Skimmerový bazén s posuvným zastřešením

Skimmerový bazén s posuvným zastřešením

Rodina A. nerada navštěvovala veřejná koupaliště. Chybělo jim soukromí a prostor na plavání. Řešením se stalo pořízení vlastního bazénu, který ocenili všichni členové rodiny. 


Řekli o nás

ALBIXON mi doporučil známý a jsem na 100 % spokojen.

Rodina A. miluje vodu, ale již ji nebavilo navštěvovat veřejná koupaliště s nedostatkem soukromí. Rozhodli se proto pro pořízení vlastního „koupaliště“ na zahradu. Požadavkem byla především slaná voda v bazénu, dále pak protiproud a bazénové osvětlení. Nakonec vybrali skimmerový bazén QBIG BENEFIT. A proč se rozhodli pro plastový bazén? Pan A. k tomu říká: „Nerezové bazény jsou sice krásné, ale z finančního hlediska jsme u jiné cenové relace.“

 

Rodina A. zvolila bazén QBIG BENEFIT spolu se zastřešením bazénu. Bazénové zastřešení KLASIK A umožňuje plavat v bazénu i za nepříznivého počasí, a navíc zabraňuje pádu nečistot do bazénu. Bazén lze tak využívat po většinu roku – voda je stále dostatečně teplá na koupání. Celková údržba bazénu není nijak složitá. „Kromě klasického čištění se nemusíme o nic starat,“ vysvětluje pan A.

 

Jak bazén rodina A. využívá? „Rádi bazén využíváme jak přes den, tak i ve večerních hodinách. Díky osvětlení není večerní koupání žádný problém. V zimě bazén vypouštíme pod úroveň světla, tak jak je v návodu,“ popisuje pan A.

 

Proč pan A. zvolil právě ALBIXON? „Doporučil mi vás jeden známý, ale pak jsem na vás viděl i reklamu.“ A co by vzkázal zájemcům, kteří nad pořízením od ALBIXONU uvažují? „Určitě si vyberte ALBIXON, my jsme na 100 % spokojeni,“ dodává.