24. 5. 2013

Představujeme firmu ALBIXON

Firma ALBIXON a.s. působí v oblasti výroby bazénů a bazénového zastřešení již více než 20 let. Při své práci užívají naši zkušení pracovníci těch nejmodernějších technologií, s jejichž pomocí vznikají pod jejich rukama skutečně kvalitní, bezpečné a jedinečné výrobky.

Zajímavostí naší společnosti je fakt, že má uznáno 52 patentů a průmyslových vzorů pro bazény a zastřešení. Albixon a.s. navíc spolupracuje se světovými jedničkami na trhu, jako je například Brilix či Jacuzzi. Skutečně kvalitní výrobky naší firmy dělají radost nejen zákazníkům v ČR, ale i po celém světě, kam jsou vyváženy pod registrovanou ochrannou známkou Idealcover.

Albixon a.s. rovněž disponuje vlastní práškovou lakovnou s linkou DECORAL. Díky této skutečnosti je možné bez problémů vyrobit bazénová zastřešení nejrůznějších vzorů, jako je například struktura dřeva, mramoru nebo žuly. Společnost je tedy schopna vyrobit zastřešení ve všech možných odstínech dle stupnice RAL.

Co konkrétně pak ALBIXON a.s. nabízí?

U naší společnosti si můžete objednat zapuštěné bazény různých tvarů a velikostí, bazény s přelivovou hranou, laminátové a fóliové, včetně jejich vypláštění. V nabídce Albixonu a.s. naleznete také bazénové zastřešení, příslušenství pro bazény, čistírny odpadních vod a plastové jímky. Nechybí zde ani vířivky produkce Brillix a Jacuzzi včetně jejich zastřešení. Zakoupit však můžete rovněž v současnosti velmi populární infrasauny nebo solární sprchy.

Primárně se ovšem zaměřujeme na bazény, které lze rozdělit do několika kategorií.

 • Samonosné bazény ALBISTONE
  Tyto bazény mají životnost až 50 let, vysokou mechanickou odolnost, pevnost, stálobarevnost a UV stabilizaci.
 • Laminátové bazény
  Vyzkoušejte tyto bazény s revoluční technologií výroby! Mají dokonalý vzhled a odolnost!
 • Fóliové zapuštěné bazény
  Bazény tohoto typu můžete zakoupit například v provedení Menorca, Hawai či Tropic, který je vyráběný z vysoce odolné fólie Superliner.
 • Přelivové bazény Albistone
  Lépe řečeno bazény s přelivovou hranou, kdy není nutná instalace vyrovnávací nádrže. Tyto bazény lze pořídit za zlomek běžné ceny.

Ať už u nás zakoupíte jakýkoli výrobek, nebudete litovat. Vaši spokojenost Vám již nyní můžeme garantovat. 

Zpět

 

Odeslat poptávku!