Skimmerový bazén X shape Skimmerový bazén X shape Skimmerový bazén s bazénovým zastřešením

Skimmerový bazén s bazénovým zastřešením

Rodina B. se v roce 2020 rozhodla, že si splní celoživotní sen a postaví si rodinný domek. Pan B. dodává: „Nebyl by to však úplný sen, kdyby v něm chyběl bazén…“ 


Řekli o nás

Říká se, že na prvním dojmu záleží. A v našem případě jsme od první schůzky věděli, že jsme se rozhodli dobře. Rychlé a seriózní jednání, precizní dodržování termínů, cen a v neposlední řadě skvělý tým profesionálů.

Rok se s rokem sešel, a po náročném zařizování, které stavba domu obnáší, se sen stal skutečností. A to včetně bazénu s minimalistickým zastřešením na zahradě. Rodina B. měla v požadavcích na bazén jasno. Přála si bazén se slanou vodou, protiproudem, tepelným čerpadlem a nízkým bazénovým zastřešením. To vše ve spojení s minimální údržbou, vysokou spolehlivostí a kvalitou. V neposlední řadě manželé požadovali moderní design, který bude harmonicky doplňovat moderní pojetí domu a ladně zapadne do zahrady. 

 

Už jen najít vhodného výrobce, na což pan B. vzpomíná: „Hledali jsme na trhu někoho spolehlivého, s dlouholetou praxí a s kým jsou zákazníci spokojeni. Štěstí nám jako mnohokrát v životě přálo a našli jsme firmu ALBIXON." Ačkoliv manželé B. zvažovali celou řadu materiálů, rozhodli se nakonec pro náš polypropylenový bazén. Jeho výhody pan B. pragmaticky shledává v barevné stálosti a snadné údržbě, k čemuž dodává: „Nemáme problémy s nepříjemným pruhem po obvodu bazénu způsobeným kolísáním hladiny a to bez nutnosti používání jakýchkoliv čisticích prostředků“. O naší technologicky nejpokročilejší solničce OXILIFE uvedl „O existenci solničky víme jen díky displeji na telefonu. To je prakticky vše, co musíme dělat – koukat“. Pozitivně hodnotí také variabilitu provedení a barev. 


Nízké zastřešení bazénu CASABLANCA INFINITY se stalo jedním z našich bestsellerů. Manželé B. oceňují spojení estetických požadavků na moderní bazénové zastřešení, které nijak nezasahuje do architektonického řešení zahrady s neocenitelnou výhodou koupání pod otevřenou střechou. Díky kombinaci zastřešení s tepelným čerpadlem si rodina zároveň výrazně prodlužuje koupací sezónu, což bylo hlavním důvodem pro jejich pořízení. „Zastřešení skvěle vypadá a můžeme se dlouho koupat," dodává pan B.

 

Rodina B. si před pořízením bazénu vše důkladně promyslela a propočítala. Zvážila jeho přínos a využití při pracovním vytížení. „Dnes už víme, že jsme se rozhodli správně. Bazén nám do života přinesl další „rozměr“. Kdo nezažil ten pocit, když si za ještě chladného jarního rána zaplave v rozsvíceném bazénu (pochopitelně pod zataženou střechou) tak neuvěří, že sauna je jen nevlastní sestrou takového zážitku.
V letních měsících se bazén stal ústředním bodem našich setkání s přáteli. Dnes k nám v podstatě už všechny návštěvy jezdí s plavkami v tašce. A to někdy kluci všeho stáří využívají hladinu bazénu k nervy drásajícím závodům RC lodí... “


Bazén dětem přinesl tolik potřebný aktivní pohyb. A narozeninová párty u bazénu – na to se nezapomíná. „Když jsme našemu lékaři zmínili, že máme bazén se slanou vodu, tak zajásal. To je pro tělo i pro ducha to nejlepší, co jsme mohli udělat.“ uzavírá pan B. vyprávění o své bazénové realizaci s úsměvem na tváři.