3. 5. 2017

Hydroterapie s vířivými vanami

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness, což bychom mohli vysvětlit jako harmonické vyvážení těla a duše. V dnešním uspěchaném světě plném stresu a psychické nepohody si tak významně razí cestu na výsluní jako součást preventivní péče o naše zdraví.

Z našeho pohledu dlouholetých zkušeností s vířivými vanami, které se také někdy uvádějí označením whirpool, víme, nakolik záleží na kvalitním řešení vany i umístění jednotlivých trysek. I proto se zaměřujeme na takové produkty, jenž tyto náročné požadavky splňují. Jedině tak totiž lze dostát zásadám správné hydroterapie.

 

Hydroterapie

Vířivka má sama o sobě spoustu synonym, která se spojují v jednom celku – hydroterapii. Ale abychom odpověděli na otázku, proč je vířivka tak důležitá. Tím nejdůležitějším bodem je zmírnění vnitřního napětí. K tomu pomůže správná teplota vody a tlaku ve vodních a vzduchových tryskách. Koupel ve vířivce zlepšuje prokrvení končetin, zlepšuje látkovou výměnu a významně působí na svaly a klouby. Bublinky zlepšují například pooperační jizvy, dámy zaznamenají vymizejícího strašáka jménem celulitida a neméně významným faktorem je i psychické uvolnění, navození pocitů radosti a pohody.

 

Sáhněte po kvalitě...

...radíme zákazníkům. Při výběru vířivky je důležitý nejenom materiál, ale také tvarování vany a umístění trysek. Stejně jako je prospěšná masáž zad, uleví vám i masáž dolních končetin. Co si budete rozhodně pochvalovat, jsou trysky pro masáž chodidel, která je nejenom příjemná, ale hlavně velmi zdravá.

 

Chromoterapie

Říká se jí také colorterapie, luminoterapie, anebo fototerapie. Jedná se o léčbu pomocí barev, která patří k nejstarším na světě a dnes je významnou součástí alternativní medicíny. V moderním pojetí je zcela zásadním prvkem této metody LED osvětlení. Využívá se k relaxaci, zmírnění stresu a napětí. To je také důvod, proč jsme do nabídky našich hydromasážních van zařadili varianty s vestavěnými LEDkami a podvodními reflektory.

Zpět

 

Odeslat poptávku!