Novinky a články

Novinky

3. 5. 2018

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2017

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

5. 4. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

1. 3. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

31. 7. 2016

První firma s certifikací NFS

ALBIXON je první firmou na světě, jejíž bazénové zastřešení získalo bezpečnostní certifikaci NSF.

další novinky ›

Články

23. 8. 2018

Jak upravit okolí bazénu, aby bylo praktické a dobře vypadalo?

Asi víte, že stavbou bazénu samotného to většinou nekončí a že je třeba dořešit několik dalších otázek. Například: jaký materiál na výstavbu okolí bazénu zvolit? A právě o tom pojednává náš dnešní článek.

23. 4. 2018

pH vody bazénu a jeho měření pH metrem

Když se koupete v bazénu, určitě nechcete, aby Vám voda působila jakékoliv potíže. Jedním z měřítek, jak posuzovat kvalitu vody, je hodnota pH. Jaká úroveň pH je ideální, jakým způsobem ji měřit a udržovat a co dělat, když nastanou problémy, o tom všem se dozvíte v tomto článku.

21. 9. 2018

Zásady koupání v bazénu pro budoucí maminky i jejich miminka

V horkém létě není nic lepšího, než se ponořit do chladivé, osvěžující vody domácího bazénu. Koupat by se chtěli zkrátka všichni, budoucí ani novopečené maminky nevyjímaje.

10. 8. 2018

UV lampa - zařízení, jež vytvoří k lidem šetrnější bazénovou vodu.

Který majitel zahradního bazénu by nesnil o průzračně čisté vodě, aniž by jeho bazén nebyl pod tíhou aplikovaných prostředků cítit jako továrna na dezinfekce? Řešení je nejen na dosah ruky, ale dokonce nezruinuje ani vaši peněženku! Jmenuje se UV lampa.

29. 6. 2018

Zvířata v bazénu

Také máte doma chlupatého, psího kamaráda a jste na rozpacích, zda ho v létě přizvat ke společnému dovádění v bazénu? Neublíží mu chlorovaná voda? Pokusili jsme se na vaše otázky odpovědět společně s veterinářkou MVDr. Michaelou Walczyskovou.

další články ›

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies