Novinky

Dodavatel nových barev

S radostí vám oznamujeme, že v rámci trvalého zkvalitňování našich produktů jsme do nabídky zařadili práškové barvy nového dodavatele.

3. 7. 2019

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2018

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

3. 5. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

5. 4. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

1. 3. 2017

další novinky ›

Články

Jak zamezit odpařování bazénové vody

Díky posuvnému bazénovému zastřešení a dalším doplňkovým opatřením snadno snížíte nežádoucí vypařování bazénové vody na minimum i v horkých letních dnech. Při správné péči tak můžete mít v bazénu stále stejnou vodu po několik sezón a výrazně tím ušetřit na provozních nákladech.

16. 7. 2019

Jak funguje bazénový vysavač

I když se průběžně staráte o kvalitu bazénové vody, je nutné pravidelně čistit dno i stěny bazénu vysavačem, který si poradí s nánosy mikroorganismů a dalších nečistot. Kromě manuálních modelů si můžete vybrat i chytrý automatický bazénový vysavač, který se při čištění obejde bez vaší pomoci a bazén vyčistí dokonale.

11. 7. 2019

Zastřešení bazénů: výhody, typy a tipy pro zastřešení

Připadalo vám při pořizování bazénu zbytečné utrácet peníze za jeho zastřešení? Pak jste nejspíš změnili názor hned po prvním létě, kdy jste neustále lovili z vody nečistoty a nemohli si zaplavat za deštivého či chladnějšího počasí. Dodání a instalace posuvného zastřešovacího systému probíhá rychle i během sezóny, můžete tak využívat všech výhod zastřešeného bazénu ještě letos.

6. 6. 2019

Ionizatory, moderní úprava vody

Vodu ve vašem bazénu můžete snadno udržet krásně čistou a zdravotně nezávadnou i s minimálním množstvím bazénové chemie. Stačí jen zapnout ionizátor, který se spolehlivě postará o zničení bakterií i řas a pomůže vám i v boji s ostatními nečistotami.

17. 4. 2019

Jarní zprovoznění a odzimování bazénu

Ještě než si začnete užívat vodních radovánek, na které jste se těšili celou zimu, musíte svůj bazén důkladně vyčistit a uvést do provozu veškeré technologie. Poradíme vám, jak tento úkol zvládnout co nejefektivněji.

27. 3. 2019

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies