Jak správně na jaře připravit bazén na novou sezonu.

Zima je již pryč, příroda začíná vonět jarem, tedy nastal ten správný okamžik připravit Váš skimmerový či přelivový bazén ALBIXON na nadcházející sezonu. Už se také těšíte na koupání, rodinnou pohodu a na posezení s přáteli u Vašeho bazénu?

Kazí Vám tuto představu skutečnost, že Váš bazén je stále v zimním spánku a místo křišťálově čisté, teplé vody je bazén poloprázdný a na hladině plují dilatační plováky? Pak právě Vám doporučujeme využít služby našich profesionálně vyškolených techniků a objednat si u naší společnosti jarní zprovoznění Vašeho bazénu, případně zprovoznění zastřešení.

Po domluvě se k Vám rádi rozjedeme, Váš bazén včetně technologie „nastartujeme“ odborným způsobem, případně prohlédneme a zprovozníme i Vaše zastřešení. Při těchto činnostech opravíme případné drobné závady, poradíme Vám a odpovíme na Vaše dotazy. Seznámíme Vás s naší, stále se rozšiřující, nabídkou bazénového příslušenství a doplňující technologie. Představíme Vám novinky, které Vám usnadní údržbu bazénu.

Pokud se i přes naši nabídku a doporučení k provedení odborného servisu od naší společnosti rozhodnete zprovoznit si bazén a zastřešení svépomocí, pak právě pro Vás jsme připravili „průvodce jarním zprovozněním krok za krokem“ jenž je uveden níže. Věnujte tedy uvedenému doporučení pozornost.

Jednotlivé bazény

 

Odeslat poptávku!