Novinky

Albixon Days 2019

V prostorách O2 Universum jsme pro naše české i zahraniční partnery připravili tradiční ALBIXON days. Naši hosté se tak mohli blíže seznámit s námi i našimi produkty a na vlastní oči si prohlédnout chystané novinky – například bazén řady Benefit a zastřešení Sydney a Miami.

27. 10. 2020

Za málo peněz hodně koupání

Nová řada bazénů ALBIXON s příznačným názvem Benefit s sebou přináší množství výhod, které ocení každý majitel bazénu. Jeho hlavní předností je to, že při správné údržbě jej není potřeba při zazimování vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí.

20. 10. 2020

Inspirace automobilovým průmyslem

Nové zastřešení Sydney vzniklo ve spolupráci s návrháři automobilového průmyslu. Pyšní se nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem. Pro maximální ergonomii je vybaveno pouze jednou vodicí kolejnicí na jedné straně zastřešení. Pohybuje se po ní velký modul, všechny ostatní jsou pak plně bezkolejové.

13. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

6. 10. 2020

Ryzí kvalita bez kompromisů

Naší velkou novinkou je zakázková výroba zastřešení Miami, které představuje nejvyšší kvalitu, jedinečné barvy a vysokou odolnost. Každý zákazník si tak může vybrat z více než 40 barev a dekorů nosné konstrukce. Splní tak i ty nejtajnější představy těch nejnáročnějších z nás.

29. 9. 2020

další novinky ›

Články

6 nejčastějších chyb, kterým byste se měli se při zazimování bazénu vyhnout

Zodpovědné zazimování bazénu je každoroční nutností, která se vám na jaře vyplatí. Buď si na něj můžete pozvat zkušeného odborníka, nebo si poradíte svépomocí. Na co si dát pozor, pokud se do zazimování bazénu letos pustíte na vlastní pěst?

7. 1. 2021

Jakou chemii použít na zazimování bazénu?

Zazimování bazénu je komplexní proces, který váš bazén připraví na bezproblémovou sezónní odstávku. Neobejdete se při něm bez speciální bazénové chemie. Jaké prostředky budete potřebovat a proč?

17. 12. 2020

Jak při zazimování bazénu zakrýt vodní plochu? Plachta se vám může vymstít

Chystáte se na zazimování bazénu? Váháte mezi plachtou a bazénovým zastřešením? Víte, že druhá možnost přináší daleko víc, než jen ochranu bazénu na zimu?

9. 12. 2020

8 kroků jak rychle a účinně zazimovat bazén

Koupací sezónu má váš bazén dávno za sebou a je čas připravit se na zimu? Aby na jaře vše proběhlo hladce a mohli jste si zas užívat bezstarostné dovádění ve vodě, je zazimování bazénu ještě před příchodem mrazíků nutností. Jak na to?

16. 11. 2020

Několik opravdu pádných důvodů, proč nepodcenit zazimování bazénu

Ještě před příchodem prvních chladných dnů je třeba posvítit si na bazén a dopřát mu speciální zazimovací údržbu. Pokud ho totiž nezazimujete správně – nebo vůbec – vystavujete se hrozbě poškození drahého příslušenství i bazénu samotného. Jaká jsou možná rizika?

24. 11. 2020

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies