Pardubice - bazénové centrum Pardubice - bazénové centrum Pardubice - bazénové centrum

Pardubice - bazénové centrum

Bazénové centrum ALBIXON v Pardubicích představuje naši firemní základnu pro oblast východních Čech. Tomu odpovídá i šíře sortimentu a služeb.

Poradíme vám tu jak s bazény, tak i s jejich bohatým bazénovým příslušenstvím a technologiemi k bazénu. Seznámíme vás s jejich údržbou i provozem. Stejně jako v dalších našich pobočkách také v té pardubické najdete řešení pro protiproud, péči o kvalitu vody nebo například tepelná čerpadla pro ohřev bazénu. Podrobně vás seznámíme s potřebnou stavební přípravou pro instalaci i následnou údržbou bazénu. 


V rámci showroomu si můžete prohlédnout vzorky šesti typů bazénových zastřešení a bazénové rohy, které ilustrují, jak funguje přelivový bazén a jak bazén skimmerový. Součástí pardubické pobočky jsou i dva bazény umístěné v zahradě - skimmer a přeliv. Zároveň zde můžete vidět rozdíl mezi nízkým zastřešením bazénu a podchozím bazénovým zastřešením, abyste mohli zvolit ten správný pro váš budoucí bazén. Uvidíte konkrétně typy bazénových zastřešení CASABLANCA INFINITY či MONACO FUTURE. Nechybí samozřejmě ani bazénové vysavače, technologická stěna a šachta či tepelné čerpadla pro ohřev vody. Nově lze na pobočce vidět také vzorky terasových prken EXTERPARK, vířivku NOVITEK a různé druhy fólií pro vypláštění bazénu. Přijďte si pro inspiraci, jak by váš bazén a jeho okolí mohlo vypadat.

Kontakty

Lucie Strejcová - asistentka
Lucie Strejcová - asistentka
albixon

Velmi si vážíme našich zákazníků, a proto ke každému přistupujeme individuálně. Domluvte si schůzku přímo s naším obchodním zástupcem, který pro vás bude mít vždy to nejlepší řešení. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.