POLYSTONE® P copolymer

materiál společnosti RÖCHLING nově v ALBIXONU

Vzorek materiálu POLYSTONE

V rámci rozšíření naší výroby používáme také vysoce kvalitní materiál POLYSTONE® P copolymer německé firmy RÖCHLING. Materiál POLYSTONE® P copolymer se pyšní vysokou pevností a vynikající houževnatostí i při teplotách -30 °C. Velkou předností je i jeho vysoká odolnost vůči chemickým prostředkům a dalším vnějším vlivům, díky kterým dosahuje velmi dlouhé životnosti. Pro bazény v bílé barvě nově využíváme materiál POLYSTONE® P copolymer.

Odolnost materiálu

Materiál POLYSTONE® se vyznačuje vysokou odolností vůči standardní bazénové chemii a rezistencí vůči povětrnostním vlivům. Materiál úspěšně absolvoval náročné testy v akcelerovaných podmínkách.

Houževnatost materiálu

Materiál, který byl na výrobu bazénů použit, se pyšní svou vysokou pevností a vynikající houževnatostí i při teplotách -30 °C.

Zdravotní nezávadnost

POLYSTONE® je zdravotně nezávadný. Odpovídá hygienickým požadavkům na výrobky přicházející do přímého styku s vodou a na úpravy vody dle Ministerstva zdravotnictví. Dále splňuje požadavky Komise EU o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami a je vyráběn v souladu s ISO 9001:2008 a ČSN EN ISO 15013.

UV stabilizace

Desky POLYSTONE® byly vyvinuty s ohledem na vysokou odolnost vůči UV záření. V materiálu je obsažen speciální stabilizační systém, který byl navržen s ohledem na klimatické podmínky v různých oblastech. Tento systém také napomáhá k barevné stálosti bazénu.

 

Odeslat poptávku!