Skytrium - zastřešení teras

SKYTRIUM

Ilustrační fotka Skytrium zastřešení

Tam, kde končí zastřešení teras, SKYTRIUM začíná

Nyní máte šanci vytvořit na zahradě svého domu unikátní, celoročně obyvatelný venkovní prostor pro volný čas, relaxaci a posezení s rodinou či přáteli, a to bez ohledu na rozmary počasí. Ve spolupráci s předními architekty a designéry vám představujeme SKYTRIUM – moderní konstrukci, která svým tvarem, funkčností i barvou uspokojí vaše nejnáročnější požadavky.

Omlouváme se, z důvodu vysokého zájmu a růstu zahraničního obchodu máme plně obsazené výrobní kapacity pro rok 2018.

7 důvodů, pro které si SKYTRIUM zamilujete

 • Vaši terasu si můžete užívat po celý rok bez ohledu na počasí
 • Ochráníte Váš zahradní nábytek před větrem, deštěm a sněhem
 • Oceníte bezúdržbový provoz
 • Nabízíme výplně z polykarbonátu nebo bezpečnostního skla
 • Můžete si vybrat ze široké škály barev a dekorů
 • Vaši domácí mazlíčci ocení vlastní vstup (na přání)
 • Nabízíme atypická řešení pro domy, restaurace i hotely

SKYTRIUM naplňuje představu ideálního krytého venkovního posezení díky hned několika výhodám a přednostem. Lehká konstrukce nabízí zcela jednoduchý způsob, jak si vybudovat u opěrné zdi domu zastřešenou terasu nebo vytvořit venkovní relaxační zónu s vířivkou či saunou.

Oblibě se těší i pro širokou variabilitu svého použití. Unikátní posuvné moduly vám totiž umožní otevírat a uzavírat prostor dle libosti. Nechte své SKYTRIUM plně otevřené během opalování, částečně jej zavřete, když se venku rozezvučí letní déšť nebo jej zcela uzavřete a příjemně si v jeho teple užijte zimní večer.

SKYTRIUM můžete navíc doplnit i o podvěsné stínění vyrobené z látky se speciální ochranou proti UV, což uvítáte zejména v horkých dnech letních měsíců. Při odsunutí modulů zůstává stínění na místě a tvoří tak plnohodnotnou markýzu pro příjemné posezení ve stínu.

Dokonalost se skrývá v detailu

Dokonalost se skrývá v detailu - jak fungují koleje

Komfort na dosah

Zastínění

Skytrium - detail zastínění

Radost z nového SKYTRIA můžete dovést k dokonalosti, doplníte-li jej o náš vysoce kvalitní stínící systém. Ten je vyrobený ze speciální nepropustné látky, která je nejen praktická a elegantní, ale navíc vás a vaše hosty ochrání před negativními vlivy spojenými s UV zářením. Pokud je vaše SKYTRIUM navíc posuvné, stínění nahradí plnohodnotnou markýzu. Disponuje komfortním ovládáním, díky kterému to bude zábava.

Skytrium - detail zastínění

Koleje AIR

Skytrium - detail koleje air

Koleje řady AIR se dají jednoduše zapustit do podlahy a v kombinaci s unikátním řešením skrytých kotvících šroubů tak umožňují komfortní chůzi po kolejišti. Další výhodou těchto nově vyvinutých kolejí je jejich ergonomický tvar a zároveň vysoká odolnost vůči drobným nerovnostem podkladu. Snadné čištění a optimalizovaný odtok vody jsou u tohoto typu naprostou samozřejmostí.

Důraz na pohodlí

Skytrium - detail klika

Každý z nás se určitě nechává rád hýčkat, chce mít vše pod kontrolou a ještě ke všemu na dosah ruky. Jsme si toho vědomi, a proto je naše SKYTRIUM vyrobené jen z prémiových materiálů té nejvyšší kvality. Ovládací prvky jsou ve výši pasu, samozřejmostí je i uzamykání a barevné odlišení poloh otevřeno/zavřeno (zelená/červená). Vše ovládáte zcela intuitivně. Nikdy nebylo ovládání tak snadné.

 

Posuvné zastřešení terasy SKYTRIUM MIA od ALBIXONU

SKYTRIUM - Vaše místo pro život

Vlastníte domek se zahradou a rádi byste si užívali posezení venku i mimo letní sezónu? SKYTRIUM zvětší Váš obytný prostor a vytvoří místo pro příjemné posezení s rodinou a přáteli za každého počasí. Společnost ALBIXON a.s. navrhla ve spolupráci s předními architekty a designéry SKYTRIUM, které tvarem, funkčností a barvou zajistí, aby se Váš dům i zahrada staly dokonalou oázou klidu.

Dotvoření Vašeho domu SKYTRIEM je pro nás výzvou a najdeme pro Vás vždy vhodné řešení. Naše SKYTRIUM je zcela variabilní. Vy sami si určíte, zda jej chcete mít zavřené nebo plně otevřené, např. pro opalování. Pokud naopak nejste příznivci vystavování se slunci, SKYTRIUM Vás před ostrým letním sluníčkem plně ochrání. Je perfektní pro zastřešení terasy nebo venkovní vířivky.

Se zastřešenou terasou vás již žádné počasí nepřekvapí. Proč trávit svůj volný čas za deště či větru mezi čtyřmi stěnami uvnitř domu, když můžete být na zahradě a přitom relaxovat v suchu a teple? Zastřešená terasa Vám nejen umožní užívat si přírody za každého počasí, ale bude sloužit i jako ochrana vašeho zahradního nábytku i celé terasy.

Díky lehké hliníkové konstrukci a polykarbonátovým výplním je montáž SKYTRIA nenáročná a rychlá. A to samé platí i v případě, vyberete-li si jako výplňový materiál bezpečnostní sklo. Jeho výhodou je vyšší odolnost, snazší údržba, elegantní a luxusní vzhled. K postavení SKYTRIA stačí pouze 1 opěrná zeď.

SKYTRIUM není sice vzduchotěsné, stejně jako většina zastřešení teras, takže nemůže sloužit například k přezimování pokojových květin nebo jako zimní zahrada, nicméně i přesto Vás ochrání před nepříznivým počasím po 4 roční období. Naše SKYTRIUM Vám zkrátka umožní užívat si venkovního posezení s Vašimi blízkými po celý rok.

Výhody SKYTRIA:

 • Nepotřebujete stavební povolení
 • Od jara do podzimu si užijete Vaši zastřešenou terasu za každého počasí
 • V zimě Vám ochrání zahradní nábytek před deštěm, sněhem a větrem
 • Bezúdržbové
 • Široký výběr barev a dekorů
 • Možnost zvláštního vstupu pro domácí mazlíčky
 • Odolné proti povětrnostním vlivům
 • Výroba atypických zastřešení pro domy, restaurace, hotely apod.
 

Zajímají Vás podrobnější informace

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies