bazén se zastřešením DALLAS bazén se zastřešením DALLAS Rodina K.

Rodina K.

Po dokončení stavby rodinného domu bylo přáním pana K. mít možnost rekreace a relaxace v domácím prostředí. „Po vyzkoušení bazénu u známých jsme se rozhodli pro realizaci vlastního,“ vysvětluje. 


Řekli o nás

O ALBIXONU jsme se dozvěděli na internetu. Padlo nám do oka provedení technologické stěny.

Po dokončení stavby rodinného domku si rodina K. přála mít možnost relaxovat v bazénu přímo na své zahradě. A tak se pan K. rozhodl pro pořízení bazénu. Spolu se zakázkovým zastřešením DALLAS na zeď je bazén zároveň designovým kouskem zahrady, a navíc umožňuje koupání téměř po celý rok. A proč si vybrali právě plastový bazén? „Byl nejpočetněji zastoupen, líbil se nám. Fólii jsme nechtěli, laminátový bazén byl dražší a neměl tu správnou barvu, kterou jsme chtěli,“ dodává. 


Vzhledem k tomu, že se zahrada nachází ve svahu, zvolil pan K. typ zastřešení DALLAS NA ZEĎ, které skvěle zapadá do nepravidelného okolního terénu a umožňuje koupání i pod zastřešením. Navíc poskytuje dostatek prostoru pro posezení s přáteli a možnost využívání bazénu i během nepříznivého počasí. 
 

Mezi nejčastější obavy našich zákazníků při pořízení bazénu  patří jednoznačně údržba bazénu. „Denní údržba je velmi jednoduchá. Automatika si žije svým životem a občasná kontrola není složitá“, vysvětluje pan K. Bazén QBIG BENEFIT navíc šetří práci tím, že se nemusí na zimu vypouštět.
Pan K. dodává: „Bazén využíváme od začátku května prakticky denně. Jen co se voda ohřeje na 29-30° C,“ díky tepelnému čerpadlu a zastřešení nejsou omezeni počasím ani denní dobou. Prodlouží si tak koupací sezónu až o několik měsíců.

 

Pan K. vysvětluje, že se o ALBIXONU dozvěděl prostřednictvím internetu. Padlo mu do oka provedení technologické stěny, kterou si nakonec pořídil v balíčku bazénového setu místo klasické bazénové šachty. Všechno vybavení má tak na dosah ruky ale zároveň skryté tak, aby nenarušovalo prostor zahrady.
A co by vzkázal lidem, kteří nad pořízením bazénu od ALBIXONU teprve uvažují? „S ALBIXONEM určitě chybu neuděláte, jen je třeba vybírat s rozvahou, předělávat je to těžké. Rovněž se vyplatí pečlivost a dozor při stavební přípravě a realizaci. Určitě doporučuji dodržovat pokyny, které má ALBIXON dle mého názoru velmi dobře zpracované,“ dodává pan K.

 

Reference zákazníků

Inspirujte se vybranými realizacemi z více než
30 000 instalovaných bazénů a 90 000 zastřešení.

Prohlédnout vše