Jak na jarní
zprovoznění
bazénu

Jak na jarní
zprovoznění
bazénu

Zima je již pryč, příroda začíná vonět jarem, tedy nastal ten správný okamžik připravit váš skimmerový či přelivový bazén na nadcházející sezonu. 

Poskytujeme profesionální servis

 

Už se také těšíte na koupání, rodinnou pohodu a na posezení s přáteli u vašeho bazénu? Pro odzimování bazénu doporučujeme využít služby našich profesionálně vyškolených techniků a objednat si u naší společnosti jarní zprovoznění vašeho bazénu, případně zprovoznění zastřešení.

 

Po domluvě k vám rádi přijedeme, váš bazén včetně technologie „nastartujeme“ odborným způsobem, případně prohlédneme a zprovozníme i vaše zastřešení. Při těchto činnostech opravíme případné drobné závady, poradíme vám a odpovíme na vaše dotazy. Seznámíme vás s naší stále se rozšiřující nabídkou bazénového příslušenství a doplňující technologie. 

Pokud se i přes naši nabídku a doporučení k provedení odborného servisu od naší společnosti rozhodnete zprovoznit si bazén a zastřešení svépomocí, pak právě pro vás jsme připravili „průvodce jarním zprovozněním krok za krokem“ jenž je uveden níže. Věnujte tedy uvedenému doporučení pozornost.