Jak správně na jaře připravit bazén na novou sezonu.

Zima je již pryč, příroda začíná vonět jarem, tedy nastal ten správný okamžik připravit Váš skimmerový či přelivový bazén ALBISTONE® na nadcházející sezonu. Už se také těšíte na koupání, rodinnou pohodu a na posezení s přáteli u Vašeho bazénu?

Kazí Vám tuto představu skutečnost, že Váš bazén je stále v zimním spánku a místo křišťálově čisté, teplé vody je bazén poloprázdný a na hladině plují dilatační plováky? Pak právě Vám doporučujeme využít služby našich profesionálně vyškolených techniků a objednat si u naší společnosti jarní zprovoznění Vašeho bazénu, případně zprovoznění zastřešení.

Po domluvě se k Vám rádi rozjedeme, Váš bazén včetně technologie „nastartujeme“ odborným způsobem, případně prohlédneme a zprovozníme i Vaše zastřešení. Při těchto činnostech opravíme případné drobné závady, poradíme Vám a odpovíme na Vaše dotazy. Seznámíme Vás s naší, stále se rozšiřující, nabídkou bazénového příslušenství a doplňující technologie. Představíme Vám novinky, které Vám usnadní údržbu bazénu.

Pokud se i přes naši nabídku a doporučení k provedení odborného servisu od naší společnosti rozhodnete zprovoznit si bazén a zastřešení svépomocí, pak právě pro Vás jsme připravili „průvodce jarním zprovozněním krok za krokem“ jenž je uveden níže. Věnujte tedy uvedenému doporučení pozornost.

Jednotlivé bazény

Zprovoznění skimmerového bazénu ALBISTONE®

Jarní zprovoznění skimmerového bazénu ALBISTONE

Zprovoznění přelivového bazénu ALBISTONE®

Jarní zprovoznění přelivového bazénu ALBISTONE
 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies