Novinky a články

Novinky

3. 5. 2018

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2017

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

5. 4. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

1. 3. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

31. 7. 2016

První firma s certifikací NFS

ALBIXON je první firmou na světě, jejíž bazénové zastřešení získalo bezpečnostní certifikaci NSF.

další novinky ›

Články

14. 3. 2019

Porovnání zapuštěného bazénu s nadzemním bazénem

Rádi byste si pořídili bazén nový nebo plánujete výměnu Vašeho současného? Investice v podobě koupě nového bazénu si zaslouží promyslet do detailu, aby všechna očekávání skutečně naplnila. Abychom vám rozhodování co nejvíce usnadnili, připravili jsme pro vás užitečné tipy a poznatky z praxe provozování jednotlivých typů bazénů.

31. 1. 2019

4 důvody, proč začít plánovat bazén už v zimě

Trávíte rádi horké letní dny na koupališti? Nebo dáváte přednost koupání během teplých letních večerů? Nenechte se omezovat otvírací dobou koupališť a aquaparků. Vlastní bazén můžete mít letos v létě na zahradě i vy. Stačí jen včas začít s jeho realizací.

11. 2. 2019

Aqua fitness: Zábavný a efektivní způsob, jak zůstat v kondici

Hledáte cvičení, které vás bude opravdu bavit, a navíc díky němu zůstanete fit a zformujete si postavu? Zacvičte si několikrát týdně aqua fitness v pohodlí vašeho bazénu a poznejte na vlastní kůži, že je sportování ve vodě nejen šetrné k vašim kloubům, ale i mimořádně efektivní.

11. 2. 2019

Udělejte dětem radost originálními hračkami do bazénu

Přemýšlíte nad vhodným dárkem, kterým zaručeně potěšíte své děti? Nebo byste jim jen rádi zpříjemnili letní dovádění v bazénu kvalitními hračkami, které je neomrzí ani po skončení koupací sezóny? Pořiďte jim veselé nafukovací hračky do vody a originální vodní samolepky, se kterými si vyhrají nejen v bazénu, ale i na zahradě a ve vaně.

30. 1. 2019

Jak vybrat bazénové čerpadlo a prodloužit jeho životnost

Hlavním úkolem bazénového čerpadla je pohánění vody v potrubním systému bazénu. Pro přefiltrování vody slouží filtrační nádoba s pískem. Bazénové čerpadlo a filtrační nádoba tvoří dohromady bazénovou filtraci, která se stará o to, aby byla voda po celou sezónu co nejčistší.

další články ›

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies