V HLAVNÍ ROLI VÁŠ BAZÉN

#RozplavmeCesko

#DomaNaPlazi

Vítejte na soutěžní stránce o vouchery v hodnotě 2 000 Kč na kompletní sortiment e-shopu bazeny.cz. Stačí nafotit vaše útulné zákoutí u bazénu ALBIXON, a právě váš bazén se může stát hvězdou našeho katalogu či webových stránek.

Přihlášení do soutěže zvládnete do 2 minut

Pár kliků a soutěžíte! Prosíme, vyplňte kontaktní formulář a nezapomeňte na to nejdůležitější: pošlete nám dokumentační fotografie vašeho bazénu od nás z ALBIXONU, včetně originálního řešení zahrady, rodinného domu, případného posezení a dalších detailů, aby tak měl bazén co nejvyšší šanci zazářit před kamerou.


Nejedná se však o fotosoutěž, stačí poslat laické snímky, které bazén zdokumentují.

Bazén

Kontaktní formulář

+
Vyberte nebo
přetáhněte obrázky do okna vedle.
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a s informacemi o zpracování osobních údajů ZDE
Souhlas se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely ZDE

Přihlaste se do letní soutěže

Z přihlášených soutěžících vybereme 10 výherních realizací bazénů / bazénů + zastřešení, které pro nás budou nejvíce fotogenické. Pravidla pro výběr výherních realizací najdete ZDE.

Fotografie zasílejte do:

30. 6. 2022

Mobilní telefon

Výherce vyhlásíme v tomto termínu:

ČERVENEC 2022

Výherci obdrží voucher v hodnotě 2 000 Kč, který lze uplatnit na kompletní sortiment e-shopu www.bazeny.cz, např. na libovolné přislušenství či bazénovou chemii.

Focení výherních bazénových řešení profesionálním fotografem proběhne po individuální domluvě (během podzimu 2022).


Inspirace pro dokumentaci vaší realizace

Máme novou ambasadorku!

Reprezentantka v plavání Bára Seemanová se stala ambasadorkou našeho vznikajího projektu #RozplavmeCesko. Zhlédněte naši bazénovou Talkshow, kde Bára zodpověděla celou řadu dotazů čerstvě po návratu z olympiády v Tokyu. Buďte u zrodu projektu s námi a pojďme společně rozplavat Česko.