V HLAVNÍ ROLI VÁŠ BAZÉN

#RozplavmeCesko

#DomaNaPlazi

Vítejte na soutěžní stránce o vouchery v hodnotě 2 000 Kč na kompletní sortiment e-shopu bazeny.cz. Stačí nafotit vaše útulné zákoutí u bazénu ALBIXON, a právě váš bazén se může stát hvězdou našeho katalogu či webových stránek.

Přihlášení do soutěže zvládnete do 2 minut

Pár kliků a soutěžíte! Prosíme, vyplňte kontaktní formulář a nezapomeňte na to nejdůležitější: pošlete nám dokumentační fotografie vašeho bazénu od nás z ALBIXONU, včetně originálního řešení zahrady, rodinného domu, případného posezení a dalších detailů, aby tak měl bazén co nejvyšší šanci zazářit před kamerou.


Nejedná se však o fotosoutěž, stačí poslat laické snímky, které bazén zdokumentují.

Bazén

Kontaktní formulář

+
Vyberte nebo
přetáhněte obrázky do okna vedle.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů ZDE
Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely ZDE

Soutěž probíhá
ve dvou kolech:

V každém kole vybereme 10 výherních realizací bazénů / bazénů + zastřešení, které pro nás budou nejvíce fotogenické. Pravidla pro výběr výherních realizací najdete ZDE.

Letní soutěž:

Fotografie zasílejte od

1.1. - 30.6.2022

Zimní soutěž:

VÍTĚZNÉ REALIZACE URČÍME DO KONCE LEDNA.

UKONČENA

Mobilní telefon

Výherce vyhlásíme v těchto termínech:

Zimní soutěž:

LEDEN 2022

Letní soutěž:

ČERVENEC 2022

Výherci obdrží voucher v hodnotě 2 000 Kč, který lze uplatnit na kompletní sortiment e-shopu www.bazeny.cz, např. na libovolné přislušenství či bazénovou chemii.

Focení výherních bazénových řešení profesionálním fotografem proběhne po individuální domluvě (zimní soutěž: na jaře 2022, letní soutěž: na podzim 2022).


Inspirace pro dokumentaci vaší realizace

Máme novou ambasadorku!

Reprezentantka v plavání Bára Seemanová se stala ambasadorkou našeho vznikajího projektu #RozplavmeCesko. Zhlédněte naši bazénovou Talkshow, kde Bára zodpověděla celou řadu dotazů čerstvě po návratu z olympiády v Tokyu. Buďte u zrodu projektu s námi a pojďme společně rozplavat Česko.