přelivový bazén přelivový bazén Bazén s přelivem a zastřešením bazénu

Bazén s přelivem a zastřešením bazénu

Požadavek rodiny V. byl jasný – dopřát si soukromí u vlastního bazénu. Po předchozích zkušenostech s nadzemním bazénem se rozhodli pro zapuštěný bazén, který se vyznačuje dlouhou životností, a navíc na zahradě skvěle vypadá.


Řekli o nás

O ALBIXONU jsme se dozvěděli prostřednictvím internetu. Přesvědčila nás kvalita zpracování ve srovnání s konkurencí.

Přáním pana V. bylo mít svůj vlastní bazén zaručující soukromí, které mu na veřejných koupalištích chybělo. Vlastní bazén má navíc i další klíčovou neodmyslitelnou výhodu – možnost si kdykoliv zaplavat. 

 

Stejně jako většina našich zákazníků chtěl mít pan V. především kvalitní a designový bazén, vhodně doplňující zahradu. Trend bílého bazénu, ve kterém se voda opticky zabarvuje do odstínů „Karibiku“ přesvědčil na showroomu i „rodinu V.“ Rodina se rozhodla pro přelivový bazén, který ladně splývá přelivovou mřížkou s okolní dlažbou. Bazén chtěli využít na maximum, a tak jej vybavili rovnou také tepelným čerpadlem a protiproudem. „Díky tepelnému čerpadlu se lze koupat kdykoli a voda je stále příjemně teplá“, vysvětluje pan V.


Rodina V. si zvolila středně vysoké zastřešení bazénu DALLAS CLEAR v karbonovém designu, který zdůrazňuje moderní vzhled bílého bazénu a zároveň umožňuje komfortní plavání i pod uzavřeným zastřešením.
 

Pan V. se při koupi bazénu obával náročné údržby, kterou vyžadoval v minulosti nadzemní bazén. Tuto obavu mu však bazén QBIG BENEFIT s chytrým ovládáním vyvrátil: „S údržbou bazénu jsem velmi spokojen, vyžaduje opravdu minimum času.“ Díky bazénové solničce zůstává voda stále křišťálově čistá. Zastřešení bazénu údržbu výrazně ulehčuje – chrání bazénovou vodu před nečistotami a ušetří tak spoustu práce s čistěním bazénu.


Nyní je bazén oblíbeným místem všech členů rodiny, slouží jak pro koupání a plavání s využitím protiproudu, tak pro dětské dovádění ve vodě. Díky strategickému umístění pergoly vedle bazénu rodina V. tráví na zahradě u bazénu horké letní dny, ale také ty deštivé, kdy se lze komfortně pod zastřešením a zapnutým tepelným čerpadlem koupat. Pan V. na závěr rozhovoru dodává: „Rozhodnutí pořídit si bazén od ALBIXONU nebudete litovat.“