bazén se zastřešením DALLAS bazén se zastřešením DALLAS Zapuštěný bazén se zastřešením na zeď

Zapuštěný bazén se zastřešením na zeď

Po dokončení stavby rodinného domu bylo přáním pana K. mít možnost rekreace a relaxace v domácím prostředí. „Po vyzkoušení bazénu u známých jsme se rozhodli pro realizaci vlastního,“ vysvětluje. 


Řekli o nás

O ALBIXONU jsme se dozvěděli na internetu. Padlo nám do oka provedení technologické stěny.

Po dokončení stavby rodinného domku si rodina K. přála mít možnost relaxovat v bazénu přímo na své zahradě. A tak se pan K. rozhodl pro pořízení skimmerového bazénu. Spolu se zakázkovým bazénovým zastřešením DALLAS na zeď je bazén zároveň designovým kouskem zahrady, a navíc umožňuje koupání téměř po celý rok. A proč si vybrali právě plastový bazén? „Byl nejpočetněji zastoupen, líbil se nám. Fólii jsme nechtěli, laminátový bazén byl dražší a neměl tu správnou barvu, kterou jsme chtěli,“ dodává. 


Vzhledem k tomu, že se zahrada nachází ve svahu, zvolil pan K. typ zastřešení DALLAS NA ZEĎ, které skvěle zapadá do nepravidelného okolního terénu a umožňuje koupání i pod vysokým bazénovým zastřešením. Navíc poskytuje dostatek prostoru pro posezení s přáteli a možnost využívání bazénu i během nepříznivého počasí. 
 

Mezi nejčastější obavy našich zákazníků při pořízení bazénu  patří jednoznačně údržba bazénu. „Denní údržba je velmi jednoduchá. Automatika si žije svým životem a občasná kontrola není složitá“, vysvětluje pan K. Bazén QBIG BENEFIT navíc šetří práci tím, že se nemusí na zimu vypouštět.
Pan K. dodává: „Bazén využíváme od začátku května prakticky denně. Jen co se voda ohřeje na 29-30° C,“ díky tepelnému čerpadlu a zastřešení nejsou omezeni počasím ani denní dobou. Prodlouží si tak koupací sezónu až o několik měsíců.

 

Pan K. vysvětluje, že se o ALBIXONU dozvěděl prostřednictvím internetu. Padlo mu do oka provedení technologické stěny, kterou si nakonec pořídil v balíčku bazénového setu místo klasické šachty na bazénovou technologii. Všechnu bazénovou technollgii má tak na dosah ruky ale zároveň skryté tak, aby nenarušovalo prostor zahrady.
A co by vzkázal lidem, kteří nad pořízením bazénu od ALBIXONU teprve uvažují? „S ALBIXONEM určitě chybu neuděláte, jen je třeba vybírat s rozvahou, předělávat je to těžké. Rovněž se vyplatí pečlivost a dozor při stavební přípravě a realizaci. Určitě doporučuji dodržovat pokyny, které má ALBIXON dle mého názoru velmi dobře zpracované,“ dodává pan K.