Novinky

Dodavatel nových barev

S radostí vám oznamujeme, že v rámci trvalého zkvalitňování našich produktů jsme do nabídky zařadili práškové barvy nového dodavatele.

3. 7. 2019

Jak zjistit tvrdost vody

Jestli jste četli náš minulý článek o pH vody, určitě si vzpomenete, že to nebyla zas tak jednoduchá problematika: voda se dělila do tří pásem (zásaditá, v normě, kyselá), případných komplikací bylo hned několik a způsobů, jak postupovat, rovněž nebylo úplně málo. Jak ale uvidíte, oproti „pH problematice“ to s tvrdostí vody bude o něco jednodušší.

3. 5. 2018

Vířivka nabízí dokonalou hydroterapii

Často se nás ptáte, k čemu je vířivka, neboli vířivá vana, vlastně dobrá. Je to naprosto jednoduché, vířivka patří k zásadním prvkům wellness.

3. 5. 2017

Nové bazénové centrum v Brně

Přijděte k nám na návštěvu do nového bazénového centra v Brně a podívejte se na realizaci bazénu na vlastní oči.

5. 4. 2017

ALBIXON DAYS 2017

Počátkem února letošního roku jsme pro naše zahraniční partnery uspořádali první společné setkání pod názvem ALBIXON DAYS 2017.

1. 3. 2017

další novinky ›

Články

Pořizujete si bazén? Podívejte se na základní příslušenství pro začátečníky

Rozhodli jste se koupit si bazén, ale zatím v tom, co je vlastně nutné pořídit trochu plavete? Poradíme vám se základní orientací. Zajímá vás, jaký bazén vybrat? Co k němu dokoupit? A kam jej umístit? 

11. 8. 2020

Jak ošetřit vodu v bazénu před dovolenou?

Vytoužená dovolená je na obzoru, ale máte starost o stav vašeho opečovávaného bazénu po svém návratu? Poradíme vám, jaká opatření podniknout ještě před odjezdem, aby vás s příchodem domu hřál na srdci nejen krásný zážitek z dovolené, ale i bazén v perfektním stavu.

4. 8. 2020

Jak vyčistit bazénové dno: rady, tipy, vychytávky

Abyste ve svém bazénu měli křišťálově čistou vodou, je důležité používat vhodnou chemii, ale také pomocníky, kteří dokážou odstranit pevné nečistoty usazující se v bazénu. Co by ve vaší výbavě nemělo chybět?

24. 6. 2020

Osazení bazénu – bazénové příslušenství a doplňky

Bazén se základním vybavením nemusí vždy uspokojit vaše nároky a očekávání. Díky bazénovému příslušenství může být váš zážitek z koupání ještě intenzivnější. Hledáte vychytávky, které vylepší váš bazén, nebo potřebujete příslušenství pro jeho provoz?

17. 6. 2020

7 častých mýtů o plavání v bazénu: Je moč opravdu schopná obarvit vodu?

O plavání se traduje několik mýtů. Pokud taky trochu tápete mezi fakty a fikcí, podívejte se jim s námi na zoubek. Jaká přesvědčení platí a co je jen pouhý výmysl?

9. 6. 2020

další články ›

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies