Vířivky BRILIX – relaxace na profesionální úrovni

Toužíte-li po dokonalé relaxaci na profesionální úrovni, vířivé vany BRILIX® s unikátním designem oceněné mezinárodními certifikáty jsou trefou do černého.

Modely BRILIX®

Kora
BRILIX - Kora
Daphne
BRILIX - Daphne
Kassiopea
BRILIX - Kassiopea
Kleopatra
BRILIX - Kleopatra
Penelope
BRILIX - Penelope

Co BRILIX® nabízí?

  • hydromasáž
  • aromaterapie
  • ozonizátor
  • UV lampa
  • ekonomický provoz
  • kvalita a garantovaná záruka
  • příznivé ceny
Vířivé vany BRILIX Ilustrace

Ponořte se do luxusu zvaného BRILIX®

Toužíte-li po dokonalé relaxaci na profesionální úrovni, vířivé vany BRILIX® s unikátním designem oceněné mezinárodními certifikáty jsou trefou do černého.

Byly již několikrát oceněné na významných výstavách a v zákaznických soutěžích a jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů podléhajících nejnáročnějším technickým kritériím. Ve spolupráci se špičkovými designéry, lékařskými odborníky a fyzioterapeuty jsme je důmyslně navrhli tak, aby prokrvily pokožku, uvolnily svaly, podpořily krevní oběh na povrchu těla a vnesly do mysli pocit vnitřního klidu a celkové pohody. Díky funkcím, jako je aromaterapie či hydromasáž, jsou tak vhodné nejen pro běžnou regeneraci těla na konci dne, ale obstojí i jako efektivní pomůcka při domácí rehabilitaci pro ty, kteří prodělali nejrůznější poranění kloubů či svalů.

Ponořte se do luxusu zvaného BRILIX®

BRILIX® detaily

Dotykový displej a řídící jednotka Gecko (vybrané modely)

Dotykový display

Vaše vířivka je natolik inteligentní, že vám těsně před příchodem domů sama připraví teplotu vody přesně tak, jak to máte rádi. Díky integrované špičkové řídící jednotce s intuitivním dotykovým barevným displejem od renomované kanadské firmy Gecko si vše předem jednoduše naprogramujete a ostatní už necháte na svém wellness zařízení. Až se večer po náročném dni vrátíte domů, můžete s klidným svědomím rovnou zamířit do dokonale vyhřáté lázně.

Podsvícené podhlavníky

Podsvícené podhlavníky

Aby vám vířivka mohla poskytnout maximální komfort, je vybavena mimo jiné i podhlavníky s elegantním LED podsvícením, které slouží jako příjemný opěrný prostor pro hlavu. Tlumeně zabarvené světlo, které z podhlavníků vyzařuje, vytváří zenově klidnou atmosféru a dojem luxusního prostředí.

Kvalitní audiosystém

Kvalitní audiosystém

Nechte se unést zvukem neustále proudícího vodního živlu nebo se zaposlouchejte do tónů své oblíbené hudby, která vám relaxaci ve vířivce ještě více zpříjemní. Integrovaný audiosystém opatřený výkonnými reproduktory včetně subwooferu vám umožní jednoduše připojit vlastní zdroj hudby, ať už se jedná o USB, AUX či oblíbený Bluetooth. Pak už jen na dálkovém ovládání stačí stisknout tlačítko Play a můžete se plně ponořit do horké bublinkové koupele, stejně jako do poslechu svých srdcovek.

In.stream 2 (vybrané modely)

In.stream 2 (BRILIX® Premium)

Nové typy vířivek jsou vybaveny moderním hi-tech zařízením In.stream 2 v externím i interním provedení. Snadno k němu připojíte jakýkoliv vlastní přehrávač, podporující standardní výstupy, který bezpečně uložíte do vodotěsného úložného boxu s LED podsvícením. Na displeji si už pak jenom navolíte playlist a vysoce kvalitní reproduktory a subwoofer se postarají o zbytek.

LCD obrazovka s ovládáním (vybrané modely)

LCD obrazovka s ovládáním

Kde jinde než v kině si nikým nerušeni vychutnáte kvalitní film? Přece ve své privátní vířivce! Zabudovaná moderní LCD obrazovka na dálkové ovládání vám kromě sledování filmových novinek nebo staré dobré klasiky umožní přehrávat také hudbu. O celkovou kvalitu vašeho audiovizuálního zážitku se postarají stereofonní reproduktory a výkonný subwoofer, takže vaše smysly budou doslova v ráji.

Podsvícený vodopád

Podsvícený vodopád

Ovládněte barvy a vytvořte s jejich pomocí u sebe doma nezapomenutelnou atmosféru. Ke kouzlení vám postačí jednoduchá manipulace s jediným ovládacím tlačítkem. Na základě jeho zmáčknutí začne vodopád ve vaší vířivce postupně měnit barvu od standardní červené, zelené a modré až po jejich úchvatné kombinace. Vypněte a znovu stiskněte, abyste se tentokrát mohli nechat pohltit vášnivou červenou, nebo postup opakujte a zahalí vás tóny osvěžující zelené, které může stejným způsobem nahradit uklidňující modrá. Páté zapnutí vrátí do hry barevné variace. Nechte se zavést do světa abstraktní fantazie.

VÍŘIVKY BRILIX. VRHNĚTE SE S NÁMI DO NÁRUČE VODNÍCH PROUDŮ!

Patříte i Vy mezi ty z nás, kteří se rádi oddávají relaxu? Máte za celý den plnou hlavu starostí, zatuhlou páteř, bolí Vás hlava od všeho toho stresu? Toužíte si každý den dopřát uvolňující masáž, ale nemáte čas utíkat z práce za masérem?

Pak jste na tom stejně jako většina našich zákazníků. Proto i Vám nabízíme Vaše domácí relaxační centrum v podobě vířivky značky Brilixexkluzivní výbavou, která Vám nahradí prsty i toho nejlepšího maséra.

Vířivka a tajemství vodních trysek.

Při výběru vířivky není rozhodující počet trysek, ale hlavně jejich uspořádání. Vždy se zaměřte na to, jak jsou trysky situovány a jaký typ masáže Vám přinášejí.

U hydromasážních trysek se dá individuálně nastavit síla vodního proudu vířivky. Toto je důležité hlavně proto, že každý z nás má různé nároky na intenzitu vodního proudu. Ovšem je třeba mít vždy na paměti, že síla vodního proudu vířivky není rovna intenzitě masáže. Rozhodně neplatí, že čím silnější a prudší bude vodní proud ve Vaší vířivce, tak tím intenzivnější a účinnější bude mít vířivka výsledný efekt hydromasáže.

Hydromasážní tryska Vám umožňuje nasměrování vodního proudu vířivky na místa, kde potřebujete úlevu nejvíce.

Většina vířivek je vybavena tzv. dvouproudovou hydromasážní rotační tryskou. Tato tryska vířivky, jak již sám název napovídá, vytváří 2 vodní proudy, jenž se díky rotačnímu středu trysky pohybují v kruhu. Tím dochází k vytváření pulzní masáže, která je srovnatelná s bodovou intenzivní masáží. Tato masáž vířivky je srovnatelná s krouživými pohyby masérových prstů. Toto oceníte, pokud Vás trápí zablokovaní páteře.     

Trysky vířivky pro masáž nohou. Mnohé z modelů vířivek jsou vybaveny tzv. masážním talířem, který se umísťuje do středu vířivky a je speciálně navržen pro intenzivní a uvolňující masáž chodidel. Nejen ženy, jež většinu dne chodí na vysokých podpatcích, ale i muži toto jistě přivítají. Nejen že uvolníte svá chodidla, ale postupně se úleva přesune i do lýtek a pocit těžkých nohou odezní.

Jemné trysky vířivky pro intenzivní masáž páteře. Je Váš vybraný model vířivky osazen sadou trysek, jež svým tvarem připomínají „otočené závorky“ )(. Právě tato sada trysek je určena pro jemnou klouzavou masáž páteře. Díky tomuto uspořádání trysek dochází k uvolnění přetížených a namáhaných svalů, snižování bolesti a pocitů únavy podél celé páteře.   

Trysky vířivky pro masáž ramenou. Vířivky „luxusnějšího“ provedení jako je například vířivka Kassiopea jsou vybaveny speciální sadou trysek pro uvolnění krční páteře a ramenou. Tyto trysky jsou situovány tak, aby bylo možné zmiňované partie podrobit intenzivní masáži vodní hydromasážní tryskou. Proud teplé vody vířivky dopadající na Váš unavený zatuhlý krk a ramena Vám po 30 minutové lázni dokonale uvolní tyto partie. Zároveň snižuje bolesti hlavy a napětí.

 

Odeslat poptávku!

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies