Novinky

Albixon Days 2019

V prostorách O2 Universum jsme pro naše české i zahraniční partnery připravili tradiční ALBIXON days. Naši hosté se tak mohli blíže seznámit s námi i našimi produkty a na vlastní oči si prohlédnout chystané novinky – například bazén řady Benefit a zastřešení Sydney a Miami.

27. 10. 2020

Za málo peněz hodně koupání

Nová řada bazénů ALBIXON s příznačným názvem Benefit s sebou přináší množství výhod, které ocení každý majitel bazénu. Jeho hlavní předností je to, že při správné údržbě jej není potřeba při zazimování vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí.

20. 10. 2020

Inspirace automobilovým průmyslem

Nové zastřešení Sydney vzniklo ve spolupráci s návrháři automobilového průmyslu. Pyšní se nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem. Pro maximální ergonomii je vybaveno pouze jednou vodicí kolejnicí na jedné straně zastřešení. Pohybuje se po ní velký modul, všechny ostatní jsou pak plně bezkolejové.

13. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

6. 10. 2020

Ryzí kvalita bez kompromisů

Naší velkou novinkou je zakázková výroba zastřešení Miami, které představuje nejvyšší kvalitu, jedinečné barvy a vysokou odolnost. Každý zákazník si tak může vybrat z více než 40 barev a dekorů nosné konstrukce. Splní tak i ty nejtajnější představy těch nejnáročnějších z nás.

29. 9. 2020

další novinky ›

Články

Sada pro odzimování bazénu maximálně zjednoduší start koupací sezóny

Po dlouhých měsících nuceného klidu čeká vás a váš bazén příslib teplého počasí a s tím i start sezóny. Správně zazimovaný bazén je snadné připravit na první plavce v několika po sobě jdoucích krocích. Aby byla tato činnost co nejjednodušší, je možné využít výhod sady pro odzimování.

26. 1. 2022

5 tipů, jak snadno a efektivně ochránit bazén před prudkými mrazy

Každý bazén představuje bez ohledu na jeho rozměry a vybavení pro svého majitele investici. A každá investice si zaslouží svou pozornost a péči. Pokud nevíte, jak bazén ochránit v době, kdy na něj útočí účinky nejsilnějších mrazů, přečtěte si následujících několik praktických rad. Mohou vám ušetřit starosti i peníze a zároveň zpříjemnit start nové koupací sezóny.

20. 1. 2022

Vytěžte z chladu maximum! Zásady správného venkovního otužování

Ještě jste se do otužování nepustili, ale láká vás to? Proč se v poslední době otužování tolik řeší a jak s ním nejlépe začít?

22. 12. 2021

Zařiďte si bohatého Ježíška aneb Dárek, který se pod stromeček nevejde

Přemýšlíte už delší dobu o zkrášlení své zahrady novým bazénem? A kdy je lepší nadělit své rodině hromadu budoucích zážitků než právě na Vánoce? Přečtěte si, co vám bazén do života přinese a proč je právě teď ta nejlepší doba na jeho pořízení!

15. 12. 2021

Skvělé vychytávky pro podzimní zahradu s bazénem, které prostě musíte mít

Jak proměnit letní oázu plnou radovánek v příjemné podzimní útočiště pomocí několika must-have produktů?

15. 11. 2021

další články ›

 

Odeslat poptávku!