Přelivový bazén s bazénovým zastřešením

Přelivový bazén s bazénovým zastřešením

Rodina C. snila o svém bazénu. Chyběl jim pocit komfortu a relaxu v pohodlí vlastní zahrady.


Řekli o nás

ALBIXON nám doporučili známí.

Pan C. chtěl mít pocit většího komfortu a možnost relaxu. Rozhodl se tedy své rodině pořídit bazén. Jaké požadavky a přání měla rodina C. při pořizování bazénu a bazénového zastřešení? Požadovali především kvalitu zpracování a design. Řešením se stal přelivový bazén QBIG BENEFIT spolu s bazénovým zastřešením CASABLANCA INFINITY. Přelivový bazén vytváří dokonalý estetický dojem díky napnuté volné hladině. Je také efektivnější z hlediska čištění a lepší cirkulace vody. A proč se rozhodli pro pořízení plastového bazénu? „Plastový bazén jsme zvolili na doporučení odborníka,“ vysvětluje pan C. 

 

Zastřešení CASABLANCA INFINITY je nejen designovým kouskem do zahrady, ale také praktickým doplňkem při nepříznivém počasí. Navíc díky udržování stálé teploty se pořízením zastřešení prodlouží plavecká sezóna až o několik měsíců. Zároveň zabraňuje pádu nečistot do bazénu. 

 

A proč pan C. zvolil pro realizaci bazénu právě ALBIXON? „O ALBIXONU jsme se dozvěděli na základě doporučení známých.“ Pan C. zmiňuje také doprovodný servis během nákupu a následnou údržbu. 

 

Rodina C. bazén využívá v období od května do konce září několikrát týdně. Rádi v bazénu plavou nebo prostě jen relaxují.