Novinky

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2018

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

3. 5. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

5. 4. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

1. 3. 2017

První firma s certifikací NFS

ALBIXON je první firmou na světě, jejíž bazénové zastřešení získalo bezpečnostní certifikaci NSF.

31. 7. 2016

další novinky ›

Články

Ionizatory, moderní úprava vody

Vodu ve vašem bazénu můžete snadno udržet krásně čistou a zdravotně nezávadnou i s minimálním množstvím bazénové chemie. Stačí jen zapnout ionizátor, který se spolehlivě postará o zničení bakterií i řas a pomůže vám i v boji s ostatními nečistotami.

17. 4. 2019

Jarní zprovoznění a odzimování bazénu

Ještě než si začnete užívat vodních radovánek, na které jste se těšili celou zimu, musíte svůj bazén důkladně vyčistit a uvést do provozu veškeré technologie. Poradíme vám, jak tento úkol zvládnout co nejefektivněji.

27. 3. 2019

Porovnání zapuštěného bazénu s nadzemním bazénem

Rádi byste si pořídili bazén nový nebo plánujete výměnu Vašeho současného? Investice v podobě koupě nového bazénu si zaslouží promyslet do detailu, aby všechna očekávání skutečně naplnila. Abychom vám rozhodování co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás užitečné tipy a poznatky z praxe provozování jednotlivých typů bazénů.

14. 3. 2019

4 důvody, proč začít plánovat bazén už v zimě

Trávíte rádi horké letní dny na koupališti? Nebo dáváte přednost koupání během teplých letních večerů? Nenechte se omezovat otvírací dobou koupališť a aquaparků. Vlastní bazén můžete mít letos v létě na zahradě i vy. Stačí jen včas začít s jeho realizací.

31. 1. 2019

Aqua fitness: Zábavný a efektivní způsob, jak zůstat v kondici

Hledáte cvičení, které vás bude opravdu bavit, a navíc díky němu zůstanete fit a zformujete si postavu? Zacvičte si několikrát týdně aqua fitness v pohodlí vašeho bazénu a poznejte na vlastní kůži, že je sportování ve vodě nejen šetrné k vašim kloubům, ale i mimořádně efektivní.

11. 2. 2019

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies