Novinky

Albixon Days 2019

V prostorách O2 Universum jsme pro naše české i zahraniční partnery připravili tradiční ALBIXON days. Naši hosté se tak mohli blíže seznámit s námi i našimi produkty a na vlastní oči si prohlédnout chystané novinky – například bazén řady Benefit a zastřešení Sydney a Miami.

27. 10. 2020

Za málo peněz hodně koupání

Nová řada bazénů ALBIXON s příznačným názvem Benefit s sebou přináší množství výhod, které ocení každý majitel bazénu. Jeho hlavní předností je to, že při správné údržbě jej není potřeba při zazimování vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí.

20. 10. 2020

Inspirace automobilovým průmyslem

Nové zastřešení Sydney vzniklo ve spolupráci s návrháři automobilového průmyslu. Pyšní se nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem. Pro maximální ergonomii je vybaveno pouze jednou vodicí kolejnicí na jedné straně zastřešení. Pohybuje se po ní velký modul, všechny ostatní jsou pak plně bezkolejové.

13. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

6. 10. 2020

Ryzí kvalita bez kompromisů

Naší velkou novinkou je zakázková výroba zastřešení Miami, které představuje nejvyšší kvalitu, jedinečné barvy a vysokou odolnost. Každý zákazník si tak může vybrat z více než 40 barev a dekorů nosné konstrukce. Splní tak i ty nejtajnější představy těch nejnáročnějších z nás.

29. 9. 2020

další novinky ›

Články

Jak vybrat tepelné čerpadlo pro bazén?

Tepelné čerpadlo není nezbytným příslušenstvím bazénu, ale nabízí vám užitečné a příjemné výhody v podobě prodloužení koupací sezóny. Regulace teploty bazénové vody může navíc probíhat obousměrně, takže z benefitů čerpadla těžíte i v létě! Jak tedy tepelné čerpadlo pro bazén vybrat?

21. 4. 2021

Jak vybrat bazén u Albixonu?

Přemýšlíte o tom, že si konečně pořídíte nový bazén? Podívejte se na nejčastější otazníky, které se vznáší nad hlavou většiny našich zákazníků. Na dotaz, jak bazén vybrat, neexistuje jedna správná univerzální odpověď. Pokud si ale odškrtnete jednotlivá kritéria, rozhodování vám to značně ulehčí.

14. 4. 2021

Co je staycation?

Nouzový stav občas proložený lockdownem přináší samá omezení. V posledních měsících se navíc pěkně přitvrzuje a s cestováním je to stále nahnuté. Plánujte, že se alespoň v létě vydáte někam k moři? Možná to vyjde, ale co když zůstanete doma? Zachrání vás staycation! Je však nutné začít s plánováním…

9. 2. 2021

Váháte nad výběrem té správné bazénové technologie? Oxy!

Váháte nad výběrem té správné bazénové technologie? V široké nabídce řešení Albixon pro váš bazén vyniká nad ostatními technologie Oxy. Co od ní čekat? Co pro vaše zdraví dělá úprava vody Oxylife a proč si ji zamilujete vy i váš bazén?

4. 2. 2021

Jak se správné zazimování bazénu projeví při jeho zprovoznění na jaře?

Pokud jste důkladně připravili svůj bazén na zimu, odměnou vám bude snadné zprovoznění bazénu. Jaká odměna za důkladnou zimní přípravu na vás na jaře čeká?

29. 1. 2021

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies