ALBIXON - O nás

ALBIXON a.s., je přední českou firmou zabývající se výrobou a montáží bazénů, zastřešení již více jak 30 let.

Zákazníkům dodává také bazénové příslušenství a své výrobky vyváží do 70 zemí světa. Vlastní práškovou lakovnu v Hořovicích, která je jednou z největších svého druhu v Evropě. Navíc díky vlastnímu vývojovému centru, které neustále sleduje nejmodernější trendy v oblasti techniky, designu, bezpečnosti a ochrany životního prostředí, přináší značka ALBIXON na trh kvalitní, inovované a technicky promyšlené výrobky.

10 důvodů, proč si vybrat právě nás

Více než 25 let zkušeností
Více než
zkušeností
30 let
 1. Vlastní technologický vývoj, konstrukce a testování prototypů
 2. Vlastní výroba, doprava a montáž
 3. Vlastní servis a zákaznická podpora
 4. Vlastní značková polypropylenová směs ALBISTONE
 5. Vlastní značková řada příslušenství BRILIX
 6. Precizní výstupní kontrola a těsnicí zkouška
 7. Moderní technologie a technologická inovace
 8. Výhodné akční nabídky
 9. Široké produktové portfolio
 10. Česká firma s více jak 30 lety zkušeností

Mise společnosti:

Přinášíme do vašich zahrad příjemné zážitky, aktivní odpočinek a radostné chvíle pro vaši rodinu a blízké.

Vize společnosti:

Vizí ALBIXON a.s. je být důvěryhodnou vedoucí evropskou společností vyrábějící inovativní a technologicky vyspělé produkty související s hospodárným využitím vody pro aktivní odpočinek.

Hodnoty společnosti

Kvalita je pro nás na prvním místě

Naším cílem je neustálé zvyšování kvality našich výrobků a služeb, proto je pro nás samozřejmá odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Jsme profesionálové

Jsme odborníky s profesionálním přístupem, a to bez ohledu na velikost zakázky. Naším cílem je spokojený a věrný zákazník.

Jsme féroví a otevření

Jsme spolehlivým partnerem, chováme se otevřeně a jsme věrni svým zásadám. Co slíbíme, to splníme.

Na ALBIXONU nám záleží

Snažíme se o to nejlepší ve všem, co děláme. Podílíme se na dosažení firemních cílů a neseme odpovědnost za své činy.

Jsme týmoví hráči

Nejsilnější jsme, když spolupracujeme. Využíváme naše zkušenosti a sdílíme mezi sebou nápady a myšlenky. Myslíme v souvislostech a komunikujeme napříč odděleními.

Trvale se zlepšujeme

Pilíře společnosti stojí na schopnostech každého zaměstnance. Věříme, že věci lze dělat vždy lépe, proto investujeme do vzdělání a růstu. Efektivním využíváním získaných znalostí a dovedností posouváme dál jak sebe, tak naše produkty

ALBIXON ve světě

ALBIXON a.s. je předním výrobcem bazénového zastřešení v České republice a Evropě.

Expanduje však i na další kontinenty, kam vyváží vysoce kvalitní produkty. Ty tak prokazují službu a zároveň přinášejí radost spokojeným zákazníkům v USA, Jižní Americe, Austrálii, Jihoafrické republice i Asii. Firma se pravidelně účastní také světových veletrhů a výstav, kde se svými novinkami sklízí úspěchy. Zároveň však sama nastoluje nové technologické trendy. Kromě špičkové kvality výrobků a služeb staví ALBIXON na čtyřech základních hodnotových pilířích. Jsou jimi profesionalita, stabilita, zodpovědnost a důvěryhodnost.

ALBIXON - mapa světa
ALBIXON - vývoj společnosti
 

Příběh společnosti ALBIXON a.s.

Společnost ALBIXON založili bratři Smetanové, kteří začali podnikat již v roce 1985. Po revoluci vyráběli v garáži svých rodičů jedny z prvních bazénů v Československu. V době, kdy si chtěl každý dopřát trochu luxusu, byly právě bazény splněným snem mnoha lidí. Poptávka po bazénech ALBISTONE rostla a spolu s ní i samotná firma. V současnosti je ALBIXON předním výrobcem bazénů a bazénového zastřešení v Evropě a expanduje i na další kontinenty.

„Naším cílem je být nejen vedoucím evropským, ale také světovým výrobcem bazénového zastřešení. Proto sázíme na profesionalitu, zodpovědnost a důvěryhodnost. Naprostou prioritou pro nás jsou zájmy a potřeby našich zákazníků, samozřejmostí je přitom také špičková kvalita výrobků a služeb,“ říká zakladatel společnosti ALBIXON Jaroslav Smetana.

ALBIXON - Příběh společnosti
Podporujeme
Aktuálně podporujeme:
ALBIXON podporuje BUGGYRA RACING

BUGGYRA RACING

Podporujeme tým s vlastním technologickým centrem v České republice. Buggyra racing team se řadí mezi přední světové vývojáře na poli speciálních technologií a sklízí úspěchy po celém světě.

ALBIXON podporuje ZOO Praha

ZOO Praha

Zoologická zahrada hl. m. Prahy sídlí v pražské Troji už více než 80 let.

ALBIXON podporuje Babybox

Babybox

Místo, kde mohou matky anonymně odložit své novorozené dítě.

ALBIXON podporuje Brdman

Brdman

Otevřený seriál amatérských závodů, sdružující několik disciplín.

ALBIXON podporuje Dejme dětem šanci

Dejme dětem šanci

Pomáháme dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti.


Co se událo?
ALBIXON podporuje Baby Box v Havířově

Podpořili jsme otevření 63. babyboxu v České republice

Jsme nesmírně hrdí, že i díky naší podpoře byl včera, 23. září, zprovozněn 63. babybox v České republice, a to konkrétně v havířovské nemocnici s poliklinikou.  Slavnostního otevření se zúčastnili zástupci společnosti ALBIXON a.s., která patřila mezi nejštědřejší dárce tohoto babyboxu. „Je nám ctí podílet se na takto ušlechtilém a smysluplném projektu, který zachraňuje lidské životy,“ řekl marketingový ředitel Jiří Zeman.

Babybox pro odložené děti chce pomáhat dětem, ale i rodičům a matkám, které se v tísnivé situaci nedokážou postarat o novorozence. Odložení dítěte do babyboxu není trestné a je zcela anonymní. Klimatizované a ventilované babyboxy jsou opatřené mnohonásobně jištěnou signalizací. Odloženému děťátku se dostane veškeré zdravotní péče a sociální pomoci. První babybox byl zřízen 1. 6. 2005 v GynCentru v Praze 9. Od té doby bylo zachráněno po celé republice 108 dětí.

Více informací a fotogalerii ze slavnostního otevření naleznete zde: http://www.babybox.cz/?p=aktuality-archiv&a=481.

ALBIXON podporuje plavkyni Baumrtovou

Simona Baumrtová - Další osobní rekord a dvě umístění na mezinárodních závodech

Simona Baumrtová potvrdila své kvality a na mezinárodních závodech v Římě získala dvě medaile a dokonce zaplavala další osobní rekord.

ALBIXON podporuje plavkyni Baumrtovou 1

ALBIXON podporuje Simonu Baumrtovou

Společnosti ALBIXON, bazénovému specialistovi č.1 v ČR, není lhostejný osud českých sportovních talentů, a proto se rozhodla podporovat úspěšnou a nadějnou plavkyni Simonu Baumrtovou.

ALBIXON podporuje fotbalisty

Předali jsme dvě střídačky České olympijské nadaci

Střídačky, které jsme vyráběli pro Olympijský park na Letné, byly předány 24. května pozemním hokejistům v areálu pražské Slavie spolu s Českou olympijskou nadací.

ALBIXON podporuje Olympijský park v Letné

Olympijský park Soči - Letná 2014

Na pražské Letné vyrostl během začátku roku Olympijský park, který nabízí sportovním nadšencům a fanouškům Českého olympijského týmu přiblížit se dění na ZOH 2014 v ruském Soči. Po 3 týdny tak mají všichni možnost vyzkoušet si zimní sporty, ve kterých soutěží naši sportovci na Olympiádě, na vlastní kůži. Kromě fandění před několika velkoplošnými obrazovkami mají k dispozici ovál pro běžecké lyžování a biatlon, snowpark pro snowboardisty, dráhu pro rychlo/bruslení, hřiště pro curling či hokej. Právě k jednomu z hokejových kluzišť jsme dodali sadu zastřešených střídaček. Tyto střídačky tak chrání malé i velké hokejisty a také sportovní legendy či celebrity, jež si přijdou zahrát v době konání ZOH hokej. Tímto jste i Vy srdečně zváni do Olympijského parku.

Bližší info o parku: www.olympijskypark.cz či našich střídačkách najdete zde.

ALBIXON podporuje českou hokejovou reprezentaci

Česká hokejová reprezentace

Naši reklamu můžete vidět na utkání české hokejové reprezentace v rámci Euro Hockey Tour a Euro Hockey Challenge. Prvním ze zápasů, na kterém jsme se prezentovali jako partner, byl Channel One Cup v rámci série Euro Hockey Tour 2012/2013, který probíhal od 13. do 16. prosince 2012. Úvodní zápas turnaje mezi finskou a českou hokejovou reprezentací proběhl v Hartwall areně ve finských Helsinkách, ostatní zápasy proběhly v Megasport Areně v Moskvě.

Mohli jste tak zaznamenat logo ALBIXON na obou stranách hráčských přileb českého týmu a také sponzorské odkazy v průběhu televizního přenosu.

Spolupráce s reprezentací bude pokračovat na následujících turnajích:

 • Euro Hockey Tour - Oddset Hockey Games (Malmö, 07. - 10. 02. 2013)
 • Euro Hockey Challenge 2013:
  • Česko - Lotyšsko (03. - 04. 04 .2013)
  • Německo - Česko (12. - 13. 04. 2013)
  • Česko - Slovensko (18. 04. 2013 a 20. 04. 2013)
 • Euro Hockey Tour - Czech Hockey Games (Brno, 25. - 28. 04. 2013)
Certifikáty
 

Odeslat poptávku!