VIP reference

Simona Krainová

Věnování

Simona Krainová je světově známou modelkou, jejíž tvář proslavily tituly takových prestižních časopisů, jako je americký a francouzský Elle, Marie Claire, L'Oficiel, Madame Figaro, Biba, Cosmopolitan nebo Maxim. Magazín Stuff ji navíc v roce 2001 uvedl mezi 50 nejvíc sexy ženami světa. Spolupracovala s fotografy velkých jmen. Stala tváří kosmetických značek Biotherm a L'Oreal a předváděla pro módní návrháře jako je Yves Saint Laurent, Thierry Mugler, MAX MARA, Claude Montana či Castelbalzac. Na českém trhu se stala múzou takových návrhářů jako je Osmany Laffita, Blanka Matragi nebo Beáta Rajská. Své nadání však uplatnila i jako moderátorka a herečka. Pro moderování svých pořadů si ji vybraly například mezinárodní televize Fashion TV a American entertainment.

 

Ota Jirák

Věnování

Ota Jirák je nejenom známý komik a bavič, ale také především vynikající dabér, a proto jeho hlas nachází široké uplatnění v nejrůznějších pohádkách a dětských pořadech. Namluvil např. postavu mimozemšťana Alfa ve stejnojmenném americkém rodinném seriálu. Dvacet let je spojen s populární postavičkou Hele z dětského pořadu Studio Kamarád a jeho pozdějších modifikacích. Ve filmu DOBA LEDOVÁ na diváky promlouval jako mamut, daboval rovněž seriál Medvídek Pú. Poté, co vystudoval loutkoherectví, kterým se také v začátcích své kariéry živil, působil od roku 1980 do roku 1985 ve studiu GAG Borise Hybnera. Dvakrát hrál v Prozatimním divadle Františka Ringo Čecha, na počátku 90. let hostoval v Divadle Semafor a od roku 2003 je v angažmá v Městském divadle v Mladé Boleslavi.

 

Tomáš Pöpperle

Věnování

Tomáš Pöpperle začínal jako malý kluk nejprve s fotbalem. Až postupem času se přesunul na led a postavil se do hokejové branky. Ve své kariéře bránil hokejové branky týmů z NHL, KHL i české extraligy či reprezentace. V současnosti hraje za HC Sparta Praha.

 

Taťána Kovaříková

Věnování

Taťána Kovaříková je přední česká módní návrhářka, která má od roku 1995 svoji vlastní značku TATIANA. Její modely zahrnují nejen oblečení pro denní nošení, ale také večerní róby a svatební šaty. Mezi její zákaznice patří například Helena Vondráčková, Monika Absolonová, Hana Zagorová a mnoho dalších. Navíc se podílela i na divadelních hrách či televizní a filmové tvorbě jako kostýmní výtvarnice.

 

Zorka a Míra Hejdovi

Věnování

Míra Hejda je známý rozhlasový a televizní moderátor. Několik let úspěšně moderuje na rádiu Kiss Proton, spolupracuje s TV Óčko, kam dodává vlastní pořad „Limuzína s Mírou Hejdou“, kde se mu za 6 let vystřídalo více než 250 českých a slovenských osobností. S jeho ženou Zorkou ho můžete vídat každý týden ve Snídani s Novou. Jako producent připravuje i pořad o testování aut Autocentral a znát ho můžete rovněž jako moderátora pořadu Vyvolení Noví hrdinové z roku 2007 na TV Prima.

Zorka Hejdová je známá především jako moderátorka Snídaně s Novou a Superstar. Slyšet ji ovšem můžete i na Evropě 2 v pořadech Maxximum muziky a Víkendová ranní show. Miluje módu a vše kolem ni. „Zorčin módní zápisník“ se stal brzy jedním z populárních blogů na českém internetu. Často moderuje soukromé i firemní akce.

 

Pavilon BOGNER

Koupili u nás:

Atypické zastřešení

Špindlerův Mlýn patří mezi nejoblíbenější horská střediska České republiky. Jeho krásy si můžete vychutnávat nejenom s lyžemi či turistickými botami na nohou, ale také se šálkem kávy v ruce za každého počasí a v kterékoliv roční době. To Vám umožní atypické zastřešení venkovní terasy pavilonu BOGNER. V pavilonu BOGNER je možné navštívit prostředí příjemné kavárny, kde lze jen těžko odolat lahodné kávě s čerstvým dortem, či pizzerii, kde Vám nabídnou pizzu z těch nejlepších surovin, nebo prodejnu s lyžařským a módním oblečením, ve kterém v letních měsících můžete nakoupit značkové oblečení za outletové ceny.

Zastřešení bylo montováno v prosinci 2009 před návštěvou prezidenta V. Klause a tehdejšího předsedy vlády Jana Fischera v lyžařském středisku. Pod uvedeným zastřešením došlo k neformální schůzce těchto nejvyšších představitelů státu.

Zastřešení je řešeno jako 4 modulové zastřešení s možností parkování všech modulů mimo prostor letní terasy. Způsob zastřešení terasy umožňuje celoroční využití terasy k odpočinkovému posezení bez vlivu klimatických podmínek. V zimním období je pod zastřešením regulovaná teplota pomocí plynového mobilního topení. Na uvedeném zastřešení bylo použito originální technické řešení systému umístění pojezdu na stěně domu u jednotlivých segmentů zastřešení oproti obvyklým způsobům. Povrchová úprava konstrukce byla provedena v imitaci dřeva. Byly použity nosné profily o rozměru 70x50 mm.

 

Daniel Kolář

Věnování

Daniel Kolář se narodil 27. října 1985 a s fotbalem začal v SK Roztoky, odkud v roce 1997 odešel do pražské Sparty, ve které se v sezoně 2006/07 coby hráč základní jedenáctky slavil zisk mistrovského titulu. V roce 2006 rovněž zvítězil v české anketě Fotbalista roku v kategorii Talent roku. Na konci září 2008 přestoupil do západočeského klubu FC Viktoria Plzeň, kde se podílel na zisku čtyř titulů, poháru i superpoháru. V úvodu sezony 2016/2017 se tento reprezentační záložník rozhodl změnit působiště a zamířil do tureckého Gaziantepsporu, kde si vyzkoušel své první zahraniční angažmá.

 

Tomáš Zápotočný

Věnování

Tomáš Zápotočný se narodil 13. 9. 1980 v Příbrami, kde také započal svou kariéru profesionálního fotbalisty. Výraznějších úspěchů se ale dočkal až v dresu Slovanu Liberec, který jako kapitán dovedl k mistrovskému titulu. Za sebou má také zahraniční angažmá v Udinese, Besiktasi a Bursasporu. Po několika letech v zahraničí se vrátil zpět do Čech, kde oblékl dres pražské Sparty a následně Příbrami. V sezoně 2016/2017 přestoupil do druholigového Baníku Ostrava.

 

Dagmar Patrasová a Felix Slováček

Věnování

Dagmar Patrasová známá mezi dětmi především jako Dáda se narodila do umělecké rodiny. Během studia na konzervatoři byla na základě konkurzu přijata Jiřím Suchým do divadla Semafor do stálého angažmá, kde působila 17 let. V osmdesátých letech natočila album Pasu, pasu, písničky a to udělalo z herečky zpěvačku písniček pro děti a tímto směrem se začala ubírat celá její další umělecká cesta. Moderovala pořad Studio Kamarád, později Kuřátka či Kouzelnou školku. S Dádou je neodmyslitelně spojena žížala Julie. V současné době vydává vlastní časopis DÁDA, moderuje svůj pořad na ČT s názvem Raníček s Dádou a hraje autorská představení pro děti po celé České republice.

Felix Slováček, absolvent kroměřížské konzervatoře a Janáčkovy akademie múzických umění v Brně, představuje na české hudební scéně špičku mezi hráči na klarinet a saxofon. Do jeho stálého repertoáru patří díla jak z oblasti klasické hudby, tak i jazzu a popu. Jako sólový hráč získal již mnoho cen na mezinárodních soutěžích. Svoji hudební mnohostrannost vždy prokazoval také jako skladatel a od roku 1983 jako šéfdirigent Big Bandu Felixe Slováčka. Byl členem mnoha orchestrů jako např. Orchestru Karla Vlacha a vystupoval s řadou dalších. Pravidelně se objevoval také v programech stálice českého popu Karla Gotta. Na svém kontě má Felix Slováček více než 500 nahraných titulů a téměř dva miliony prodaných zvukových nosičů.

Josef Dvořák

Věnování

Koupil u nás:

Zastřešení Klasik

Josef Dvořák začínal v ochotnickém divadle v Kadani, odkud se dostal do ústeckého Kladivadla, kde slavil první úspěchy. V roce 1972 vstoupil do pražského Semaforu, kde patřil v letech 1972 - 1990 k předním členům souboru. Už v Semaforu se kolem výrazného komika formovala skupina herců, z nichž v roce 1990 vznikla Divadelní společnost Josefa Dvořáka.

Ze stovek televizních rolí patří mezi nejznámější ty v seriálech: Nemocnice na kraji města, Rozpaky kuchaře Svatopluka, Byli jednou dva písaři, Arabela, Návštěvníci či Hospoda. Ve filmu hrál například v Jáchyme, hoď ho do stroje (1974). Proslul rolemi vodníků a obecně tvorbou pro děti. Společně s Jitkou Molavcovou, Pavlem Zedníčkem, Štěpánkou Haničincovou a dalšími herci vytvářel sérii pořadů Malý televizní kabaret (1977-1990). Také propůjčil svůj hlas několika večerníčkům jako je např. Maxipes Fík, nebo Bob a Bobek.

 

Tomáš Poštulka

Věnování

Tomáš Poštulka je bývalý profesionální český fotbalista, brankář. Hrál dlouhá léta v prvoligové AC Sparta Praha, ale později hlavně v Teplicích. Svou prvoligovou kariéru ukončil ve Viktorii Plzeň. Se Spartou zažil ta nejlepší mistrovská léta. Byl členem reprezentační „21“ a později i v seniorské. Na závěr kariéry chytal za druholigovou Čáslav (2010). V současné době působí jako trenér brankařů.

 

David Prachař

Věnování

Koupil u nás:

Zastřešení Klasik

David Prachař se narodil do herecké rodiny, což předurčilo jeho další směřování. V roce 1982 vystudoval herectví na pražské DAMU a dostal angažmá v divadle S. K. Neumanna (dnešní Divadlo pod Palmovkou). Postupně hrál v několika divadlech a roku 2002 se stal členem činohry Národního divadla. Získal ceny Alfréda Radoka za roli Hamleta a za roli Fausta. Daboval herce Michaela Shankse (Daniela Jacksona) v seriálu Hvězdná brána. V roce 2000 získal cenu Františka Filipovského za dabing filmu Život je krásný. Rovněž získal cenu Thálie (2007) za mimořádný mužský herecký výkon a to za roli v monodramatu Novecento (Magické piáno), které uvádí pražské Divadlo Viola.

V nynější době ho můžeme vídat nejen v Národním divadle, ale i např. v Divadle v Dlouhé. V roce 2006 vystupoval v seriálu Ordinace v růžové zahradě. V poslední době jsme ho mohli vidět ve filmu Ať žijí rytíři! nebo v kriminálním seriálu Expozitura. Jeho syn, Jakub Prachař, je rovněž herec, moderátor a muzikant.

 

Tomáš Krejčíř

Věnování

Tomáš Krejčíř je český herec, moderátor a nyní především podnikatel. Vystudoval DAMU a dále vystupoval v Ústí nad Labem na scéně Činoherního klubu. Po nějaké době se zaměřil na práci v televizi, konkrétně v TV Prima. Po natočení první řady Rodinných pout přešel do TV Nova, kde dostal roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě jako Roman Kříž. Mohli jsme ho vidět ale i v seriálech Arrowsmith, Náhrdelník nebo Ulice. Nyní moderuje spolu se Zorou Kepkovou Snídani s Novou a pravidelně se objevuje i na Frekvenci 1.

Tomáš Krejčíř je také spolumajitelem firmy TOP ESTETIC centrum estetické a oční medicíny s.r.o. Praha. Top Esthetic centrum je specialistou v oboru estetické a plastická chirurgie. V oboru patří mezi profesionály, jejichž cílem je mladší, ale přitom přirozený vzhled klientů.

 

Viktor Ujčík

Věnování

Viktor Ujčík je český profesionální hokejista hrající v současné době Extraligu ledního hokeje za tým HC Vítkovice. Nastupuje na pozici útočníka. Během své profesionální kariéry hrál za týmy např. HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec či HC Sparta Praha. V letech 2004 – 2007 hrál ve Finsku za Kärpät Oulu. Viktor Ujčík, který svého času vytvořil elitní formaci po boku Vladimíra Růžičky a Ivo Proroka, odehrál za reprezentaci celkem 165 mistrovských utkání, ve kterých svým soupeřům nastřílel dohromady 55 branek. Tento útočník nesmazatelně patří ke zlaté generaci 90 let české reprezentace.

 

Josef Beránek

Věnování

Josef Beránek je bývalý český profesionální hokejista. Nastupoval na pozici útočníka. V současnosti je druhým asistentem trenéra Vladimíra Růžičky v mužstvu HC Slavia Praha. Má za sebou téměř dvacetiletou kariéru ve vrcholovém hokeji, kterou strávil střídavě v české extralize (HC Chemopetrol Litvínov, HC Vsetín, HC Slavia Praha) a v severoamerické NHL (Edmonton Oilers, Philadelphia Flyers, Vancouver Canucks, Pittsburgh Penguins). Od roku 2001 je klíčovým hráčem pražské Slavie, kterou mimo jiné dovedl jako kapitán k ligovému titulu. Do NHL vlétl 6. října 1991 proti Los Angeles Kings a hned si připsal první gól i asistenci. V roce 1998 byl členem zlatého týmu na ZOH v Naganu.

Agáta Hanychová

Věnování

Agáta Hanychová je nejen světoznámou a úspěšnou modelkou, ale také moderátorka, herečka a fotografka. Tato talentovaná, kreativní žena vystudovala obory fotografie, produkce, režie, kamera na SOŠ umění a managementu v Praze.

Jako modelka a vicemiss ČR 2005 spolupracuje s celou řadu věhlasných módních návrhářů jako jsou Natalli Ruden, Taiza, Kabo-Styl Brno, Magic Helen, J. Tauchmanová. Agáta fotila po celém světě, ale mezi nejzajímavější místa patří asi její práce v Miláně, Korei, Miami a na Kubě.

Fotografka Agáta publikuje své práce v titulech Vlasta, Tina, Story nebo například Rytmus života.

I její herecká kariéra je velmi rozmanitá a má na svém kontě celou řadu úspěchů a hereckých rolí. Agáta ztvárnila hlavní roli ve filmu Crash road. Dále účinkovala ve filmech a televizních seriálech mezi které patří například: Zapomenuté světlo, Ošklivka Katka, Trapasy nebo seriál Ulice. Postavila se ale i na prkna, co znamenají svět a to v Divadle Palace v představení Kachna na pomerančích.

Agáta působí ale i v charitativní činnosti. Je tiskovou mluvčí nadace Prosaz věnující se starším vozíčkářům. Zároveň se jako první modelka nechala vydražit pro charitativní účely v internetové aukci ve prospěch nadace Blesk Srdce dětem.   

 

ZÁKAZNICKÁ LINKA
477 07 07 11
PO - PA : 8 - 19
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies