Skimmerový bazén s vysokým zastřešením

Skimmerový bazén s vysokým zastřešením

Rodina K. si chtěla užívat příjemných chvilek a soukromí při koupání ve svém vlastním bazénu. Paní K. k tomu dodává: „Člověk nemusí balit věci na koupaliště a dopřeje si vše z pohodlí domova.“


Řekli o nás

Zaujala nás reklama v televizi a na internetu. Nejvíce nás však oslovila příznivá cena a ověřená společnost.

Hlavním požadavkem byla velikost bazénu přiměřená k velikosti zahrady. Nakonec zvolili zastřešení MONACO FUTURE, které je podchozí a lze pod ním trávit čas i za nepříznivého počasí. Zastřešení není příliš robustní a nenarušuje tak přirozený vzhled zahrady. Bazén disponuje rozměry 3x6 m.

 

Pořízení zastřešení s sebou přineslo mnoho výhod. „Vzhledem k tomu, že bydlíme v Jizerských horách, tak se nám výrazně prodloužila koupací sezona. Voda v bazénu díky zastřešení "nevychladne" a navíc se můžeme koupat i za nepříznivého počasí.“ Mít soukromý bazén v době parného léta a kdykoliv si zaplavat, je opravdový luxus, který si můžete dopřát i vy na své zahradě.

 

Jelikož prioritou při pořizování bazénu byla především příznivá cena a rychlá realizace, rozhodla se rodina K. pro plastový bazén. A proč si vybrali právě ALBIXON? „Viděli jsme reklamu v televizi a na internetu. Nejvíce nás však oslovila příznivá cena a ověřená společnost,“ vypráví pan K.

 

Mnoho zájemců o bazén děsí především údržba. Obávají se, že ji nezvládnou, nebo že bude příliš náročná. Bazén se sice musí čistit pravidelně, s tím ale musí uživatel počítat. „Při pravidelném čištění však není problém s kvalitou vody,“ vysvětluje pan K. a dodává: „My jsme filtraci doplnili ještě o UV lampu, tím se čistění vody ještě více zefektivnilo.“ Bazény QBIG BENEFIT mají navíc ještě jednu obrovskou výhodu – nemusíte je na zimu vypouštět, což vám ušetří spoustu starostí s údržbou a náklady.

 

Rodina K. bazén využívá především k relaxaci a odpočinku. Oceňují také soukromí ke koupání. „Jelikož žijeme v Jizerských horách, s takto dlouhou koupací sezónou jsme ani nepočítali. Koupací sezóna se nám prodloužila od jara až do pozdního podzimu, a díky tepelnému čerpadlu je voda příjemná a zastřešení nedovolí, aby voda vychladla,“ zakončuje své povídání pan K.