Novinky

Dodavatel nových barev

S radostí vám oznamujeme, že v rámci trvalého zkvalitňování našich produktů jsme do nabídky zařadili práškové barvy nového dodavatele.

3. 7. 2019

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2018

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

3. 5. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

5. 4. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

1. 3. 2017

další novinky ›

Články

Jak vyčistit bazénové dno: rady, tipy, vychytávky

Abyste ve svém bazénu měli křišťálově čistou vodou, je důležité používat vhodnou chemii, ale také pomocníky, kteří dokážou odstranit pevné nečistoty usazující se v bazénu. Co by ve vaší výbavě nemělo chybět?

24. 6. 2020

Osazení bazénu – bazénové příslušenství a doplňky

Bazén se základním vybavením nemusí vždy uspokojit vaše nároky a očekávání. Díky bazénovému příslušenství může být váš zážitek z koupání ještě intenzivnější. Hledáte vychytávky, které vylepší váš bazén, nebo potřebujete příslušenství pro jeho provoz?

17. 6. 2020

7 častých mýtů o plavání v bazénu: Je moč opravdu schopná obarvit vodu?

O plavání se traduje několik mýtů. Pokud taky trochu tápete mezi fakty a fikcí, podívejte se jim s námi na zoubek. Jaká přesvědčení platí a co je jen pouhý výmysl?

9. 6. 2020

Jak správně pečovat o bazén

Abyste si odpočinek náležitě vychutnali, je potřeba bazén na léto správně připravit a také během sezóny mu věnovat správnou péči. Na co všechno je potřeba dávat pozor?

13. 5. 2020

10 tipů, jak opticky zvětšit okolí bazénu: Vsaďte na iluze

I když máte k dispozici menší prostor, může v něm váš bazén dokonale vyniknout. Jak přizpůsobit celé okolí bazénu, aby působilo větší, než ve skutečnosti je?

13. 3. 2020

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies