Novinky

Albixon Days 2019

V prostorách O2 Universum jsme pro naše české i zahraniční partnery připravili tradiční ALBIXON days. Naši hosté se tak mohli blíže seznámit s námi i našimi produkty a na vlastní oči si prohlédnout chystané novinky – například bazén řady Benefit a zastřešení Sydney a Miami.

27. 10. 2020

Za málo peněz hodně koupání

Nová řada bazénů ALBIXON s příznačným názvem Benefit s sebou přináší množství výhod, které ocení každý majitel bazénu. Jeho hlavní předností je to, že při správné údržbě jej není potřeba při zazimování vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí.

20. 10. 2020

Inspirace automobilovým průmyslem

Nové zastřešení Sydney vzniklo ve spolupráci s návrháři automobilového průmyslu. Pyšní se nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem. Pro maximální ergonomii je vybaveno pouze jednou vodicí kolejnicí na jedné straně zastřešení. Pohybuje se po ní velký modul, všechny ostatní jsou pak plně bezkolejové.

13. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

6. 10. 2020

Ryzí kvalita bez kompromisů

Naší velkou novinkou je zakázková výroba zastřešení Miami, které představuje nejvyšší kvalitu, jedinečné barvy a vysokou odolnost. Každý zákazník si tak může vybrat z více než 40 barev a dekorů nosné konstrukce. Splní tak i ty nejtajnější představy těch nejnáročnějších z nás.

29. 9. 2020

další novinky ›

Články

Bazénových party se nemusíte vzdát ani na podzim. Co na nich nesmí chybět?

Padající listí rozhodně neznamená konec venkovních párty u bazénu. Ba naopak je dokonalým časem pro uspořádání venkovních grilovaček okořeněných dováděním ve vodě. Bez čeho se akce neobejdou?

15. 10. 2021

7 tipů jak si užít prázdniny u bazénu naplno! Co třeba party s přáteli…?

Nedostanete se letos k moři? Nevadí! Dokonalou dovolenou si můžete naplánovat i doma u vlastního bazénu. Inspirujte se řadou tipů a aktivit, díky kterým si zajistíte skvělé vzpomínky i přesto, že neopustíte svůj pozemek.

8. 7. 2021

7 důvodů, proč byste si měli na zahradu pořídit svůj vlastní bazén!

Stále váháte, jestli si pořídit na zahradu bazén? Nekonečně modrá voda a okamžité osvěžení rozhodně není vším, co získáte. Jaké další výhody vám vlastní bazén přináší?

1. 7. 2021

Skimmer vs. přeliv: Který typ bazénu bude pro vaši zahradu ten pravý?

Přemýšlíte, že si konečně pořídíte tolik vytoužený bazén? Tak už zbývá jen vybrat, jaký typ bude vyhovovat právě vašim tempům. Proti sobě stojí bezpečná volba skimmer vs. přeliv, který je zas nezaměnitelnou designovou vychytávkou. Který si vás získá?

12. 5. 2021

Jak se psala historie bazénů? Od večeře ve vaně až k modernímu trendu

Bazény nejsou na světě žádnou novinkou. V průběhu historie ale razantně měnily svou podobu a plnily různé úlohy. K čemu v minulosti sloužily, jak se vyvíjely a co mohlo za jejich náhlý rozmach?

26. 5. 2021

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies