bazénům. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu.


V rámci služeb jihlavské pobočky je možné sjednat také veškerý dostupný bazénový servis, jako je například zazimování bazénu či naopak jeho jarní start. S naší pomocí vás tak nezaskočí žádný problém a bazén bude vždy sloužit k radosti celé rodiny i návštěv.

 

 

 

Kontakty

albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naší specialistkou, která pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.