ALBIXON - Pobočka Jihlava - Vendula Fialová

Vendula Fialová

Bazény Jihlava

Jihlavský showroom Albixon leží v ideální poloze pro všechny, kteří žijí přímo na zemské hranici mezi Čechy a Moravou, případně v jejím blízkém okolí. Kompletní sortiment bazénů a bazénových technologií vám zde rádi představí naši odborní prodejci. Pokud už bazén vlastníte, pomohou s výběrem ideálního zastřešení pro prodloužení sezóny a ochranu kvality vody. Dozvíte se zde i všechny potřebné podrobnosti o využití a instalaci vířivek či solárních sprch, které výrazně zvýší užitnou hodnotu vaší zahrady.

V rámci služeb pobočky v Jihlavě je možné sjednat také veškerý dostupný servis, jako je například zazimování bazénu či naopak jeho jarní start. S naší pomocí vás tak nezaskočí žádný problém a bazén bude vždy sloužit k radosti celé rodiny i návštěv.

Kontakty:

Erbenova 2604/41
Jihlava 1
586 01 Jihlava

Otevírací doba:

Po: 8:00 - 17:00
Út: po domluvě
St: 8:00 - 17:00
Čt: po domluvě
Pá: 8:00 - 17:00
So: po domluvě
Ne: po domluvě

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším specialistou, který pro Vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pobočka na mapě

GPS:
N 49° 24' 1.832" E 15° 34' 28.829"

Celková délka:   | Celkový čas:  

 

Jak se k nám dostanete

  • Z dálnice D1 sjezdem 112A, pokračujte přivaděčem směr Jihlava centrum.
  • Na přivaděči sjeďte druhým výjezdem a odbočte vpravo.
  • Dále pokračujte po ulici JIRÁSKOVA směr centrum. Po levé straně ulice míjíte firmu a benzinovou pumpu ICOM a nákupní centrum LIDL.
  • Za obchodním centrem LIDL na semaforu odbočte vpravo do ulice HAMERNÍKOVA, dále pokračujte a první ulicí vlevo opět odbočte a nacházíte se v ulici ERBENOVA.
  • Po levé straně ulice míjíte ČESKOU POŠTU, samoobsluhu FLOP, MASO-UZENINY, ODĚVY a následující vchod je obchodní zastoupení ALBIXON a.s.