ALBISTONE®

materiál vyvinutý týmem našich technologů

Vzorek materiálu ALBISTONE

ALBISTONE® je revoluční typ materiálu vyvinutý týmem našich technologů a ověřený řadou laboratorních zkoušek. Materiál ALBISTONE® se vyznačuje především vysokou barevnou stálostí a UV stabilizací. Výraznou předností je maximální mechanická odolnost a pevnost, díky které dosahuje dlouhé životnosti. ALBISTONE® je mrazuvzdorný materiál s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi. Z materiálu ALBISTONE® vyrábíme modré a šedé bazény.

Ochrana životního prostředí

I po mnohaletém používání je materiál ALBISTONE® 100% recyklovatelný. Při výrobě nevznikají žádné škodlivé látky.

Odolnost materiálu

Významnou předností materiálu ALBISTONE® je tepelná odolnost. Současně je konstruován tak, aby odolával běžně bazénové chemii a slané vodě.

Houževnatost materiálu

Materiál ALBISTONE® má minimálně 5x vyšší odolnost proti proražení (rázovou houževnatost) než polypropylen v běžně používané formě.

Zdravotní nezávadnost

ALBISTONE® je zdravotně nezávadný. Odpovídá hygienickým předpisům ČR pro styk s potravinami a splňuje také obdobné předpisy EU a USA.

UV stabilizace

Materiál ALBISTONE® se vyznačuje vysokou odolností vůči UV záření.

 

Nahlédněte pod pokličku – technologie výroby bazénů

ALBISTONE® bazény jsou vyráběny ze základních stavebních prvků v podobě desek a rolované pásoviny. Spojování je realizováno extrudovaným horkovzdušným svařováním s obrovskou pevností spojů - vyšší než je pevnost samotného materiálu! Prasknutí bazénu ve svárových spojích je tím významně eliminováno. Výztuhy a žebrování po obvodu bazénu zaručují bazénu pevný a stálý tvar.

 

Odeslat poptávku!