Zastřešení pro váš bazén

Vířivky JACUZZI®

Ilustrace vířivka J500

Dlouholetá tradice ve světě wellness

Společnost JACUZZI® je na trhu vířivek známá především svým rafinovaným designem a nekončícími inovacemi. JACUZZI® je jméno, které představuje 50leté zkušenosti v oblasti wellness a udává celkový směr trhu vířivých van a hydroterapie. Pro tuto společnost je nejdůležitější nejen design a kvalita produktů, ale hlavně Vaše zdraví a potěšení z relaxace ve vířivých vanách. Aby byly tyto hodnoty naplňovány vždy a za každých okolností, spolupracuje vývojové centrum společnosti se špičkovými odborníky a lékaři.

Každá z vířivých van JACUZZI® má propracovaný systém trysek, který zaručuje specifickou péči pro každou část Vašeho těla. Vy se tak budete cítit po každé koupeli vždy odpočatí a plní elánu.

Kterou z vířivek JACUZZI si vyberete?

Základní typy vířivek JACUZZI

Italian Design

Vířivka JACUZZI, Italský design

Osobité vířivky, ve kterých se spojují vyspělé technologie a poslední trendy v designu. Široká nabídka dostupná pro každého.

J-200

Vířivky JACUZZI J-200

Relaxovat a užívat si. Právě tímto heslem se řídí vany modelové řady J-200. Naleznete zde všechny funkce a „vychytávky“, které potřebujete k opravdu dokonale uvolňující masáži.

J-300

Vířivka JACUZZI J-300

Vířivky řady J-300 jsou profesionálním nástrojem pro regeneraci těla. Efektivní, komplexní osvěžení těla a ducha po sportu nebo náročném dni v práci.

J-400

Vířivka JACUZZI J-400

Posaďte se do vířivky z této řady a budete se cítit „jako v bavlnce“ během okamžiku. Vířivka s audio systémem a LED osvětlením se postará o to, abyste se cítili dobře.

J-500

Vířivky JACUZZI J-500

Vířivé vany řady J–500 jsou krásné a účinné zároveň. Užijte si jejich originální vzhled, který je inspirován strukturou luxusních tkaných textílií.

Experience

Vířivka JACUZZI Experience

Řada doslova vystihující slovo wellness – nejvyspělejší technologie, výkon bez kompromisů a harmonický vzhled. Jsou vhodné ke komerčním účelům.

Vířivky JACUZZI®

Pozitivní účinky vířivek na lidský organismus napomáhají dosažení celkové harmonie osobnosti po stránce fyzické, psychické i emocionální. Hydroterapie (neboli vodoléčba) patří mezi metody využívané také k doplnění běžných způsobů léčení a stává se přirozeným prostředkem v péči o zdraví. Základem pozitivních účinků hydroterapie je vztlak vody, její optimální teplota a cílené proudění.

Hydromasáž má pozitivní účinky na krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Je to vodní pohlazení, které hýčká Vaše tělo a uvolňuje mysl. Odbourává pocit únavy a vyčerpanosti a uvolňuje celé tělo (včetně kritických míst jako ramena, záda, kříž a nohy). Vířivky JACUZZI® jsou profesionálním nástrojem pro regeneraci těla a vyznačují se především elegancí tvarů a mnoha doplňkovými funkcemi.

ALBIXON nabízí několik řad atraktivních modelů vířivek této značky. Tyto vířivky přinášejí maximální možnou pohodu až k Vám domů. V této nabídce najdete výběr z výrobků této světoznámé značky v závislosti na dostupném prostoru, na typu použití i estetických požadavcích. Kromě široké nabídky modelů je samozřejmostí využití špičkových technologií ve všech těchto typech. Vířivky JACUZZI® jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a provedeních, ideálních pro domácí i komerční používání. Každý model má svou osobnost, která dodává prestiž jakémukoliv prostoru věnovanému k relaxačním účelům.

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies