3 důvody, proč se rozhodnout pro bazénový set

 

Plánujete si vybudovat bazén pouze se základním technologickým příslušenstvím a další vybavení pořizovat postupně? Výhodnější variantou je koupě bazénového setu, která vám ušetří peníze, čas i spoustu starostí – a navíc vám umožní ihned využívat celý potenciál vašeho bazénu.

S bazénovým setem si snadno užijete všechny výhody, které vám vaše nové soukromé koupaliště nabídne, již během první sezóny. Navíc máte jistotu, že je veškeré obsažené příslušenství kompatibilní a bez problémů se vejde do technologické šachty. První plavání v bazénu si tak můžete užít naplno – a bez starostí.

Spodní voda v bazénu Albixon

Ačkoliv to tak na první pohled nevypadá, při koupi bazénového setu nepřicházíte o možnost výběru jeho parametrů ani typu příslušenství. Kromě rozměrů a tloušťky stěn i dna bazénu si totiž můžete zvolit také konkrétní model jeho zastřešení a vybrat si ze čtyř typů technologických šachet s příslušenstvím. Své domácí koupaliště si tak můžete sestavit na míru podobně jako v případě, že byste kupovali každou jeho část zvlášť.

A jaké konkrétní výhody vám pořízení bazénového setu přináší?

1. Bazénový set potěší vaši peněženku

I když je jeho koupě spojená s vyšším jednorázovým výdajem, z dlouhodobého hlediska se pořízení bazénového setu zaručeně vyplatí. Částka, kterou za něj zaplatíte, je totiž výrazně nižší než součet cen jeho jednotlivých komponent – a díky své oblibě bývají bazénové sety i častým předmětem slevových akcí.

2. Stoprocentní kompatibilita bazénového zastřešení i dalšího příslušenství

U příslušenství k bazénu zakoupeného s časovým odstupem či dokonce od různých výrobců nemáte jistotu, že lze nové vybavení snadno zkombinovat s tím současným nebo umístit do stávající technologické šachty. Záruku stoprocentní kompatibility vám poskytne pouze koupě veškerého vybavení najednou, jako je tomu v případě bazénového setu.

Pořízení bazénu s příslušenstvím od stejné firmy oceníte i při jeho drobných opravách či úpravách bazénovým specialistou a během pravidelného odborného servisu při zazimování bazénu, nebo naopak jeho zprovoznění před zahájením další sezóny.

Spodní voda v bazénu Albixon

3. Veškeré práce zvládnete najednou

Pohyb těžké techniky a výkopové, stavební i instalační práce spojené s budováním bazénu omezí na nějakou dobu možnost plně využívat váš pozemek. Po dokončení všech prací musíte uvést zahradu zpět do původního stavu výsadbou nové zeleně a úpravou terénu v okolí bazénu, která většinou zahrnuje položení dlažby či obnovu trávníku.

Pokud se rozhodnete pro bazénový set, veškeré stavební a terénní úpravy budou provedeny najednou a dokončeny během několika málo týdnů, po jejichž uplynutí můžete zahájit zkrášlovací zahradní práce. Po vybudování bazénu už nikdy znovu nemusíte rozkopávat a následně i upravovat jeho okolí například při pozdější instalaci protiproudu.

Užijte si nový bazén – hned teď!

Chcete si užívat vysněné domácí plavání i odpočinek u nového bazénu co nejdříve? Neztrácejte čas dokupováním potřebného příslušenství ani jeho postupnou montáží, spojenou s terénními úpravami a následnými pracemi na zahradě při obnově okolí bazénu. Po jednorázové instalaci kompletního bazénového setu si můžete první domácí koupání užít opravdu bezstarostně – a navíc s pocitem, že díky zastřešení, protiproudu a dalšímu příslušenství využíváte váš bazén na maximum od samého začátku.