Novinky

Za málo peněz hodně koupání

Nová řada bazénů ALBIXON s příznačným názvem Benefit s sebou přináší množství výhod, které ocení každý majitel bazénu. Jeho hlavní předností je to, že při správné údržbě jej není potřeba při zazimování vypouštět. Každý tak může šetřit nejen finance, ale i životní prostředí.

20. 10. 2020

Inspirace automobilovým průmyslem

Nové zastřešení Sydney vzniklo ve spolupráci s návrháři automobilového průmyslu. Pyšní se nízkým profilem, elegantními křivkami a unikátním vzhledem. Pro maximální ergonomii je vybaveno pouze jednou vodicí kolejnicí na jedné straně zastřešení. Pohybuje se po ní velký modul, všechny ostatní jsou pak plně bezkolejové.

13. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

6. 10. 2020

Ryzí kvalita bez kompromisů

Naší velkou novinkou je zakázková výroba zastřešení Miami, které představuje nejvyšší kvalitu, jedinečné barvy a vysokou odolnost. Každý zákazník si tak může vybrat z více než 40 barev a dekorů nosné konstrukce. Splní tak i ty nejtajnější představy těch nejnáročnějších z nás.

29. 9. 2020

Dodavatel nových barev

S radostí vám oznamujeme, že v rámci trvalého zkvalitňování našich produktů jsme do nabídky zařadili práškové barvy nového dodavatele.

3. 7. 2019

další novinky ›

Články

Křišťálová voda v bazénu – jak ji docílit?

Není to vlastně nic těžkého, stačí si jen přizvat na pomoc správný mix vhodných pomocníků. Přečtěte si naše doporučení.

21. 9. 2020

Pořizujete si bazén? Podívejte se na základní příslušenství pro začátečníky

Rozhodli jste se koupit si bazén, ale zatím v tom, co je vlastně nutné pořídit trochu plavete? Poradíme vám se základní orientací. Zajímá vás, jaký bazén vybrat? Co k němu dokoupit? A kam jej umístit? 

11. 8. 2020

Jak ošetřit vodu v bazénu před dovolenou?

Vytoužená dovolená je na obzoru, ale máte starost o stav vašeho opečovávaného bazénu po svém návratu? Poradíme vám, jaká opatření podniknout ještě před odjezdem, aby vás s příchodem domu hřál na srdci nejen krásný zážitek z dovolené, ale i bazén v perfektním stavu.

4. 8. 2020

Jak vyčistit bazénové dno: rady, tipy, vychytávky

Abyste ve svém bazénu měli křišťálově čistou vodou, je důležité používat vhodnou chemii, ale také pomocníky, kteří dokážou odstranit pevné nečistoty usazující se v bazénu. Co by ve vaší výbavě nemělo chybět?

24. 6. 2020

Osazení bazénu – bazénové příslušenství a doplňky

Bazén se základním vybavením nemusí vždy uspokojit vaše nároky a očekávání. Díky bazénovému příslušenství může být váš zážitek z koupání ještě intenzivnější. Hledáte vychytávky, které vylepší váš bazén, nebo potřebujete příslušenství pro jeho provoz?

17. 6. 2020

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies