Novinky

Dodavatel nových barev

S radostí vám oznamujeme, že v rámci trvalého zkvalitňování našich produktů jsme do nabídky zařadili práškové barvy nového dodavatele.

3. 7. 2019

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2018

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

3. 5. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

5. 4. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

1. 3. 2017

další novinky ›

Články

Vlastní bazén ještě letos

Neskutečnou pohodu a relax si můžete dopřát ve vlastním bazénu klidně ještě toto léto.

29. 8. 2019

Bazénové sety šetří čas i peníze

Víte, že se zařizováním bazénu nemusíte mít téměř žádné starosti? Stačí se rozhodnout pro bazénový set, který vám ušetří nejen spoustu starostí s dodatečným nakupováním dalšího příslušenství, ale také peníze a čas.

12. 8. 2019

Technologická šachta či stěna pro bazén?

Víte, že existuje i jiná možnost, než uložit veškeré technologické zázemí bazénu do podzemní šachty? Pokud je pro vás prioritou flexibilita a přehledný přístup k bazénovému příslušenství, pořiďte si čerstvou novinku – moderní technologickou stěnu. Usnadní vám pravidelnou péči o vodu a zároveň vám nezabere žádné místo u bazénu.

19. 8. 2019

Jak zhubnout plaváním

Je pro vás plavání spíše relaxací a zábavou, při které si užíváte příjemné nadnášení vodou a sluneční paprsky? Při plavání si však můžete nejen odpočinout od pracovního shonu a stresu, ale také posílit svoje tělo a rychle i efektivně zhubnout do plavek.

8. 8. 2019

Jak probíhá koupě bazénu?

Rozhodli jste se, že už si konečně pořídíte bazén. Ale kdy je ten nejlepší čas? A jak dlouho od to celé trvá? Všechno vám ukážeme v dnešním článku. Po jeho přečtení budete vědět, kdy máte začít plánovat koupi bazénu a za jak dlouho se budete koupat ve vlastním.

4. 8. 2019

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies