Ilustrace vířivé vany Brilix premium od společnosti ALBIXON

Ponořte se do luxusu zvaného BRILIX Premium

Vířivky BRILIX PREMIUM® s luxusním designem ví, co je to opravdové pohodlí. Jsou vybaveny tak, abyste kromě relaxace v příjemné teplé lázni nemuseli dělat prakticky nic. Řada PREMIUM nabízí dokonalou relaxaci na profesionální úrovni nejenom díky dotykovému panelu s barevným displejem, který se ovládá intuitivně bez tlačítek i klávesnice jediným dotykem, ale i díky zabudovanému audio systému in.stream 2 s unikátním chráněným prostorem pro MP3 přehrávač či smart phone. Další z předností vířivek této řady jsou také panely dokonale imitující dřevo.

Modely BRILIX® Premium

Nirvana
Vířivá vana pro pět osob od společnosti ALBIXON
BRILIX - Nirvana
Gemini
Vířivá vana pro tři osoby od společnosti ALBIXON
BRILIX - Gemini

Co BRILIX® nabízí?

  • hydromasáž
  • aromaterapie
  • ozonizátor
  • UV lampa
  • ekonomický provoz
  • kvalita a garantovaná záruka
  • příznivé ceny
Vířivé vany BRILIX Ilustrace

Ponořte se do luxusu zvaného BRILIX®

Toužíte-li po dokonalé relaxaci na profesionální úrovni, vířivé vany BRILIX® s unikátním designem oceněné mezinárodními certifikáty jsou trefou do černého.

Byly již několikrát oceněné na významných výstavách a v zákaznických soutěžích a jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů podléhajících nejnáročnějším technickým kritériím. Ve spolupráci se špičkovými designéry, lékařskými odborníky a fyzioterapeuty jsme je důmyslně navrhli tak, aby prokrvily pokožku, uvolnily svaly, podpořily krevní oběh na povrchu těla a vnesly do mysli pocit vnitřního klidu a celkové pohody. Díky funkcím, jako je aromaterapie či hydromasáž, jsou tak vhodné nejen pro běžnou regeneraci těla na konci dne, ale obstojí i jako efektivní pomůcka při domácí rehabilitaci pro ty, kteří prodělali nejrůznější poranění kloubů či svalů.

Ponořte se do luxusu zvaného BRILIX®

BRILIX® detaily

Dotykový displej a řídící jednotka Gecko (BRILIX® Premium)

Dotykový display

Vaše vířivka je natolik inteligentní, že vám těsně před příchodem domů sama připraví teplotu vody přesně tak, jak to máte rádi. Díky integrované špičkové řídící jednotce s intuitivním dotykovým barevným displejem od renomované kanadské firmy Gecko si vše předem jednoduše naprogramujete a ostatní už necháte na svém wellness zařízení. Až se večer po náročném dni vrátíte domů, můžete s klidným svědomím rovnou zamířit do dokonale vyhřáté lázně.

Podsvícené podhlavníky

Podsvícené podhlavníky

Aby vám vířivka mohla poskytnout maximální komfort, je vybavena mimo jiné i podhlavníky s elegantním LED podsvícením, které slouží jako příjemný opěrný prostor pro hlavu. Tlumeně zabarvené světlo, které z podhlavníků vyzařuje, vytváří zenově klidnou atmosféru a dojem luxusního prostředí.

Kvalitní audiosystém

Kvalitní audiosystém

Nechte se unést zvukem neustále proudícího vodního živlu nebo se zaposlouchejte do tónů své oblíbené hudby, která vám relaxaci ve vířivce ještě více zpříjemní. Integrovaný audiosystém opatřený výkonnými reproduktory včetně subwooferu vám umožní jednoduše připojit vlastní zdroj hudby, ať už se jedná o USB, AUX či oblíbený Bluetooth. Pak už jen na dálkovém ovládání stačí stisknout tlačítko Play a můžete se plně ponořit do horké bublinkové koupele, stejně jako do poslechu svých srdcovek.

In.stream 2 (BRILIX® Premium)

In.stream 2 (BRILIX® Premium)

Nové typy vířivek jsou vybaveny moderním hi-tech zařízením In.stream 2 v externím i interním provedení. Snadno k němu připojíte jakýkoliv vlastní přehrávač, podporující standardní výstupy, který bezpečně uložíte do vodotěsného úložného boxu s LED podsvícením. Na displeji si už pak jenom navolíte playlist a vysoce kvalitní reproduktory a subwoofer se postarají o zbytek.

LCD obrazovku s ovládáním

LCD obrazovku s ovládáním

Kde jinde než v kině si nikým nerušeni vychutnáte kvalitní film? Přece ve své privátní vířivce! Zabudovaná moderní LCD obrazovka na dálkové ovládání vám kromě sledování filmových novinek nebo staré dobré klasiky umožní přehrávat také hudbu. O celkovou kvalitu vašeho audiovizuálního zážitku se postarají stereofonní reproduktory a výkonný subwoofer, takže vaše smysly budou doslova v ráji.

Podsvícený vodopád

Podsvícený vodopád

Ovládněte barvy a vytvořte s jejich pomocí u sebe doma nezapomenutelnou atmosféru. Ke kouzlení vám postačí jednoduchá manipulace s jediným ovládacím tlačítkem. Na základě jeho zmáčknutí začne vodopád ve vaší vířivce postupně měnit barvu od standardní červené, zelené a modré až po jejich úchvatné kombinace. Vypněte a znovu stiskněte, abyste se tentokrát mohli nechat pohltit vášnivou červenou, nebo postup opakujte a zahalí vás tóny osvěžující zelené, které může stejným způsobem nahradit uklidňující modrá. Páté zapnutí vrátí do hry barevné variace. Nechte se zavést do světa abstraktní fantazie.

 

Zajímají Vás podrobnější informace

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies