6. 10. 2020

Albixon X-FLOW mřížka

Vážení zákazníci,

s radostí vám oznamujeme, že jsme pro vás v roce 2020 vyvinuli novou inovativní mřížku s názvem X-FLOW, pro někoho běžná součást přelivového bazénu, pro nás ne!

Mřížku považujeme za nedílnou součást bazénu, a proto náš tým odborníků pro vás vytvořil unikátní řešení ALBIXON X-FLOW. Tato mřížka dokonale splňuje i ty nejnáročnější požadavky moderní doby, a to jak z hlediska čistého a okolí nenarušujícího designu, tak z pohledu použité výrobní technologie a dokonalé uživatelské funkčnosti.

Albixon mřížka X-FLOW

Plně skrytá vnější i vnitřní hrana bazénu, spolu s elegantními rohy mřížky, dokonale dotváří celkový dojem z Vašeho přelivového bazénu. Zásluhou kvalitního zpracování získáte lepší pocit při kontaktu s mřížkou. Nový nadčasový design má vliv na lepší cirkulaci vody a tím pádem i její kvalitu. Díky jednoduché instalaci již nemusíte používat žádnou bazénovou lemovku, spojky nebo hliníkové profily. Zajisté také oceníte možnost výběru ze dvou barevných variant, které vytvoří z přelivové mřížky X-FLOW designový doplněk každé zahrady.

Mřížka X-FLOW je nyní standardní součástí všech našich přelivových bazénů QBIG BENEFIT.

Zpět

 

Odeslat poptávku!