Přelivový bazén s nízkým bazénovým zastřešením

Přelivový bazén s nízkým bazénovým zastřešením

Rodina V. miluje vodu. Péče o prarodiče jim však již neumožňovala tak často cestovat, a tak se i díky stále stoupajícím letním teplotám rozhodli pro pořízení zapuštěného bazénu. 


Řekli o nás

Vybrali jsme si vás na základě pozitivních recenzí a spolehlivosti.

Proč se rodina V. rozhodla pro pořízení bazénu? 
Rodina V. miluje vodu. Péče o prarodiče jim však již neumožňovala tak často cestovat, a tak se i díky stále stoupajícím letním teplotám rozhodli pro pořízení zapuštěného bazénu. Z bazénu mají velkou radost také vnoučata, která se v něm ráda koupou a dovádí. 

 

Paní V. popisuje proces výběru bazénu: „Chtěli jsme spíše větší bazén. Ne klasický rozměr 3x6 m.“ Nakonec zvolili modrý přelivový bazén QBIG BENEFIT o velikosti 3,5x7 m. Spolu s nízkým zastřešením CASABLANCA INFINITY skvěle doplňuje okolní prostor zahrady a díky vodě až po okraj, která dodává pocit nekonečné hladiny, působí velmi elegantně a luxusně. Zastřešení navíc výrazně usnadnilo pravidelnou údržbu bazénu. Zabraňuje pádu nečistot do bazénu a udržuje vodu stále teplou. „Údržba bazénu je skvělá, vše je naprosto bez starostí. Voda je krásně čirá celou sezónu,“ vysvětluje paní V.

 

A proč si rodina V. vybrala právě plastový bazén? 
Ze všech nabídek je prý zapuštěný plastový bazén od ALBIXONU zaujal nejvíce. S realizací je rodina velmi spokojena. Pořízení bazénu spolu se zastřešením přineslo rodině mnoho radostných chvilek. Ostatním by vzkázali, ať se realizace rozhodně nebojí – výsledek v podobě soukromého koupaliště na zahradě za to rozhodně stojí. Bazén využívají téměř do poloviny září i bez tepelného čerpadla. Paní V. dodává: „Je skvělé přijít z práce a moci se svlažit ve vlastním bazénu.“