Novinky

Albixon Days 2019

V prostorách O2 Universum jsme pro naše české i zahraniční partnery připravili tradiční ALBIXON days. Naši hosté se tak mohli blíže seznámit s námi i našimi produkty a na vlastní oči si prohlédnout chystané novinky – například bazén řady Benefit a zastřešení Sydney a Miami.

27. 10. 2020

Za málo peněz hodně koupání

Nová řada bazénů ALBIXON s příznačným názvem Benefit s sebou přináší množství výhod, které ocení každý majitel bazénu. Jeho hlavní předností je to, že při správné údržbě jej není potřeba při zazimování vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí.

20. 10. 2020

Inspirace automobilovým průmyslem

Nové zastřešení Sydney vzniklo ve spolupráci s návrháři automobilového průmyslu. Pyšní se nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem. Pro maximální ergonomii je vybaveno pouze jednou vodicí kolejnicí na jedné straně zastřešení. Pohybuje se po ní velký modul, všechny ostatní jsou pak plně bezkolejové.

13. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

6. 10. 2020

Ryzí kvalita bez kompromisů

Naší velkou novinkou je zakázková výroba zastřešení Miami, které představuje nejvyšší kvalitu, jedinečné barvy a vysokou odolnost. Každý zákazník si tak může vybrat z více než 40 barev a dekorů nosné konstrukce. Splní tak i ty nejtajnější představy těch nejnáročnějších z nás.

29. 9. 2020

další novinky ›

Články

Polykarbonát je ideální volbou pro zastřešení bazénu

Trendy používaných materiálů se neustále mění. Obliba polykarbonátu ale zůstává stále stejná. I vás přesvědčí báječnými vlastnostmi, které oceníte při zastřešování nejen pergol a balkonů, ale také venkovních bazénů. Zjistěte, v čem tkví hlavní výhody jeho využití.

29. 6. 2022

Polypropylen je hitem v bazénovém průmyslu

Každý výrobce hledá materiál, který bude splňovat předpoklady pro kvalitu a jednoduchou produkci daného zboží. Nálepku takového ideálního materiálu si vysloužil třeba polypropylen, jenž mimo jiné září i v bazénovém průmyslu. Objevte výhody, které přinese každému majiteli bazénu.

22. 6. 2022

Rozdali jsme 300 000 Kč!

V březnu a dubnu probíhala v rámci jarní kampaně tipovací soutěž, ve které mohli 3 zákazníci vyhrát 100 000 Kč, celkem se tedy soutěžilo o 300 000 Kč. Nyní již známe 3 šťastné výherce, kterým ještě jednou moc gratulujeme! 🎊

20. 5. 2022

Objevte trendy ve světě zapuštěných bazénů pro tento rok

Uvažujete o pořízení zapuštěného bazénu pro vaši zahradu a rádi byste se inspirovali trendy pro tento rok? Vedle nešlápnete s nadčasovým přelivovým bazénem, který vám přinese unikátní zážitek. Stále větším trendem je pak využívání bazénu po celý rok a propojení s vaším chytrým telefonem.

13. 5. 2022

Náročná údržba a drahý provoz bazénu jsou již minulostí

Rádi byste na zahradě měli svůj bazén, ale bojíte se jeho krátké životnosti, časté údržby a účtů za vodu a elektřinu? Tyto starosti můžete hodit za hlavu. Pravidelná péče o dnešní moderní bazény je velmi jednoduchá a zabere jen pár minut týdně. O zbytek se postarají technologie. Kvalitní bazén navíc vydrží desítky let a jeho denní provoz může být levnější než šálek kávy v restauraci.

7. 5. 2022

další články ›

 

Odeslat poptávku!