Novinky a články

Novinky

3. 5. 2018

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2017

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

5. 4. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

1. 3. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

31. 7. 2016

První firma s certifikací NFS

ALBIXON je první firmou na světě, jejíž bazénové zastřešení získalo bezpečnostní certifikaci NSF.

další novinky ›

Články

4. 12. 2018

3 důvody, proč se rozhodnout pro bazénový set

Plánujete si vybudovat bazén pouze se základním technologickým příslušenstvím a další vybavení pořizovat postupně? Výhodnější variantou je koupě bazénového setu, která vám ušetří peníze, čas i spoustu starostí – a navíc vám umožní ihned využívat celý potenciál vašeho bazénu.

21. 12. 2018

Posviťte si na výběr osvětlení do bazénu

Láká vás představa domácího koupání za dlouhých letních večerů a nocí? S vhodně zvoleným osvětlením můžete váš bazén bezpečně využívat i za tmy a pomocí barevných efektů si v něm vytvořit tu správnou atmosféru pro zábavnou párty s přáteli nebo večerní romantiku ve dvou.

4. 12. 2018

Jak si poradit se spodní vodou při výstavbě bazénu

Před zahájením výkopových prací věnujte dostatek času tomu, abyste pro váš nový bazén vybrali to nejvhodnější místo. Nejenže si tak zajistíte větší pohodlí během jeho využívání a praktičnost při jeho údržbě, ale můžete předejít například nepříjemným problémům se spodní vodou.

29. 11. 2018

Užijte si zábavu, plavání i relaxaci s protiproudem

Využijte potenciál vašeho bazénu naplno a přeměňte jej během chvilky v zábavnou atrakci pro děti, plaveckou dráhu nebo relaxační zónu – a to vše jediným stiskem tlačítka na bazénovém protiproudu.

21. 9. 2018

Zásady koupání v bazénu pro budoucí maminky i jejich miminka

V horkém létě není nic lepšího, než se ponořit do chladivé, osvěžující vody domácího bazénu. Koupat by se chtěli zkrátka všichni, budoucí ani novopečené maminky nevyjímaje.

další články ›

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies