Objevte všechny výhody bazénu BENEFIT a ušetřete svůj čas i peníze

 

Bazénová chemie

Jaké kroky Vás dělí od koupání ve vlastním bazénu?

Chcete trávit méně času údržbou bazénu a snížit jeho provozní náklady? Pak budete nadšení z naší letošní novinky – bazénu BENEFIT, ze kterého nemusíte několik let vůbec vypouštět vodu. Každoroční podzimní zazimování bazénu tak zvládnete během chvilky a na jaře ušetříte peníze za jeho napouštění novou vodou.

Bazén BENEFIT přináší zdokonalený design a hned několik technologických vylepšení. Inovací prošlo například schodiště i zabudované LED osvětlení a novinkou je také možnost výběru z nových barevných provedení.

Neztrácejte čas zazimováním bazénu

Zatímco z klasického bazénu musíte na podzim vypouštět velké množství vody, zazimování bazénu BENEFIT vám zabere jen několik minut. Musíte totiž jen upustit vodu z trubek a přelivového žlabu a zazátkovat bazénové trysky. Pak už pouze hodíte na hladinu vody dilatační plováky, které budou v zimě bránit vzniku velkých kusů ledu – a můžete začít připravovat na zimu další části zahrady.

Myslete na přírodu

Některé oblasti České republiky bývají pravidelně sužovány obdobím sucha, během kterého platí zákaz napouštění bazénů. S běžným bazénem by se vám tak snadno mohlo stát, že jej nestihnete napustit včas a během prvních horkých dnů budete naštvaně čekat, až bude zákaz zrušený. S bazénem BENEFIT však můžete koupací sezónu zahájit doslova kdykoliv – a navíc nebudete zatěžovat přírodu každoročním odběrem velkého množství vody. V koupací sezóně vám postačí čas od času doplnit vodu, která se odpařila během horkých letních dnů. Jestliže si necháte bazén zastřešit, výrazně tím množství odpařené vody snížíte a zároveň si prodloužíte koupací sezónu a usnadníte péči o bazén.

Jak se starat o vodu v bazénu BENEFIT?

Aby vám voda v bazénu vydržela co nejvíce sezón, musíte se o ni pravidelně starat. Nejedná se však o nic složitého a s moderními pomocníky k tomu budete potřebovat pouze minimum času i bazénové chemie.

Bazén BENEFIT

Kromě výkonného filtračního systému se vám vyplatí investovat také do kvalitního automatického bazénového vysavače, který se za vás postará o důkladné vyčištění usazenin na dně a na stěnách bazénu. Bakterie a řasy bude v bazénové vodě průběžně likvidovat UV lampa, ionizátor nebo solnička, a vám už stačí jen vzít občas do ruky síťku a vylovit z bazénu spadané listí.

Užívejte si svůj nový bazén ve dne i v noci

Kromě nižších provozních nákladů přichází bazén BENEFIT i s dalšími praktickými inovacemi. Těšit se můžete například na ještě bezpečnější protiskluzový povrch schodiště nebo vylepšené zabudované LED osvětlení, díky kterému si svoje soukromé koupaliště užijete nejen během dne, ale také po setmění. Další novinkou je možnost volby z více barevných variant – kromě modré si můžete vybrat i šedou či pískovou barvu.

Pořiďte si BENEFIT právě teď

Podzim je nejvhodnějším obdobím pro pořízení nového bazénu. Snadno totiž seženete stavební firmu s volnou kapacitou, stihnete dát svoji zahradu do jara opět do pořádku a budete mít jistotu, že budete mít bazén nachystaný ještě před začátkem nové koupací sezóny. S pořízením bazénu BENEFIT proto neotálejte – a nyní jej navíc koupíte za speciální zaváděcí cenu.