Vířivky JACUZZI®

Vířivky JACUZZI®

Dlouholetá tradice ve světě wellness

Společnost JACUZZI® je na trhu vířivek známá především svým rafinovaným designem a nekončícími inovacemi. JACUZZI® je jméno, které představuje 50leté zkušenosti v oblasti wellness a udává celkový směr trhu vířivých van a hydroterapie. Pro tuto společnost je nejdůležitější nejen design a kvalita produktů, ale hlavně Vaše zdraví a potěšení z relaxace ve vířivých vanách. Aby byly tyto hodnoty naplňovány vždy a za každých okolností, spolupracuje vývojové centrum společnosti se špičkovými odborníky a lékaři.

Každá z vířivých van JACUZZI®propracovaný systém trysek, který zaručuje specifickou péči pro každou část Vašeho těla. Vy se tak budete cítit po každé koupeli vždy odpočatí a plní elánu.

Italian design

Italian design

Osobité vířivky, ve kterých se spojují vyspělé technologie a poslední trendy v designu. Široká nabídka dostupná pro každého.

Více ›

J-200

J-200

Relaxovat a užívat si. Právě tímto heslem se řídí vany modelové řady J-200. Naleznete zde všechny funkce a „vychytávky“, které potřebujete k opravdu dokonale uvolňující masáži.

Více ›

J-300

J-300

Vířivky řady J-300 jsou profesionálním nástrojem pro regeneraci těla. Efektivní, komplexní osvěžení těla a ducha po sportu nebo náročném dni v práci.

Více ›

J-400

J-400

Posaďte se do vířivky z této řady a budete se cítit „jako v bavlnce“ během okamžiku. Vířivka s audio systémem a LED osvětlením se postará o to, abyste se cítili dobře.

Více ›

J-500

J-500

Vířivé vany řady J–500 jsou krásné a účinné zároveň. Užijte si jejich originální vzhled, který je inspirován strukturou luxusních tkaných textílií.

Více ›

Experience

Experience

Řada doslova vystihující slovo wellness – nejvyspělejší technologie, výkon bez kompromisů a harmonický vzhled. Jsou vhodné ke komerčním účelům.

Více ›
ZÁKAZNICKÁ LINKA
477 07 07 11
PO - PA : 8 - 19
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies